Düğün Davetiyesi Modelleri 2024: En güzel Düğün Davetiyeleri

28.11.2023
3.538
Düğün Davetiyesi Modelleri 2024: En güzel Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi modelleri 2024, düğün davetiyesi yazıları ve düğün davetiye sözleri ile dikkatleri çekmektedir. Düğün davetiyesi tasarla desek ne düşünürsünüz? İçeriğimizi ve görselleri inceleyerek size en uygun düğün davetiyesi hazırlamak istemez misiniz? O halde düğün davetiyesi hazırlama işleminden önce iyi ki buradasınız. Çünkü tüm detaylar ve 2024 düğün davetiyesi fiyatları hakkındaki detayları buradan bulabilirsiniz.

Yaz aylarının düğün mevsimi olduğu aşikardır. Bu süreç içerisinde özellikle düğün sahipleri belki de bir kış boyunca sürekli olarak düğün hazırlıkları ile uğraşır.

Düğün Davetiyesi Modelleri 2024

2024 düğün davetiyesi modelleri arasından neredeyse her çift kendini anlatan düğün davetiyesi modelleri bulamaz. Bu nedenle en güzeli kendinizin düğün davetiyesini tasarlama fikridir. Bunun için diğer düğün davetiyelerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

lüks düğün davetiye

Bu yıl düğün yapacaklar üzülmesin! Aslında bu yıl, düğün yapacak bütün çiftler için oldukça şanslı bir yıl. Çünkü bu yıl misafirlerinize dağıtacağınız davetiye seçenekleri daha şık ve modern tasarımlarda oluşmaktadır. Değişik düğün davetiye modelleri, en güzel düğün davetiyesi olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Farklı düğün davetiyesi modelleri;

 • Nazar boncuklu davetiye
 • Dantelli davetiye
 • Kadife işlemeli davetiye
 • Renkli davetiye
 • Fotoğraflı davetiye
 • Klasik davetiye
 • Bağış davetiyesi örnekleri
 • Lüks davetiye
 • Darüşşafaka nikah davetiye
 • Sade nikah davetiyeleri
 • Nikah kartları şeklinde farklı düğün davetiyeleri bulunmaktadır. En güzel düğün davetiyeleri heyecanlı çiftlerin kafalarını karıştıracak şekilde tasarlanmıştır.

  düğün davetiye bağış-magnet

Yüzlerce hatta binlerce davetiye modeli içinde kendinizi kaybetmemeniz, kararsızlığa düşmemeniz gayet normaldir. Aslında en güzel düğün davetiyesi seçmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı ipuçları bulunmaktadır.

Tema Vakfı Düğün Davetiyesi

Son dönemlerde çiftler düğün davetiyesi incelerken nikah davetiyesi ve düğün davetiyesi olarak nikah kartları şeklinde, nikah davetiyesi bağış kartları görmektedir. Bu kartlarla darüşşafaka ve TEMA vakfına bağış olacak şekilde kartlar sunulmaktadır.

Özel olarak tasarlanan bu kartlar, TEMA vakfı kartları çiçek, yaprak, ağaç, doğa, bahar sevinci, şölen tasarımlarındadır.

Nikah Davetiyesi Bağış

Nikah kartları şeklinde olan bu kartları alarak hem misafirlerinizi davet ediyorsunuz. Ayrıca TEMA vakfına da bağışta bulunuyorsunuz, çok güzel değil mi:)

Bağış Davetiye Örnekleri

Bağış davetiye örnekleri olarak TEMA bağış davetiyeleri, Mekmetçik vakfı bağış davetiyeleri vardır. Ayrıca AÇEV davtiye, lösev davetiye, darüşşafaka davetiye gibi pek çok kurum bulunmaktadır.

Darüşşafaka nikah davetiye

Davetiye Modelleri Ve Fiyatları

 • Düğün davetiye örnekleri inceleme ve seçme aşamasında mutlaka başka bakış açıları geliştirmelisiniz.
 • Yani misafirlerin yapısına ve düşüncesine göre davetiye seçme devri kapanalı yıllar oldu. O yüzden tamamıyla kendinizin, eş adayınızın zevklerini düşünerek davetiye seçmelisiniz. Tabi bu arada uygun davetiye seçeneklerini de gözden geçirmelisiniz.
 • Seçtiğiniz davetiye modelinde insanlar sizi görebilmelidir.
 • Yeni sezon düğün davetiyeleri arasından yaptığınız seçim aşamasında ailelerinizden yardım alabilirsiniz.
Düğün davetiyesi modelleri gelin damat

Düğün davetiyesi modelleri gelin damat

Örnek verecek olursak;

 • Bu Senenin Düğün Davetiyesi Modelleri; Arkadaşlarınız, aileniz ve yakın çevreniz size sürekli olarak çok eğlenceli bir çift olduğunuzu mu söylüyor? O halde davetiyenizi de bu gibi konseptler kullanarak oluşturabilirsiniz. Yani davetinizi eline alan bir davetli bu davetiye tam da sizlik olmuş diyebilmelidir.
 • Fakat eğlenceden ziyade daha sadeliği seviyorsanız elbette davetiyeniz de bu özellikte olmalıdır.
 • Nikah davetiyesi metinleri incelenmeli ve gönlünüzden geçenleri yazabilmenize imkan sağlamalıdır. Düğün davetiyesi yazıları olarak sizin için en anlamlı cümleyi kurmalı veya onu seçmelisiniz.
 • Gösterişe bayılan ve çok iddialı bir çiftseniz elbette davetiyenizde lüks davetiye şeklinde çok gösterişli olmalıdır.
 • Davetiye modelleri incelenirken uygun davetiye modelleri, en ucuz davetiye modelleri seçeneklerini de incelemelisiniz. En güzel düğün davetiyesi istiyorsanız kesenin ağzını biraz açmalısınız.
Yeni çıkan düğün davetiyesi modelleri

Yeni çıkan düğün davetiyesi modelleri

En Güzel Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi hazırlama için tasarım konusuna çok büyük özen göstermeniz gerekmektedir. Davetiyeniz tıpkı hayallerinizdeki gibi olmalı ve düğününüzün temasını içerisinde barındırmalıdır.

⇒ Örneğin, düğününüz bir kır düğünü ise kır düğünü davetiyesi olarak daha renkli ve daha doğa içerikli olmalıdır. Bu sebeple düğün mekanınız davetiye seçiminizi etkileyecektir. Aynı zamanda davetiyenizi yazdırırken düğününüzün yapılacağı mekanı, saati ve günü anlaşılabilir yazılmalıdır.

en güzel düğün davetiyeleri

en güzel düğün davetiyeleri

⇒ 2024 düğün davetiyeleri içerisinden modelinizi seçtikten sonra en önemli ikinci konu sayıdır. Ülkemizde genellikle davetiyeler her eve bir adet olarak verilmektedir. Sayınızı bu duruma göre belirleyebilirsiniz. Elbette kendi arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi de bu hesaplamada unutmamalısınız.

⇒ Tam olarak kaç davetiye bastıracağınıza karar verdikten sonra hatırlayamadığınız kişilerin olabileceğini de unutmayın. Bu nedenle çıkan sayıdan 30 adet kadar fazla olacak şekilde davetiye bastırın. Aynı zamanda saklamak isterseniz sayıyı kendinize göre arttırma imkanınız da vardır.

⇒ Davetiyenizin istediğiniz oranda ilgiyi görebilmesi için yeni sezon Düğün Davetiye Modelleri arasından seçebilirsiniz.

⇒ Davetiyenizin kağıdının düz mü, dokulu mu, kalın mı olacağına karar vermeniz gerekmektedir.

bağış davetiye örnekleri

bağış davetiye örnekleri

Düğün davetiyesi fiyatları, 1000 adet davetiye şeklinde belirtecek olursak 500-8000 tl arasıdır. Tabi bu rakam ortalamadır. Lüks davetiye modellerine doğru gidildikçe fiyat da artacaktır.

Resim Galerisi:Düğün Davetiye Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Dünyaca Ünlü Gelinlik Markaları başlıklı yazımızda Türkiye'de ve Dünya'da Ünlü Gelinlik Markaları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. oğuzhan bolulu dedi ki:

  abi sade olsun desenli olsun yeter be.ne kadar çok düğün davetiyesi modelleri varmış öyle.bak bak bitmiyor. bir davetiyenin tanesi beş tl olur mu yahu.ne kadar gösterişli olursa fiyat da ona göre katlanıyor.yok abi yok bize tanesi 50 kuruşluk olsun yeter 🙂 bakın şu yukarıda desenli kırmızı olan davetiye var en iyisi o.hem sade hem gösterişli ikisi bir arada şampuan gibi mübarek 🙂

  1. Emine dedi ki:

   Merhaba, Davetiyede kullanılan malzeme, işçilik ve tasarım fiyatları etkilemektedir. Ancak her bütçeye uygun davetiye modeli mutlaka vardır:)

 2. Hale ayan dedi ki:

  Mor çiçekli davetiye nin marka kodu filan yokmu beğeniyorum ama yaptiramiyoruz

  1. Emine dedi ki:

   Merhaba, kaç numaralı görselden bahsediyorsunuz? Sitemiz bilgi amaçlıdır, ürün satışı yapılmamaktadır, ancak görsel kaynağını bulabilirsem size yardımcı olmaya çalışayım:)

Tarz Kadın Blogu