Tarz Kadın

Açık Topuz Modelleri 2022-2023

23.06.2022
24
Açık Topuz Modelleri 2022-2023

Açık topuz modelleri 2022-2023 özellikle gelin saçı, nişan saçı veya düğün saçı olarak kullanılmaktadır. Çünkü acik topuz büyük çaba, özen ve titizlik sonucunda ortaya çıkmaktadır. Burada her şeyden önce açık topuz saç uzunluğu ne kadar olmalı sorusu öne çıkmaktadır. Açık gelin topuz modelleri için saç uzunluğunun omuzlardan bir karış aşağıda olması gerekmektedir. Çünkü ne kadar uzun saçlarınız var ise o kadar güzel ve gösterişli açık gelin topuz saçı modelleri olmaktadır.

Açık Topuz Modelleri 2023 Nasıl Yapılır?

Özellikle açık gelin saç topuz modelleri, açık ve salık topuz modelleri olarak öne çıkmaktadır. Açık topuzlar da saçlar adeta tel tel işlenmektedir. Özellikle deneyimli kuaförler açık saç topuzları konusunda kusursuz tasarımlar ortaya çıkarmaktadır.

en güzel Açık topuz

en güzel Açık topuz

Açık topuz yapımı sırasında tasarlanan model kişinin yüz hatları ve kullanacağı kıyafet çerçevesinde belirlenmektedir. Öylece  açık topuz saç modeli daha kusursuz görünmektedir.

2022-2023 Açık Topuz Modelleri Hangi Yüz Tipine Yakışır?

Yeni topuz saç modelleri arasında son dönemlerde öne çıkan açık topuzlar hemen hemen her yüz tipine yakışmaktadır. Çünkü her yüz tipine yakışacak tasarımlardan modeller öne çıkmaktadır.

Açık topuz saç tasarımları arasında çiçek, gül, yaprak gibi çeşitli tasarımlar bulunmaktadır.  Ayrıca perçemli veya perçemsiz tasarımlar yüz hattına göre belirlenmektedir.

Özellikle açık gelin topuz modelleri duvaklı veya duvaksız tasarımlar da kullanılmaktadır. Her şeyden önce açık gelin topuzu duvağı genelde topuzun altından sarkacak şekilde olmaktadır. Çünkü bunca emeğin duvak ile kapatılması gerekmektedir.

Açık topuz modelleri kimlere yakışır

Açık topuz modelleri kimlere yakışır

Yani yuvarlak yüze açık topuz modellerinden uzun yüze açık topuz modelleri ne kadar pek çok seçenek vardır. Sadece oval yüz tipine sahip olanlar tüm açık topuz seçeneklerine kullanabilirler.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ En Çok Beğenilen Abiye Topuz Modelleri

Açık Topuz Kıyafeti Nasıl Olmalı?

Gelinlik üstüne açık topuz veya abiye üstüne açık topuz yapılacaksa bazı kombin detayları bilinmelidir. Özellikle sırt dekolteli gelinlik üstüne açık topuz beyaz sırt dekolteli abiye üstüne açık topuz yapılmaktadır. Çünkü bu şekilde saçlar odak noktası haline geldiği için daha şık görünmektedir.

Açık gelin topuz saçı modelleri

Açık gelin topuz saçı modelleri

Aşağıdaki resim galerisinde açık topuz saçlar hakkında daha fazla detay arayanlara görseller hazırladık. Yani galeri incelemesi sonunda daha fazla detaya sahip olacaksınız. Hatta beğendiğiniz açık saç modelini kuaförünüze yaptırma şansınız olacak.

Resim Galerisi: En Güzel Açık Saç Modelleri 2020-2023

 

Bir önceki makalemiz olan Koyu Kahvenin Üstüne Hangi Renk Boya Tutar? başlıklı yazımızda Koyu kahvenin üstüne hangi renk tutar hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu