Erkek Beyaz Saç Modelleri Ve Kesimleri

21.10.2021
2.184
Erkek Beyaz Saç Modelleri Ve Kesimleri

Erkek beyaz saç modelleri ve kesimleri, erkekleri karizmatik gösteren saç modelleri arasında yer almaktadır. Beyaz saç modelleri erkek stilleri kadınların % de 70’şinin beğendiği erkek saç renkleri ve kesimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kadar çok beğeni toplayan beyaz saç erkek modası için son dönemlerde en çok kullanılan saç renkleri arasındadır.

Kır saç modelleri erkek stillerinde siyah saç daha ağırlıklıdır. Erkek beyaz saç stillerinde ise beyaz saç daha ağırlıklıdır. Siz de saçlarınızı beyaz saç veya kır saç ile buluşturmak istiyorsanız ten renginize hangisinin uyup uymayacağını önceden test etmeniz ve bu doğrultuda seçimler yapmalısınız.

Erkek Beyaz Saç Modelleri Ve Kesimleri Nelerdir?

Doğal beyaz saç sert kıl köklerine sahiptir.  Bu nedenle şekil alması biraz zordur. Bunun önüne geçmek için doğru erkek saç kesimleri ile şekillendirmek gerekmektedir.  Saç boyası ile siyah beyaz yaptığınız saçlarınızı şekillendirmek çok daha kolaydır. Ziya bu saç telleri doğal beyaz saç telleri kadar sert değildir.

Erkek beyaz saç modelleri

Erkek beyaz saç modelleri

Kısa Beyaz Saç Modelleri Erkek

Kır saçlı erkek saç modelleri arasında kısa saçların daha yoğun kullanıldığını görmekteyiz. Kısa saçlar ile çok daha havalı ve karizmatik bir hal alan beyaz saçlar için hangi kısa saçları kullanmanız gerekiyormuş, birlikte bakalım.

Erkek Amerikan Saç Traşı

Amerikan traşı, her saç renginde kullanılan, bu doğrultuda da beyaz saç kesimleri olarak da kullanılan erkek saç kesimidir. Amerikan traşında  tepe kısmı bir miktar uzun bırakılan yan tarafı kisa kesilen erkek beyaz saç modelleri, özellikle ileri yaş erkeklerde hem daha estetik hem de daha genç görünüm sağlayacaktır.

Kısa beyaz saç modelleri erkek

Kısa beyaz saç modelleri erkek

Fade Kesim Saç Modelleri Erkek

Beyaz kıvırcık saç kesimi erkek, düz saç erkek ve dalgalı beyaz saç kesimi erkek dillerinde fade saç kesimi en çok kullanılan saç kesimleri arasında yer almaktadır. Fade saç kesiminde yan taraftaki kesimler amerikan saç traşı ndaki kadar keskin olmayıp daha yumuşak geçişlerle kısa lan ön taraftaki saçların da kişiye göre daha kısa ve daha uzun bırakıldığı saç modelidir.

Erkek beyaz ve kır saç modelleri, sakal modelleri ile birleştirildiği zaman çok daha estetik ve çok daha karizmatik durmaktadır. Kısa erkek beyaz saç kesimleri ile kirli sakal, top sakal estetik durmaktadır.  Erkek beyaz saç ve sakal modelleri yüz şekline göre belirlenerek bu yönde tercihler yapılmalıdır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz⇒Gri Saç Modelleri Erkek İle Tarz Olun

Siyah Beyaz Saç Modelleri Erkek

Siyah beyaz saç kesim modelleri erkek isimleri arasında da kısa subay traşı, amerikan erkek traşı, fade saç ve buzz saç modelleri yer almaktadır.

Siyah beyaz kıvırcık saç erkek

Siyah beyaz kıvırcık saç erkek

Beyaz Kıvırcık Saç Modelleri Erkek

Beyaz saç modası erkek stilleri arasında kıvırcık saç kesimlerinin çok kısa saç kesimleri olduğunu görmekteyiz.

Kıvırcık beyaz erkek saç modelleri orta uzunlukta erkek saç kesimleri ve kısa saç kesimleri ile daha çok kullanılmaktadır. Uzun saç modelleri beyaz saçlarda kısa saçlar kadar çok tercih edilmemektedir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz⇒ Erkek Saç Modelleri Kıvırcık Saç Tasarımları

Erkek Beyaz Uzun Saç Modelleri

Erkek dalgalı beyaz saç modellerinin uzun beyaz saç modelleri olarak kullanıldığını görmekteyiz. Ayrıca yanları kısa üst kısmı uzun saç modelleri olarak da kır saç renklerini görmekteyiz.

Aşağıdaki resim galerisinde  erkek kır saç kesimi ve  erkek beyaz saç kesimi modelleri hakkında bu senenin erkek saç traşı ve kesimleri arasından derlediğimiz görselleri daha fazla ayrıntı için sunuyoruz.

Resim Galerisi: Beyaz Saç Erkek

 

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Smokin Modelleri başlıklı yazımızda En Güzel Smokin Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu