Tarz Kadın

Erkek Kot Pantolon Kombinleri

11.06.2020
1.303
Erkek Kot Pantolon Kombinleri

Erkek kot pantolon kombinleri;  tarz erkek kombinleri arasında kot pantolon modelleri sıklıkla kullanılmaktadır.  Gerek kadın giyim sektöründe, gerekse erkek giyim sektöründe kot pantolon en önemli giyim parçasıdır.  Kot pantolon kombinleri erkek için rahatlığı ve kattığı karizma nedeniyle tercih edilmektedir.  Kot pantolon kombinleri hakkında merak edilen tüm detayları yazımızın ilerleyen satırlarında bulabilirsiniz.

Erkek Kot Pantolon Kombinleri

Yüksek bel kot pantolon kombin, klasik kot pantolon kombinleri, salaş kot pantolon kombinleri, yırtık kot pantolon kombinleri, bol paça kot pantolon modelleri, boru paça pantolon modeli, slim fit kot pantolon kombinleri erkek jean pantolon kombini arasında yer  almak almaktadır.

Denim pantolon gömlek kombinleri erkek

Erkek giyim pantolon kombini yaparken jeans pantolon üstüne ne giyilir sorusu ile kot pantolon altına hangi ayakkabı giyilir,jean pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu öne çıkmaktadır.

Kot Pantolon Üstüne Ne Giyilir-  Jean Üstüne Ne Renk Giyilir

Jean pantolon kombini yaparken en sık kullanılan kombin parçası gömleklerdir.  Kot pantolon gömlek kombini erkek giyiminin en rahat, en tarz giyim parçalar arasında yer almaktadır.

Erkekler tarafından ilgi gösterilen kot pantolon gömlek kombini  için ten renginiz ile uyumlu gömlek renkleri seçmenizi öneriyoruz.

Jean gömlek kombini erkek;  jean gömlek kombini için gideceğiniz ortam, mevsim, vücut tipiniz ve tarzınız doğrultusunda erkek gömlek modeli seçmelisiniz.

Kot pantolonun üstüne ne gider sorusunun cevabı size göre gömlek ise en uygun seçim yapmak zorundasınız. Mutlaka pantolonlu aynı tarzda gömlek modeli kullanmalısınız. Yazlık pantolon gömlek kombinleri için açık renkleri, kışlık pantolon gömlek kombinleri için daha koyu renkleri kullanmanız daha doğru olacaktır.

Erkek kot kombin

Kot pantolonun üstüne gömlek seçerken klasik gömleklerden uzak  durmalısınız. Kot pantolona en çok yakışan gömlek modeli olarak çizgili gömlekleri öneriyoruz. Slim fit gömlek modelleri de kot pantolon erkek kombinleri çerçevesinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Kot pantolonun üstüne renk giyilir sorusunda bir diğer detay ise  buz mavisi kot pantolon gibi açık renk kot pantolonlarla koyu renk gömlekleri, koyu mavi kot pantolon  erkek modelleri ile ise açık renk gömlek modelleri kullanmanızı öneriyoruz.

Kot pantolonun üstüne keten, pamuklu, slim fit, regular seçeneklerinden birini tercih ederek erkek kot  pantolon kombini tamamlayabilirsiniz.

Kot Pantolon Kot Gömlek Kombin Erkek

Erkek kot pantolon kombinlerinde en sık kullanılan parçalardan biri de kot gömlek modelleridir. Jean pantolon jean gömlek kombini erkek giyiminin öne çıkan kombin parçaları arasında yer almaktadır.

Kot kombin erkek

Jean pantolon üstüne jean gömlek seçerken farklı renklerde tercihlerde bulunmalısınız.   Kot pantolonun üstüne desenli, gri, siyah, kuşgözü desenli, mavi, lacivert, buz mavisi, beyaz, krem rengi ve vizon rengi iki cepli ya da tek cepli kot gömlekler kullanabilirsiniz.

Kot Pantolon Tişört Kombin Erkek

Kot pantolon modelleri ile rahat ve spor kombinler yapmak istiyorsanız tişört kullanmanızı öneriyoruz.  Düz kesim, dar kesim, bol kesim tişört modelleri ile  erkek kot pantolon tişört kombin yapabilirsiniz.

Erkek Kot Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Erkek jean pantolon kombinleri için ayakkabı seçimi son derece önemlidir. Kotun altına ayakkabı belirlerken gideceğiniz ortama ve mevsime göre seçimler yapmalısınız. Spor erkek kombinleri için spor ayakkabı, converse kullanabilirsiniz.

Kot pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir

Jean pantolon rengine göre ayakkabı rengi belirlemelisiniz.

Örneğin mavi altına mavi ayakkabı, siyah ayakkabı, koyu kahverengi ayakkabı, bej rengi ayakkabı kullanabilirsiniz.

Yazlık pantolon kombinleri için açık renklerde ayakkabı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Özellikle bej rengi ayakkabılar kot pantolon erkek kombinlerinde en sık kullanılan ayakkabı rengidir.  Kot pantolon altına süet ayakkabı, spor kösele ayakkabı, spor deri ayakkabı ve spor ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Kot pantolon ayakkabı kombini yaparken kenar uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayakkabı kemer uyumu ile daha tarz, daha karizmatik, daha dikkat çekici olursunuz.

Resim Galerisi: Erkek Jean Kombin

 

Bir önceki makalemiz olan Nişan Takım Elbise Erkek başlıklı yazımızda Takım Elbise Erkek Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu