Balık Etli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

14.08.2020
3.411
Balık Etli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Balık etli bayanlar nasıl giyinmeli başlıklı yazımızda balık etli kadınlar için giyim önerileri vermek istiyoruz. Her zaman şık olmak ve beğenilmek bütün kadınların ortak noktasıdır. Özellikle fazla kiloları olanlar, göbekli bayanlar, hafif kilolu bayanlar ve balık etli bayanlarda kombinleri ile coll görmek istemektedir.

balık etli kadınlar için kombin yapımı sırasında akla takılan sorular arasında balık etli kadınlara dar paça pantolon yakışır mı? Balık etli kadın için göbek gizleyen elbise kesimi nasıl olmalı? Balık etli kadınlar etek nasıl kombinlenir gibi sorular yer almaktadır. Bu bağlamda hafif kilolu bayanlar nasıl giyinmeli sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

Balık Etli Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Balık etli bayan kombinleri için minik hileler son derece önemlidir. Özellikle kısa bir gövdeye sahipseniz yüksek ve dik bir omuz imajı vermelisiniz. Bunun için de omuzlarınızı yüksek ve dik gösterecek kombin parçaları arasından seçimler yapmalısınız.

Balık etli bayanlar nasıl giyinmeli

Bel bölgeniz kalın ise göğüs bölgesi büzgülü kombin parçaları tercih ederek kalın beli ve basenleri gizleyebilirsiniz.

Hafif kilolu kadınlar nasıl giyinmeli sorusunun cevabında da orta kalınlıkta kumaşlardan yapılmış sırt dekolteli elbiseler, koyu renk üzerinde açık renk desenleri olan elbiseler ve anvelop elbiseler tercih edilmelidir.

Balık etli kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli- nasıl etek giymeli? Balık etli birçok bayan bacak boyunun kısa görünmesinden şikayetçidir. Oysaki minik giyim hileleri ile bacak boyunu çok daha uzun gösterebilirler. Seçeceğiniz etek boyu ve elbise boyu maxi etek tarzında veya tam diz üstünde olmalıdır.

Eğer vücudunuzun üst kısmı zayıf, alt kısmı basenliyse o zaman da karşımıza basenli kadınlar nasıl giyinmeli sorusu çıkmaktadır. Basenli kadınlar alt kombin parçaları olarak koyu renkleri üst kombin parçalanarak açık renkleri kullanmalıdır. Koyu renk kot pantolonlar basenli kadınların giyeceği kot pantolonlar arasında yer almaktadır.

Balık Etliler İçin Elbise

Balık etliler için elbise modeli olarak en sık tercih edilen model anvelop elbiselerdir. Vücudumuzu çok sarmayan aynı zamanda aşırı derecede bol olmayan koyu renk elbise modelleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz

Balık etliler için elbise

Vücudumuzun hangi kısmından hoşnut değilsiniz o kısmı gizlemeniz gerekmektedir. Kalçalarınızı üst bölgenizle dengelemek için hafif salaş modelleri veya göğüsten büzgülü elbise modelleri tercih edebilirsiniz.

Balık Etli Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Desenli ve renkli elbiseler veya bluzların desenlerinin göbek kısmında olması sizi daha zayıf ve ince gösterecektir.

Salaş gömlek kombin yapmayı seviyorsanız kalın kumaşlarla değil ince ipek kumaşlarla yapmanızı öneriyoruz bu şekilde fazla kilolarınızı kamufle edebilirsiniz.

Balık etli kadınlar nasıl pantolon giymeli sorusunun cevabı olarak beli ince gösteren yüksek bel pantolon öneriyoruz..

Balik etli kadinlar nasil giyinmeli

Kısa etek kullanmayı seviyorsanız vücudunuzun daha derli toplu görünmesini sağlayacak çan etek ve diz altı etekleri tercih etmelisiniz.

Aşırı kalın bacaklarınız yoksa dar paça pantolon üstüne uzun tunik giyerek şık bir kombin yapabilirsiniz.

Aşağıdaki görsellerde balık etli bayanlar nasıl giyinmeli sorusunun cevabı olabilecek resim galerisini istifadenize sunuyoruz. Daha fazla ayrıntı için görsellerimiz inceleyerek düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Resim Galerisi: Balik Etli Kadinlar Nasil Giyinmeli

 

Bir önceki makalemiz olan Kız Çocukları İçin Elbise Modelleri Nasıl Seçilir? başlıklı yazımızda Çocuklar için elbise modelleri ve Çocuklar İçin Elbise Modelleri Nasıl Seçilir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu