Tarz Kadın

Brillant Perde Modelleri 2022-2023

07.05.2022
3.795
Brillant Perde Modelleri 2022-2023

Brillant perde modelleri 2022-2023 seçenekleri arasında brillant tül modelleri, salon perde modelleri,b brillant mutfak tül perde modelleri gibi pek çok seçenek mevcuttur. Her evin komple ihtiyacını karşılayacak seçkin tasarımlı perdelerini brillant perdede bulabilirsiniz. Evinizin tüm odaları için bazen açık ön planda bazen ise gizli arka planda dekorasyon tamamlayıcı niteliği ile perdeler bu sezon da şıklığın temsilcisi olmaya aday görünüyor. Brillant perde modelleri arasında yapacağımız incelemede mutlaka sizin de evinize uygun bir perde modeli olacağını düşünüyorum.

Brillant Perde Modelleri 2022-2023

Perde seçiminde oda dekorasyonundan bağımsız bir seçim yapmanız doğru değildir. Evinin hangi odası için perde seçiyorsanız o alanın dekoratif duruşuna uygun bir seçim yapmalısınız. Oda mobilyalarını değiştirmek perde değiştirmekten daha maliyetli olacağına göre mobilyaya uygun perde seçimi gerçekleştirmek mantıklı bir tercih olacaktır.

brillant perde

brillant perde modelleri yeni sezon

Eviniz minimalist çizgiler ile dekore edilmişse Brillant perde çeşitleri desenleri arasında size önereceğim en güzel çeşitlerden biri Brillant Kök örme düz perdedir. Bu perdenin beyaz renkli sanal zemin ve düz kumaştan imal edilmiş olması sade bir görüntünün oluşmasına imkân vermektedir. Kumaşın düzensiz çizgilerle oluşturduğu kırçıllı görüntüsü istediğiniz pile oranı ile oldukça şık bir tarzı da beraberinde getirmektedir. Genellikle bu tip birilant perde tavsiye edilen üçte bir oranındaki sık pile ile dikimdir.

Hangi Odaya Hangi Perde

Brillant perde modelleri arasında birillant çocuk odası perdesi modelleri de dikkat çeken tül ve model kalitesine sahiptir. Çocuk odasına nasıl perde olur? diyorsanız; Kalpli, çiçekli, geometrik şekilli, masal kahramanlı ve figürlü perdeler sayesinde çocuk odasındaki dekoratif uyum da sağlanmış olacaktır.

brillant perde modelleri,

brillant perde modelleri-2022-2023 salon perdesi modelleri

Brillant perde modelleri arasında özellikle brillant salon perdeleri ve brillant oturma odası perdeleri, brillant mutfak perdeleri rahatlıkla kullanacağınız line teos modeli yukarı bölümden başlayan enine çizgilerin artarak aşağı kısımda sona ermesi ile şık bir görünüm sunulmasını sağlamaktadır. ½ seyrek pile ile görünümün oda dekorasyonu içerisinde uyum sağlayacağı düşünülmektedir.

Enine çizgilere sahip perdelerin tavanı yüksek evlerde kullanılması dekoratif duruş açısından uygun bir seçim olacaktır.

En son Çıkan Perde Modelleri 

Her sezon yenilenen perde modelleri bu sezonda da yeni tasarım, renk ve modellerle dikkat çekmektedir. Bu  sezonunda brillant tül perde modelleri olarak serpme desenli tül perdeler, dikey tül perdeler, örme tül perdeler öne çıkmaktadır.

Sararan tül perdeler için Tül Perde Nasıl Beyazlatılır? Kesim Çözüm Başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

brillant perde modelleri

brillant perdeleri-brillant perde fiyatları pencerenin büyüklüğüne, kullanılan perde kumaşına, perde modeline göre değişmektedir. (yeni çıkan perde modelleri her zaman pahalı olur) Bu senenin perde modelleri arasında seçimler yapmak istiyorsanız ünlü perde markalarının online alışveriş sitelerini takip ederek markaları indirimli alabilirsiniz.

Brillant Mutfak Perdeleri

Brillant perde modelleri içinde brillant mutfak perdeleri olarak tasarlanmış coffee modeli ile mutfağınızın tarzını yansıtan bir tül perdeye sahip olabilirsiniz.

Bunun dışına düz dantel desenli, çiçekli mutfak perdesi ve geometrik şekilli mutfak perdesi şeklinde modelleri bulunmaktadır. Brillant mutfak tül perde modelleri de görmeye değer tasarımlar içermektedir.

Brillant Salon Perde Modelleri

Brillant salon perde modelleri olarak inceleyeceğiniz ve kullanabileceğiniz özellikleri ile daire modelli perde,  sade tül perde dikey çizgili tül perde, kırışmaz tül perde, örme tül perde, ekstraforlu tül perde gibi sayısız model seçeneği vardır.

Brillant perde modelleri desen, model, kumaş ve çeşit seçenekleri ile perde modelleri arasında şıklığı ile dikkat çeken özelliklere sahiptir.

Özellikle köşeli mobilyalarınız ile çok güzel bir ahenk oluşturan bu perde modeli sayesinde salon dekorasyonunuz oldukça pozitif bir görünüme kavuşacaktır.

Ürün, doğru sıcaklıkta ve yıkama talimatlarına uyularak temizlendiğinde kırışma yapmaz, deformasyona uğramaz ve yıpranmaz. Bu sebeple daire desenli Brillant perde güvenle kullanılabilmektedir.

brillant çocuk odası perde modeli

brillant çocuk odası perde modeli

Brillant Çocuk Odası Perde Modelleri

Çocuk odalarının renkli tasarımlarını perde ile tamamlamak isterseniz Brillant perde arasındaki Huma modelini mutlaka görmelisiniz.

Farklı renkli kelebeklerle donukmuş özel kumaşı sayesinde çocuk odasına tabiattan bir esinti getirecek bu kumaşın üst bölümünün düz olarak dokunması da perdeye şık bir duruş katmaktadır.

Seyrek ya da orta seyrek pile uygulaması seçiminde çocuk odalarındaki pencere boyutu ve mobilya renk ve yoğunluğu da gözetilmelidir. Çocuk odalarında düşündüğünüz perde modelleri için biraz daha renkli modellerin tercih edilmesi odanın enerjisini yansıtmada da katkı sunacaktır.

Seyrek ya da orta pile ile dikilmesini tavsiye ettiğim bu perde de hassas yıkama sayesinde deformasyon ve kırışma da engellenmiş olmaktadır.

Alacağınız Brillant perdeleri yüksek kaliteli tül kumaşlardan üretilmektedir ancak dikimlerin uzman terziler tarafından yapılmış olması çok önemlidir. Dikiş hataları, perdenin kalitesini gölgeleyen en önemli problemlerdendir.

Dikişlerin içerisinde özellikle pile uygulaması olan bölgelerin oranlarının düzgün hesaplanması ve dikiş bölgelerinin doğru uygulamalar ile tamamlanması gerekir. Bunlar yapılmadığı takdirde modelin ve kumaşın kalitesi arka planda kalarak yanlış dikimler ön plana çıkacaktır.

2022-2023 brillant perde modeli

Brillant perde fiyatları, brillant tül perde fiyatları kullanılan perde kumaşı kalitesine, işçiliğine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir.

İndirimli perde en ucuz brillant zebra perde, en ucuz brillant stor perde, en ucuz brillant tül perde, kısacası brillantın tüm perde modellerinde ucuz fiyat için online alışveriş sitesini takip etmenizi öneriyoruz. Metresi 500 TL olan perde bile gün oluyor ki 100-150 tl den satışa sunuluyor.

 Resim Galerisi: Brillant Perde Modelleri

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Gelin Başları-Örgülü, Çiçekli, Kahküllü başlıklı yazımızda En Güzel Gelin Başları ve gelin başı yapımı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu