Tarz Kadın

Brillant Perde Modelleri

19.02.2019
533
Brillant Perde Modelleri

Brillant perde modelleri; Evinizin tüm odaları için bazen açık ön planda bazen ise gizli arka planda dekorasyon tamamlayıcı niteliği ile perdeler bu sezon da şıklığın temsilcisi olmaya aday görünüyor. Brillant perde modelleri arasında yapacağımız incelemede mutlaka sizin de evinize uygun bir perde modeli olacağını düşünüyorum.brillant perde

Brillant Perde Modelleri Detaylı İncelemesi

Perde seçiminde oda dekorasyonundan bağımsız bir seçim yapmanız doğru değildir. Evinin hangi odası için perde seçiyorsanız o alanın dekoratif duruşuna uygun bir seçim yapmalısınız. Oda mobilyalarını değiştirmek perde değiştirmekten daha maliyetli olacağına göre mobilyaya uygun perde seçimi gerçekleştirmek mantıklı bir tercih olacaktır.

Eviniz minimalist çizgiler ile dekore edilmişse Brillant perde desenleri arasında size önereceğim en güzel çeşitlerden biri Brillant Kök örme düz perdedir. Bu perdenin beyaz renkli sanal zemin ve düz kumaştan imal edilmiş olması sade bir görüntünün oluşmasına imkân vermektedir. Kumaşın düzensiz çizgilerle oluşturduğu kırçıllı görüntüsü istediğiniz pile oranı ile oldukça şık bir tarzı da beraberinde getirmektedir. Genellikle bu tip perdelerde tavsiye edilen üçte bir oranındaki sık pile ile dikimdir.

Hangi Odaya Hangi Perde

Brillant perde modelleri arasında çocuk odası perde modelleri de dikkat çeken tül ve model kalitesine sahiptir. Kalpli ve figürlü perdeler sayesinde çocuk odasındaki dekoratif uyum da sağlanmış olacaktır. Seyrek ya da orta seyrek pile uygulaması seçiminde çocuk odalarındaki pencere boyutu ve mobilya renk ve yoğunluğu da gözetilmelidir. Çocuk odalarında düşündüğünüz perde modelleri için biraz daha renkli modellerin tercih edilmesi odanın enerjisini yansıtmada da katkı sunacaktır.brillant perde modelelri,

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   En Güzel Banyo Dekorasyonu İçin Fikirler

Brillant perde modelleri arasında özellikle salon ve oturma odasında rahatlıkla kullanacağınız line teos modeli yukarı bölümden başlayan enine çizgilerin artarak aşağı kısımda sona ermesi ile şık bir görünüm sunulmasını sağlamaktadır. ½ seyrek pile ile görünümün oda dekorasyonu içerisinde uyum sağlayacağı düşünülmektedir. Enine çizgilere sahip perdelerin tavanı yüksek evlerde kullanılması dekoratif duruş açısından uygun bir seçim olacaktır.

Birbirinde Şık Brillant Perde Modelleribrillant perde modelleri

Brillant perde modelleri içinde brillant mutfak perdeleri olarak tasarlanmış coffee modeli ile mutfağınızın tarzını yansıtan bir tül perdeye sahip olabilirsiniz. Pile sıklığını kendinizin belirleyeceği oranlarda seçmenizin mümkün olduğu bu perdede iki bölüm halinde dokuma uygulaması yapılmıştır. Bu uygulamalarda yazılı bölümün kahve çeşitleri ile ve figürlerle donatılmış olması sayesinde mutfak görünümünüze dinamizm kazandırmanız mümkün hale gelmektedir.

Salon perde modelleri olarak inceleyeceğiniz ve kullanabileceğiniz özellikleri ile daire modelli perde, Brillant perde modelleri arasında şıklığı ile dikkat çeken bir özelliğe sahiptir. Özellikle köşeli mobilyalarınız ile çok güzel bir ahenk oluşturan bu perde modeli sayesinde salon dekorasyonunuz oldukça pozitif bir görünüme kavuşacaktır. Ürün, doğru sıcaklıkta ve yıkama talimatlarına uyularak temizlendiğinde kırışma yapmaz, deformasyona uğramaz ve yıpranmaz. Bu sebeple daire desenli Brillant perde güvenle kullanılabilmektedir.

brillant çocuk odası pere modeliÇocuk odalarının renkli tasarımlarını perde ile tamamlamak isterseniz Brillant perdeleri arasındaki Huma modelini mutlaka görmelisiniz. Farklı renkli kelebeklerle donukmuş özel kumaşı sayesinde çocuk odasına tabiattan bir esinti getirecek bu kumaşın üst bölümünün düz olarak dokunması da perdeye şık bir duruş katmaktadır. Seyrek ya da orta pile ile dikilmesini tavsiye ettiğim bu perde de hassas yıkama sayesinde deformasyon ve kırışma da engellenmiş olmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Koltuk Takımı Ve Renkleri Nasıl Seçilmeli?

Alacağınız Brillant perdeleri yüksek kaliteli tül kumaşlardan üretilmektedir ancak dikimlerin uzman terziler tarafından yapılmış olması çok önemlidir. Dikiş hataları, perdenin kalitesini gölgeleyen en önemli problemlerdendir. Dikişlerin içerisinde özellikle pile uygulaması olan bölgelerin oranlarının düzgün hesaplanması ve dikiş bölgelerinin doğru uygulamalar ile tamamlanması gerekir. Bunlar yapılmadığı takdirde modelin ve kumaşın kalitesi arka planda kalarak yanlış dikimler ön plana çıkacaktır.

Brillant perde fiyatları kullanılan perde kumaşı kalitesine, işçiliğine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. İndirimli perde en ucuz brillant zebra perde, en ucuz brillant stor perde, en ucuz brillant tül perde, kısacası brillantın tüm perde modellerinde ucuz fiyat için online alışveriş sitesini takip etmenizi öneriyoruz. Metresi 40 TL olan perde bile gün oluyor ki 6-7 tl den satışa sunuluyor.

Brillant Perde Modelleri Resim Galerisi:

Bir önceki makalemiz olan Evde Yapılacak Hobiler Nelerdir? başlıklı yazımızda evde hobi yapma, Evde yapılacak hobiler nelerdir ve evde yapılacak kendin yap projeleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu