Erkek Kot Pantolon Kombinleri

16.10.2022
2.346
Erkek Kot Pantolon Kombinleri

Erkek kot pantolon kombinleri ile daha tarz ve karizmatik olmak için yapılması gerekenlerden bahsettik. Spor kot kombinleri yapılırken bazı detayları bilmek gerekir. Kot pantolonlu kombinler her zaman rahat ve tarz olur. Ancak doğru yapılan kot pantolon kombinleri ile tabi ki.

Tarz erkek kombinleri arasında kot pantolon modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Gerek kadın giyim sektöründe, gerekse erkek giyim sektöründe kot pantolon en önemli giyim parçasıdır.

Erkek Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolon kombinleri erkek için rahatlığı ve kattığı karizma nedeniyle tercih edilmektedir.

Tarz kot pantolon kombinler arasında yüksek bel kot pantolon kombin, klasik kot pantolon kombinleri, salaş kot pantolon kombinleri vardır.

Ayrıca erkek yırtık kot pantolon kombinleri, bol paça kot pantolon modelleri, boru paça pantolon modeli de en çok beğenilenler arasındadır.

Kot pantolon düğün kombini erkek stillerinden günlük kombine kadar çok seçeneklidir.

Yani içinde bulunacağınız ortama göre kot pantolon modeli seçmelisiniz.  Bol kot pantolon kombinleri erkek, yırtık pantolon erkek kombin, dar paça kot pantolon kombin kullanım alanı farklılık göstermektedir.

Slim fit kot pantolon kombinleri erkek jean pantolon kombininde ise özellikle genç kot kombinlerinde ilk sıradadır.

Denim pantolon gömlek kombinleri erkek

Erkek giyim pantolon kombini yaparken jeans pantolon üstüne ne giyilir sorusu ile kot pantolon altına hangi ayakkabı giyilir,jean pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu öne çıkmaktadır.

Kot Pantolon Üstüne Ne Giyilir-  Jean Üstüne Ne Renk Giyilir

Jean pantolon kombini yaparken en sık kullanılan kombin parçası gömleklerdir.  Kot pantolon gömlek kombini erkek giyiminin en rahat, en tarz giyim parçalar arasında yer almaktadır.

En çok beğenilen kot pantolon gömlek kombini  için ten renginiz ile uyumlu gömlek renkleri seçmenizi öneriyoruz.

Jean gömlek kombini erkek;  jean gömlek kombini için gideceğiniz ortam, mevsim, vücut tipiniz ve tarzınız doğrultusunda erkek gömlek modeli seçmelisiniz.

Kot pantolonun üstüne ne gider sorusunun cevabı size göre gömlek ise en uygun seçim yapmak zorundasınız.

Yani mutlaka pantolonla aynı tarzda gömlek modeli kullanmalısınız. Yazlık pantolon gömlek kombinleri için açık renkleri, kışlık kot pantolon gömlek kombinleri için daha koyu renkleri kullanmanız daha doğru olacaktır.

Erkek kot kombin

Kot pantolonun üstüne gömlek seçerken klasik gömleklerden uzak  durmalısınız. Kot pantolona en çok yakışan gömlek modeli olarak çizgili gömlekleri öneriyoruz. Slim fit gömlek modelleri de kot pantolon erkek kombin çerçevesinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Kot Pantolonun Üstüne Renk Giyilmelidir?

Açık kot pantolon kombinleri erkek; Buz mavisi jean pantolon gibi açık renk kot pantolonlarla koyu renk gömlekleri eşleştirmek daha şık kombinler sunar.

Koyu kot pantolon kombinleri erkek; Koyu mavi kot pantolon  erkek modelleri ile ise açık renk gömlek modelleri daha tarz olur.

Kot pantolonun üstüne keten, pamuklu, slim fit, regular seçeneklerinden birini tercih  edebilirsiniz. Böylece  kot pantolon kombinleri erkek kış ve yaz erkek kot  pantolon kombini yapabilirsiniz.

Kot Pantolon Kot Gömlek Kombin Erkek

Erkek kot pantolon kombinlerinde en sık kullanılan parçalardan biri de kot gömlek modelleridir.

Jean pantolon, jean gömlek kombini erkek giyiminin öne çıkan kombin parçaları arasında yer almaktadır.

Kot kombin erkek

Jean pantolon üstüne jean gömlek seçerken farklı renklerde kot gömlek kullanabilirsiniz. Ek olarak mavi kot pantolon üstüne mavi kot gömlek seçenekleri de kusursuzu sunmaktadır.

Kot pantolonun üstüne desenli, gri, siyah, kuş gözü desenli, mavi, lacivert, buz mavisi, beyaz kot gömlek kullanılmaktadır. Ayrıca krem rengi ve vizon rengi, kırmızı, taba rengi, yeşil iki cepli ya da tek cepli kot gömlekler de kullanılmaktadır.

Kot Pantolon Tişört Kombin Erkek

Spor kot kombinleri denilince akla kot pantolon tişört kombinleri erkek stilleri gelmektedir.

Kot pantolon modelleri ile rahat ve spor kombinler yapmak istiyorsanız tişört kullanmanızı öneriyoruz.

Düz kesim, dar kesim, bol kesim tişört modelleri ile  erkek kot pantolon tişört kombin yapabilirsiniz. Ayrıca kot pantolon üstüne tişört gömlek kombinleri yaparak da etkili görünüm sunabilirsiniz.

Erkek Kot Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Erkek jean pantolon kombinleri için ayakkabı seçimi son derece önemlidir. Kotun altına ayakkabı belirlerken gideceğiniz ortama ve mevsime göre seçimler yapmalısınız. Spor erkek kombinleri için spor ayakkabı, converse kullanabilirsiniz.

kot pantolon spor ayakkabı kombini erkek stilleri mükemmel kombin yaparsınız. Ancak burada ayakkabı rengi ve modeli ile jean rengi ve modeli belirleyici rol oynamaktadır.

Kot pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir

Jean pantolon rengine göre ayakkabı rengi belirlemelisiniz. Örneğin mavi altına mavi ayakkabı, siyah ayakkabı, koyu kahverengi ayakkabı, bej rengi ayakkabı kullanabilirsiniz.

Yazlık pantolon kombinleri için açık renklerde ayakkabı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Özellikle bej rengi ayakkabılar kot pantolon erkek kombinlerinde en sık kullanılan ayakkabı rengidir.

Kot pantolon altına süet ayakkabı, spor kösele ayakkabı, spor deri ayakkabı ve spor ayakkabıları kullanabilirsiniz. Ayrıca makosen erkek ayakkabı, leofer ayakkabı, oxfort spor model ayakkabı da kullanılmaktadır.

Beyaz kot pantolon erkek kombin için tüm renklerde ayakkabı kullanılsa da en doğrusu siyah veya beyazdır. Kot pantolon ayakkabı kombin seçeneklerinde üst kombin rengi ayakkabı uyumu veya kemer ayakkabı uyumu unutulmamalıdır.

Kot pantolon ayakkabı kombini yaparken kemer uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü ayakkabı kemer uyumu ile daha tarz, daha karizmatik, daha dikkat çekici olursunuz.

Resim Galerisi: Erkek Jean Kombin

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Kesimi Erkek Resimli başlıklı yazımızda Evde Saç Kesimi Erkek Resimli hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu