Tarz Kadın

Dar Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir Erkek

24.04.2021
1.470
Dar Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir Erkek

Dar Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir Erkek başlıklı yazımızda dar paça pantolon altına ayakkabı kombinleri erkek tarzı hakkında bilgiler vereceğiz. Erkek giyim kombin yaparken kombin uyumu ve kombin bütün sağlamak için pantolon gömlek uyumu veya pantolon tişört uyumu kadar ayakkabı uyumuna da dikkat etmek gerekmektedir.

Pantolon ayakkabı kombini canım pantolon modelleri için olmazsa olmaz kuraldır. Her pantolon modeli ile kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri bulunduğu gibi sadece bazı pantolon modelleri ile özdeşleşen ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Konunun detaylı gelin birlikte inceleyelim.

Dar Paça Pantolon Altına Ayakkabı Erkek

Dar paça pantolon erkek için son dönemlerde sıklıkla tercih edilen pantolon modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Dar paça kot pantolon erkek kombini, dar paça keten pantolon erkek, dar paça kumaş pantolon kombini yaparak tarz erkek giyim kombini yapabilirsiniz. Dar paça pantolon kullanırken dikkat edeceğiniz en önemli nokta yüksek oranda likralı olmasıdır.

Dar paça pantolon erkek

Dar paça pantolon erkek

Dar paça pantolon kombinleri slim fit tarzı dar paça pantolonları kapladığı gibi üst kısmı şalvar pantolon şeklinde ulan paçalara doğru daralan pantolon modelini de kapsamaktadır.

Dar paça pantolon altına ayakkabı kombinleri erkek önerileri sunarken bahsettiğimiz her iki tarz için kullanabileceğiniz ayakkabı modellerini baz alacağız.

Erkek Dar Paça Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Dar pantolon altına ayakkabı denildiği zaman akla gelen ilk model converse ayakkabı veya sneaker ayakkabı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Skinny tarzı dar pantolon modelinde pantolon dar olduğu için ayakkabılar ön planda ve göz önünde olacaktır. Bu bağlamda da ayakkabı seçiminizi önemi ortaya çıkmaktadır. Dar paça pantolon altına spor ayakkabı modellerini tüm pantolon renkleri ile kullanabilirsiniz.

Özellikle beyaz converse ayakkabı mavi dar paça pantolon altına ayakkabıdan, siyah dar paça pantolon altına ayakkabı, lacivert dar pantolon altına ayakkabıdan bordo dar paça altına ayakkabıya kadar kullanılabilir. Beyaz ile uyumlu renkler sınırsız olduğu için tüm pantolon renkleri ile beyaz sneakers veya beyaz converse ayakkabı iyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dar paça kargo pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir

Dar paça kargo pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir

Dar paça pantolon üzerine seçtiğiniz kombin rengi kemer renginiz ile aynı olursa çok daha dikkat çekici ve etkili bir kombin yapmış olursunuz.

Sonbahar ve kış kombinlerinde dar paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunun cevabı olarak karşımıza yarım bot modelleri çıkmaktadır. Dar paça pantolon altına bot kullanırken pantolon üstüne giydiğiniz kombin rengi ile aynı olursa daha cool bir görünüm yakalamış olursunuz.

Aşağıdaki resim galerisinde dar paça pantolonun altına nasıl ayakkabı giyilir erkek sorusunun cevabı niteliğinde görseller paylaştık. Daha fazla detay ve ayrıntı için görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi Dar Paça Altına Ayakkabı

 

Bir önceki makalemiz olan Erkek Düğün Kombinleri: Bu Senenin En Güzel Düğün Kombinleri başlıklı yazımızda Düğün Kombinleri Erkek ve Erkek düğün kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu