Tarz Kadın

Fransız Dantel Gelinlik Modelleri İncelemesi (yeni sezon)

Fransız Dantel Gelinlik Modelleri İncelemesi (yeni sezon)

Fransız Dantel Gelinlik Modelleri; Evlilik hazırlığı sürecinde gelinlik seçimi en önemli ve en meşakkatli iştir. Çünkü her genç kız seçtiği gelinlik modelinin hayallerindeki gelinlik olmasını beklemektedir. Bu hususta çevre baskısından kurtulup kendilerini içinde en rahat hissettikleri ve en çok beğendikleri modelleri tercih etmek önemlidir.

Birçok genç kız trend gelinlik modeli arayışlarına evlilik sürecinin başlamasından çok daha önce başlamaktadır ki bu da onların en doğal hakkıdır.

Neyse ki günümüz şartlarında teknolojinin gelişmesiyle bu arayışlarını internetten yapmak çok kolaydır. Herhangi bir arama motoruna fransız dantel gelinlik yazıldığında çok fazla seçenek sunulmaktadır.

Fransız Dantel Gelinlik Modelleri İncelikleri

Bu seçenekler arasında Fransız dantel prenses gelinlik modelleri, fransız dantel balık gelinlik modelleri ve Fransız dantel kabarık gelinlik modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Yeni evlenecek veya gelinlik modeli arayışında olan genç kızlara en yeni modellerden olan Fransız dantel gelinlikler nelermiş bir göz atmaları şiddetle tavsiye edilir.

Fransız Dantelli Kabarık Gelinlik Modelleri

Fransız dantel kullanan gelinler genellikle asaleti ve zarifliği ile ön plandadır. Klasik gelinlik modeli dendiğinde akla kabarık gelinlik modelleri gelir ve çoğu genç kızımız bir peri kızını andırmasından dolayı bu modelleri tercih eder.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Dantelli Gelinlik Modelleri Nelerdir?

Ancak daha sade, şık ve zarif modellerden yana olan genç kızlarımız için Fransız kabarık gelinlik modelleri tam da rüyalarını yansıtan modellerdir. Genellikle Fransız dantel detaylı gelinlikler dendiğinde akla dantelli ve çok kabarık olmayan modeller gelir.

Daha çok dantellerin ön planda olduğu taşlardan ve pullardan uzak durulan bu modeller en özel gününüzde bir kuğu gibi görünmenizi sağlayacaktır.Fransız Gelinlik Modelleri İncelikleri

Yeni Sezon Fransız Dantelli Gelinlikleri Ve Fiyatları

Dantelli gelinlik modellerinde de yine aynı şekilde dantel ağırlıklı olması, abartıdan ve taşlardan uzak modeller olması beklenmektedir. Tabi ki eski dantel modellerinden sıyrılıp daha yeni ve daha zarif danteller kullanılarak eskisinden daha asil gelinlik modelleri ortaya konulacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Sade Gelinlik Modelleri Seçimi Hakkında Dev Rehber

Hatta duvakta da kullanılması planlanan dantel işlemeleri ile bu modeli daha da göz önüne çıkarmak amaçlanmaktadır. Bu model gelinliklerin tasarımı genel olarak düşük kollu veya uzun kollu ve kalp yaka şeklinde yapılmaktadır.

Fransız dantelli gelinlikler

Uzun kol bir gelinliğin tasarımında ise kol ve bilek kısmındaki danteller dikkat çekici olmaktadır. Fransız gelinliklerin de ki  asil tasarımlar ve Fransız dantellerinin çekiciliği sayesinde Fransız danteli gelinlikler yeni sezonda da çok fazla genç kızımızın tercihi olacak gibi görünmektedir.

Siz de düğününüzde göz alıcı ve hayranlık uyandırmak istiyorsanız sezonun son trendlerinden oluşan fransız danteli kullanılan gelinlikleri tercih etmelisiniz. Aşağıda sezonun son trendlerinden oluşan gelinlik modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Resim Galerisi: Fransız Dantel Detaylı Gelinlikler

 

 

Bir önceki makalemiz olan Yeni Sezon Nişanlık Modelleri Detaylı İncelemesi başlıklı yazımızda 2016 nişanlık modelleri, 2019 nişanlık modelleri ve nişanlık hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu