Tarz Kadın

Çocuk Gelinlik Modelleri Nasıl Seçilmeli?

07.04.2019
1.016
Çocuk Gelinlik Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Çocuk Gelinlik Modelleri Nasıl Seçilmeli? Erkek çocuklarından farklı olarak kız çocukları için çocuk giyimi konusuna daha çok düşkündür. Annelerinin makyaj malzemelerini yüzlerine sürmeleri, kıyafet denemeleri, topuklu ayakkabılarını giyip yürümeye çalışmaları annelerin yüzünde kocaman gülümsemelere yol açar:)

Düğünlerin olmazsa olmaz şarkıları gibidir çocuk gelinlikleri:) Aileye olduğu gibi etrafa da cıvıl cıvıl can ve hayat veren minikler elbette ki mutluluğun paylaşıldığı anlarda da çok önemli görevi üstlenmişlerdir.

Güzellikleriyle ve neşeleri ile düğüne renk katar. Geleceğin ve umudun birer simgesi olan çocuklar, özellikle düğün ve bu tür törenlerde ortamın daha neşeli ve eğlenceli olmasına her zaman katkıda bulunmuşlardır.

Çocuk Gelinlik Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Çocuklar İçin Gelinlik Modelleri

Kız çocukları yakınlarınızın yaptığı düğün hazırlıkları esnasında büyüklerine özenerek isteklerde bulunabilir. Bu istekler çocuk gelinlik modelleri arasında seçim yapacağız bir gelinlik olarak karşımıza çıkar.

ocuk gelinlik modelleri kırmızı kurdele

Şıklığın, sempatik görünümün simgesi halinde ve her biri birer meleği andıran minikler gelinlikleri ile adeta ortamı neşe yerine çevirirler.

Günümüzde çocuklar için tasarlanmış çocuk gelinlik modelleri o kadar fazladır ki evlilik hayali kuran genç kız gelinlik modelleri ile yarışır hale gelmiştir.

Çocuk Gelinlik Modelleri Nelerdir?

  • Kabarık çocuk gelinlik modelleri
  • Kısa çocuk gelinlik modeli önü kısa arkası uzun
  • Tüllü gelinlik çocuk
  • Çocuk gelinlik modeli beyaz
  • Kumaş gelinlik modeli
  • Bebek renkli gelinlik gibi pek çok seçenek çocuk gelinleri beklemektedir.
Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Çocuklar İçin Elbise Modelleri Nasıl Seçilir?

Beyaz renk, dantel ve taş işlemeli gösterişli gelinlik modelleri en çok karşılaşılan çocuk gelinlik modelleri arasında yer alırken, minikler için renk seçeneğinin büyüklere nazaran daha çok olduğu bilinmektedir.

ocuk gelinlik modelleri beyaz

Çocuk gelinlik modeli pembe ve kırmızı tonlarda en sık tercih edilen tül ve İşleme destekli tasarımların yanı sıra mavi renk gelinlikler de çok hoş görüntüler sergilemektedir.

Çocuk gelinlik modelleri ve fiyatları kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Çocuk gelinlik modelleri 2019 tasarımları için tasarımcılar düğün organizasyonlarında yalnızca gelin için değil çocuklar için de sorumluluk altına girmişlerdir:)

Güzelliklerini ve şıklıklarını dışa yansıtma konusunda oldukça başarılı olan bayanlar için çocuklarının gösterişli ve şık olması da zorunluluk arz etmektedir.

Çocuk Gelinlik Modelleri 2019 Trendleri

Dantel işlemeli ve genellikle prensesi andıran tercihler ve kurdelelerle desteklenen gelinlik tasarımları tercih edilen modeller arasında yer alır. Her biri olağanüstü görüntüler ortaya çıkarır.

ocuk gelinlik modelleri açık pembe

Çocuk gelinlik modelleri trendleri arasında papatya detaylı gelinlik modelleri çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Renkler arasında seçim yaparken tercihlerin daha canlı olması küçük meleklerin daha çok dikkatini çekmektedir.

Çocuk gelinlik modelleri konusunda farklı tasarım ve modellerinin güncel moda dünyasından haberdar olmanızla birlikte çok daha güzel seçenekleri görmenizi sağlayacaktır.

Büyükler hazırlık yaparken çocuklar için gelinlik modelleri ile asıl düğün heyecanını minik kızlarınıza yaşatın.

Bu heyecanı yaşamak isteyen minikler geleceğin büyük gelinleri olacaklar. Bu da büyük bir hazırlık gerektirir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Çocuklara Göre Abiyeler Nasıl Seçilir?

Özverili gelinlik seçimi ile düğündeki en şık çocuk gelin adayının çocuğunuzun olmasını sağlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve şık tasarımlara sahip olan çocuk gelinlik modelleri arasında sizin de çok beğeneceğiniz birbirinden farklı ve güzel modeller yer almaktadır.

Bu modeller arasında seçim yaparken küçük kızınızın da isteklerini göz önünde bulundurmanız iki tarafında mutlu olmasını sağlayacaktır.ocuk gelinlik modelleri pembe

Çocuk Gelinlik Modelleri Hangi Yaşlar İçindir?

Çocuk gelinlik modelleri ve fiyatları incelenirken rahatlık da ön plana alınmalıdır. Çok ağır kumaşa sahip çocuk gelinlik modeli 3 yaş gibi küçük çocukları belli bir süre sonra sıkacağı için tercih edilmemelidir.

Çocuk gelinlik modeli 8 yaş sonrası için ablalarının minik versiyonları gibi diyebiliriz. Özellikle yaz aylarında terletmeyen gelinlik modeli ve pamuklu gelinlik modeli tercih edilmelidir. Bunun için ise şifon gelinlik modelleri arasında sentetik olmayan modeller tercih edilebilir.

6 aylık bebek gelinlik modelinden tutunda, 12 yaş çocuk gelinlik modeli arasına kadar modeller bulunmaktadır. 12 yaştan sonra modeller yetişkinlerinkine yakın modellerdir.

Çocuk gelinlik modeli 7 yaş ve 8 yaş gibi yaşlarda ince tülden kalın askılı, straplez yakalı modeller seçilebilir. Zayıf çocuklar kabarık gelinlik modelleri arasından seçim yaparak prenses gibi bir görünüme kavuşabilirler.

Fransız kesim gelinlik modelleri günümüzde çocuklar içimde tasarlanmaktadır. Özellikle yaz aylarında dantelin verdiği serinlik bunalmadan bir gün geçirmelerine vesile olacaktır.

Çocuk Gelinlik Modelleri Resim Galerisi:

Bir önceki makalemiz olan Çocuklara Göre Abiyeler Nasıl Seçilir? başlıklı yazımızda çocuk kıyafet kombinleri, çocuklar için abiye trendleri ve çocuklara göre abiye modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hande şentürk dedi ki:

    çocuk gelinlik modelini seçen biz değiliz ki. hanımlar kendileri seçiyor.sıkıysa git seç. yazıyı okudum okudum en güzelini seçmek için ama gelinliği seçmeye sıra gelince hiç bir şey yapamadım.neden çünkü hanım kendi isteğini almazsa ortalığı yıkıyor 🙂

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu