2017 Fransız Gelinlik Modelleri

0
654

vlilik hazırlığı sürecinde gelinlik seçimi en önemli ve en meşakkatli iştir. Çünkü her genç kız seçtiği gelinlik modelinin hayallerindeki gelinlik olmasını beklemektedir. Bu hususta çevre baskısından kurtulup kendilerini içinde en rahat hissettikleri ve en çok beğendikleri modelleri tercih etmek önemlidir. Birçok genç kız gelinlik modeli arayışlarına evlilik sürecinin başlamasından çok daha önce başlamaktadır ki bu da onların en doğal hakkıdır. Neyse ki günümüz şartlarında teknolojinin gelişmesiyle bu arayışlarını internetten yapmak çok kolaydır. Herhangi bir arama motoruna gelinlik modelleri yazıldığında çok fazla seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında prenses gelinlik modelleri, balık gelinlik modelleri ve Fransız gelinlik modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Yeni evlenecek veya gelinlik modeli arayışında olan genç kızlara en yeni modellerden olan 2017 Fransız gelinlik modellerine bir göz atmaları şiddetle tavsiye edilir.

Fransız Gelinlik Modelleri Nasıldır?

Fransız gelinlik modelleri genellikle asaleti ve zarifliği ile ön plandadır. Klasik gelinlik modeli dendiğinde akla kabarık gelinlik modelleri gelir ve çoğu genç kızımız bir peri kızını andırmasından dolayı bu modelleri tercih eder. Ancak daha sade, şık ve zarif modellerden yana olan genç kızlarımız için Fransız gelinlik modelleri tam da rüyalarını yansıtan modellerdir. Genellikle Fransız gelinlik modelleri dendiğinde akla dantelli ve çok kabarık olmayan modeller gelir.  Daha çok dantellerin ön planda olduğu taşlardan ve pullardan uzak durulan bu modeller en özel gününüzde bir kuğu gibi görünmenizi sağlayacaktır.

2017 Fransız Gelinlik Modellerini Tasarımı

2017 Fransız gelinlik modellerinde de yine aynı şekilde dantel ağırlıklı olması, abartıdan ve taşlardan uzak modeller olması beklenmektedir. Tabi ki eski dantel modellerinden sıyrılıp daha yeni ve daha zarif danteller kullanılarak eskisinden daha asil gelinlik modelleri ortaya konulacaktır. Hatta duvakta da kullanılması planlanan dantel işlemeleri ile bu modeli daha da göz önüne çıkarmak amaçlanmaktadır. Bu model gelinliklerin tasarımı genel olarak düşük kollu veya uzun kollu ve kalp yaka şeklinde yapılmaktadır. Uzun kol bir gelinliğin tasarımında ise kol ve bilek kısmındaki danteller dikkat çekici olmaktadır. Bu şekilde asil tasarımları ve Fransız dantellerinin çekiciliği sayesinde Fransız gelinlik modelleri 2017 yılında da çok fazla genç kızımızın tercihi olacaktır.

 

 

Bir önceki makalemiz olan Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda 2017 Straplez Gelinlik modelleri, Straplez Gelinlik trendleri ve Straplez Gelinlikler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER