Tarz Kadın

Nikah Şekeri Modelleri 2019-2020

09.08.2019
208
Nikah Şekeri Modelleri 2019-2020

 Nikah Şekeri Modelleri 2019-2020; Evlilik kararı alan çiftleri, sonrasında tatlı bir heyecan sarar. Nikah töreniniz elbette sizin için önem arz eder fakat töreninize gelen insanların da bu önemli günü unutmamaları gerekir. Siz de hayatınız boyunca unutamayacağınız bu günün anısının herkes tarafından hatırlanmasını istersiniz.  Bunun için ise nikah şekerleri çok önemlidir.

Oldukça fazla çeşit ile karşı karşıya kalacağınız bu dönemde en önemli ip ucu nikah şekerlerinizin sizi ve eşinizi yansıtıyor olmasına dikkat etmeniz. En  trend nikah şekeri modelleri ve nikah şekerlerinizi nasıl seçebileceğiniz hakkında bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

Nikah Şekeri Modelleri 2019-2020

Nikah Şekeri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Tesettür Gelin Başları Modası Nasıldır?

İstediğiniz şekilde, renkte ve boyutta nikah şekeri yaptırabilirsiniz bu yüzden asıl iş size düşüyor.

Nikah şekerleri anlam bakımından çok önemlidir, onların önemini anlatacak bir nikah şekerleri seçmeniz gerekir.

Sizi ve eşinizi yansıtan bir nikah şekeri herkesin hoşuna gidecektir. Uzun yıllar boyunca saklanacağı düşünülürse kalıcı olabilecek bir nikah şekerleri seçmeniz önemli huşular arasında yer alıyor.

Taklitten kaçının, bırakın insanlar sizin nikah şekerlerinizi taklit etsinler özgünlük her zaman daha iyidir.

Nikah Şekerinde Son Moda

En Trend Nikah Şekerleri

Her şeyin olduğu gibi nikah şekerlerinin de modası her yıl değişiyor, işte nikah şekeri modelleri şu şekildedir.

Özgürlüğü seven ve biraz da farklı olmak isteyen eşlerin tercihleri arasında bisiklet figürlü nikah şekerleri bulunuyor.

Biraz daha ev sıcaklığı isteyen eşler için ise reçel kavanozu nikah şekerleri önerilebilir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2016 Sonbahar Ve Kış Damatlık Modelleri Nelerdir?

Şu sıralar nikah şekerleri bir kenara atılmasın diye nikah şekeri magnet yaptırılıyor ve çeşitleri ise çok fazla, örneğin kuş kafesi şeklinde bir nikah şekeri yaptırırsanız buz dolabı üzerinde çok güzel duracaktır.

Otantik nikah şekeri için otantik bir kese veya porselen bir kutu ile sunulan nikah şekerleri ise hem asil hem de şık bir tercih olacaktır.

Yazı çağrıştıran ve deniz kokusunu hissettiren deniz kabukları nikah şekeri de ilginizi çekebilir. Klasik arabalara sempatiniz varsa vosvos nikah şekeri sizin için doğru tercih olacaktır. Bir yastıkta kocamak istiyorsanız ise yastıklı nikah şekeri doğru tercih olacaktır.

Resim Galerisi:  Nikah Şekeri Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Gelin Başı Nasıl Yapılır-Tüm Detaylar başlıklı yazımızda 2017 gelin başı modelleri, Gelin Başı Nasıl Yapılır-Tüm Detaylar ve gelin başı örnekleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu