2016 Gece Elbiseleri Modelleri

1
3130

Şıklığın ve zarafetin simgesi olan gece elbiseleri bayanların oldukça zor tercih ettiği seçenekler arasındadır. 2016 gece elbiseleri koleksiyonlarında birçok model ve farklı renklerdeki tercihler vardır. Özel tasarımlar ve birbirinden güzel modelleri ile birçok farklı seçenekler bayanlar için sunulmaktadır.

2016 kısa gece elbiseleriHer bütçeye uygun gece elbisesi bulmak mümkündür. 2016 gece elbiseleri arasında tercih yaparken zevkinize ve rahatınıza uygun modelleri tercih etmek ve gecenin en şıklarından olmak için doğru tercihler ve seçimler yapmanız gerekmektedir. Bunun yanında bütçenizi de sarsmayacak şekilde bir tercih yapmanız sizin için daha uygun olacaktır.

2016 gece elbiseleri bu sezonda da oldukça göze çarpan modeller ile birçok zevke hitap etmektedir. Bu sezonda gece elbiselerinin renkleri; kırmızı, yeşil, mavi gibi cıvıl cıvıl renklerdedir. Aynı zamanda bayanların vazgeçilmezleri arasında bulunan siyah ve soft renkler de oldukça fazla tercih edilmektedir.

en güzel gece kıyafetleriBu sezonda göze çarpan elbise modelleri arasında feminel ve balık kesim elbise modelleri yer almaktadır. Kum saati tarzında vücut tipine sahip olan bayanların tercih edebileceği balık elbise modelleri 2016 gece elbiseleri modasına damgasını vuran elbise modellerinin içerisinde yerini almaktadır.

2016 abiye gece elbiseleri seçerken dikkat etmeniz gerekenler;

  • İnce belli ve dolgun göğüslü bayanların, yani kum saati görünümündeki fiziğe sahip olan bayanların tercihleri arasında likralı kumaşlardan ziyade, vücudunuza oturan ama dökümlü duran kumaşlar tercih edilmelidir. Straplez modeller veya sırtı açık elbise tercihlerinde bulunabilirsiniz. Bu tarzlara sahip elbise tercihlerinizde, desenli elbiselerden ziyade düz renkli elbiseleri tercih etmelisiniz ki vücudunuz olduğundan büyük görünmesin.

farklı gece elbisesi modelleri

  • Eğer elma görünümlü vücut tipine sahipseniz, kalın boyun, normal ve ya dolgun göğüsler, kambur bir sırt, kalın bel ve dar olan kalçalarınız varsa, dikkati bel bölgesinden uzaklaştırmak ve boynunuzu ince gösterecek dekolteler ile dikkati göğüs dekoltenize çekmelisiniz. Seçeceğiniz elbisede derin bir V dekoltesi boyunuzu çok daha uzun gösterecektir. Bel ve boyun bölgesinde işlemesi olan elbise tercihlerinden kaçınmanız gerekmektedir. Bu modeller sizi olduğunuzdan daha kalın gösterecektir.tarz gece kıyafetleri
  • İnce bir boyun, dar omuzlar, küçük göğüsler, ince ve kavisli bir bel ve iri kalçalara sahipseniz armut vücut tipine sahipsiniz demektir. Bu vücut tipine sahip bayanlar için bel bölgesinde desenler ve aksesuarlar kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Yalnız bunu çok fazla abartmadan yapmalısınız. Dar omuzlara sahip olduğunuzdan dolayı elbiselerinizde vatka kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir.

farklı renk gece elbiseleri2016 gece elbiselerinin içerisinde, birçok markanın farklı ürün tercihleri sizlere sunulmaktadır. Bu sezonda birbirinden güzel elbise modelleri ile karşınıza çıkan modacıların en çok tercih ettiği modeller arasında dekolteli ve vücuda oturan hatları belirgin bir şekilde ortaya koyan elbise modelleri yer almaktadır. Renkler ise yaza damgasını vuracak şekilde renkli ve cıvıl cıvıldır.

 

 

Bir önceki makalemiz olan Tarz Kıyafetler Nelerdir? başlıklı yazımızda tarz elbise seçimi ve tarz giyim stilleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

1 YORUM

CEVAP VER