2019 Fransız Gelinlik Modelleri İncelemesi

0
697

Fransız gelinlik modelleri; Evlilik hazırlığı sürecinde gelinlik seçimi en önemli ve en meşakkatli iştir. Çünkü her genç kız seçtiği gelinlik modelinin hayallerindeki gelinlik olmasını beklemektedir. Bu hususta çevre baskısından kurtulup kendilerini içinde en rahat hissettikleri ve en çok beğendikleri modelleri tercih etmek önemlidir.

Birçok genç kız trend gelinlik modeli arayışlarına evlilik sürecinin başlamasından çok daha önce başlamaktadır ki bu da onların en doğal hakkıdır.

Neyse ki günümüz şartlarında teknolojinin gelişmesiyle bu arayışlarını internetten yapmak çok kolaydır. Herhangi bir arama motoruna gelinlik modelleri yazıldığında çok fazla seçenek sunulmaktadır.

Fransız Gelinlik Modelleri İncelikleri Nelerdir?

Bu seçenekler arasında prenses gelinlik modelleri, balık gelinlik modelleri, fransız gelinlik modelleri, fransız dantelli gelinlik modelleri ve Fransız kabarık gelinlik modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Yeni evlenecek veya gelinlik modeli arayışında olan genç kızlara en yeni modellerden olan 2019 Fransız gelinlik modelleri nelermiş bir göz atmaları şiddetle tavsiye edilir.

Kabarık gelinlik modelleri günümüzde en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Gelinlik her genç kız için çok derin anlamlar taşımaya hala devam etmektedir. Bu süreç özellikle ilk kez bu heyecanı tadacak olan her kadının hayall...

Fransız Kabarık Gelinlik Modelleri

Fransız gelinlik modelleri genellikle asaleti ve zarifliği ile ön plandadır. Klasik gelinlik modeli dendiğinde akla kabarık gelinlik modelleri gelir ve çoğu genç kızımız bir peri kızını andırmasından dolayı bu modelleri tercih eder.

Ancak daha sade, şık ve zarif modellerden yana olan genç kızlarımız için Fransız kabarık gelinlik modelleri tam da rüyalarını yansıtan modellerdir. Genellikle Fransız gelinlik modelleri dendiğinde akla dantelli ve çok kabarık olmayan modeller gelir.

Straplez gelinlik modelleri gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte düğün mevsimi de açılmaktadır. Her gelin düğününde göz kamaştırıcı ve şık olmak ister. Özellikle de idd...

Daha çok dantellerin ön planda olduğu taşlardan ve pullardan uzak durulan bu modeller en özel gününüzde bir kuğu gibi görünmenizi sağlayacaktır.Fransız Gelinlik Modelleri İncelikleri

2019 Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

2019 Fransız gelinlik modellerinde de yine aynı şekilde dantel ağırlıklı olması, abartıdan ve taşlardan uzak modeller olması beklenmektedir. Tabi ki eski dantel modellerinden sıyrılıp daha yeni ve daha zarif danteller kullanılarak eskisinden daha asil gelinlik modelleri ortaya konulacaktır.

Sırtı açık gelinlik modelleri, özellikle zayıf, uzun boylu ve hatta bel ve boyun bölgesi güzel gelinlerin hayalidir. Her genç kız yıllarca o özel düğün gününde giyeceği gelinliğin tasarımını, gelin olmanın hayalini kurar durur. İstisnasız her genç kı...
Çocuk gelinlikleri için saç modelleri başlıklı konumuzda konu ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.Düğünlerin yıldızı ve en çok dikkat çekici olanı şüphesiz ki gelinlerdir. Bembeyaz gelinlikleriyle adete melek gibi görünürler. En az gelinler kadar...

Hatta duvakta da kullanılması planlanan dantel işlemeleri ile bu modeli daha da göz önüne çıkarmak amaçlanmaktadır. Bu model gelinliklerin tasarımı genel olarak düşük kollu veya uzun kollu ve kalp yaka şeklinde yapılmaktadır.

Uzun kol bir gelinliğin tasarımında ise kol ve bilek kısmındaki danteller dikkat çekici olmaktadır. Fransız gelinlik modellerindeki asil tasarımlar ve Fransız dantellerinin çekiciliği sayesinde Fransız gelinlik modelleri 2019 yılında da çok fazla genç kızımızın tercihi olacak gibi görünmektedir.

Fransız gelinlik modelleri Resim Galerisi:

 

 

Bir önceki makalemiz olan Kına Gecesi Saçları Nasıl Olmalıdır? başlıklı yazımızda 2016 kına saç modelleri, Kına Gecesi Saçları Nasıl Olmalıdır ve kına için saç modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER