Zayıf Gösteren Pantolon

12.04.2022
2.698
Zayıf Gösteren Pantolon

Zayıf gösteren pantolon, istenmeyen bölgelerinizi kapatarak daha şık ve fit görünmenizi sağlar. Bacakları ince gösteren pantolon modelleri ile çok daha fit ve güzel kombinler yapabilirsiniz. Zayıf gösteren kombinler için hangi renkler zayıf gösterir, zayıf gösteren kumaş isimleri nelerdir gibi soruların cevaplarını da bilmek gerekir.

Bugün sizlere zayıf ve uzun gösteren pantolonlar hakkında bilgiler verecek ayna karşısına geçtiğinizde vücudunuzu daha çok sevmenizi sağlayacağız:)

Zayıf Gösteren Pantolon

Bacaklarınızı olduğundan saha şık ve şekilli gösteren pantolon modellerini biliyor musunuz? Bu hayal gibi mi geliyor size. Oysaki ince gösteren pantolon hayal değil, doğru pantolon seçimi ile bu sizin için de mümkün.

bacakları zayıf gösteren mavi

Hangi Renkler Zayıf Gösterir?

Renklerin de zayıf görünmede etkisi büyüktür tabi ki. Siyah ve lacivert zayıf gösteren renkler arasında ilk akla gelen ve en çok kullanılan renklerdir. Renkli giyinerek zayıf görünmek isteyenlere ise şöyle bir tüyo verelim.

Mor, mavi ve yeşil gibi soğuk renkler olduğunuzdan saha zayıf görünmenizi sağlar.

Kilolu Gösteren Renkler

Kırmızı, turuncu ve sarı gibi sıcak renkler ise her zaman olduğunuzdan kilolu gösterecektir. Zayıf gösteren kıyafetler, zayıf gösteren renkler ile birlikte kullanıldığı zaman daha etkili sonuçlar alınacaktır.

Hangi Pantolon Zayıf Gösterir?

Zayıf gösteren kot, keten ve kumaş pantolonlar vardır. Aşağıda zayıf gösteren pantolon modellerini sizler için sıraladık. Bacakları ince göstermek için veya basenleri ince göstermek için doğru pantolon modelini bilmeniz gerekmektedir.

ince gösteren foyfriend jean pantolon modelleri

Dikey Şeritli Veya Çizgili Pantolon Modelleri

Zayıf ve uzun gösteren pantolon modelleri arasında ilk sırada dikey şeritli pantolon modelleri bulunmaktadır.

Bacakları kalın olanlar nasıl pantolon giymeli sorusunun cevapları arasında dikey çizgili ve dikey şeritli pantolonlar ilk sıralarda yer almaktadır.

Bacaklarınızda ve basenlerde fazlalıklarınız varsa sıcak renklerden, yatay şeritlerden ve desenlerden uzak durmalısınız.

Yanı Şeritli Pantolon Modelleri

Yan tarafı tek şerit pantolon modelleri bacaklarınızı olduğundan ince ve uzun gösterir. Bunun edeni ise renk yüzeyini birden fazla parçalara böldüğü içindir. Şeritlerin kalın olmaması, ince olması gerektiğini unutmayın.

Kalın bacaklar için pantolon seçimi yaparken koyu renk pantolon üstüne açık renk şerit  önemli detaydır. Örneğin sarı şeritli siyah pantolon modelinde kalın bacaklar çok daha ince görünecektir.

Şeritli Bacak boyunu uzun gösteren pantolon listesinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Tombul ve kısa bacaklıların giyeceği pantolon modelleri arasında yandan ince şeritli pantolon modelleri ilk sırada olduğunu unutmayın.

ince gösteren pantolon modelleri 2022-2023

ince gösteren pantolon modelleri 2022-2023

Zayıf Gösteren Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Bacağı kalın olanlar nasıl pantolon giymeli? Bacak boyunuzu uzun ve ince göstermek için yüksek bel pantolon modellerinden yardım alabilirsiniz.

Uzun paçalı ve yüksek bel pantolon modelleri, bacak boyunu daha zayıf gösterme özelliğine sahiptir. Hangi pantolon zayıf gösterir diyenlere ilk öneri olarak yüksek bel, ayağı kapatan uzun paçalı ve dikine çizgili pantolon modeli diyoruz.

Zayıf Gösteren Pantolon-Geniş Paçalı Pantolon Modelleri

Tombul bacaklarınız varsa bacakları saran dar pantolon modellerinden uzak durmalısınız. Bu bacaklarınız daha tombul gösterecektir.

Ayakkabı topuklarınız kapatacak kadar uzun ve geniş paça pantolonlar ile bacaklarınızı daha ince gösterebilirsiniz. Bol paça pantolon altına yüksek topuk giyerek hem olduğundan daha uzun görünür, hem de kalın bacakları daha zayıf gösterirsiniz.

Zayıf Gösteren Jean (Kot)

Kilolu bayanlar için kot pantolon modelleri doğru seçilerek çok daha fit görünebilirsiniz. Zayıf gösteren Jean modellerini duyduğunuzda size uygun olmayan pantolon modellerinden derhal kurtulacaksınız.

Zayıf gösteren jean pantolon

Yüksek bel kot pantolon modelleri bu sezon daha çok karşımıza çıkmaya başladı. Tombul bacaklı kişilere mini armut göbeği gizleyen pantolon olarak da bilinen yüksek bel pantolon modellerini öneriyoruz.

Boyfriend Jean Pantolonlar

Son birkaç sezondur rahat kesimi ve şık salaş görünümü ile favori olan boyfriend kot pantolonlar kalçalarınıza vurgu yaparak bacak silüetinizi dengeleyecektir.

Kısa boylu tombul bacaklı iseniz ayak bileklerinizi açıkta bırakacak paçaya sahip boyfriend pantolon kullanmanızı öneriyoruz.

Kilolu Bayanlar İçin Kot Pantolon Modelleri

Boru Paça Jean Pantolonlar kalın bacaklar için pantolon seçimi içinde yer almaktadır. Zayıf gösteren kot pantolon modelleri arasında boyfriend kot, mom jean, bol paça, boru paça, ispanyol paça kot pantolon modelleri yer almaktadır.

Bacakları ince gösteren Jean pantolon modelleri arasında yer alan boru paça kot pantolon modelleri ile bacak kıvrımlarınız sade bir şekilde ortaya konulacaktır.

Aşağıya doğru düz şekilde inen boru paça kot pantolon modeline boru paça (sigar kesim) denilmektedir. Boru paça Jean’ler ile bacaklarınızdaki hataları kapatarak daha şık kombinler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki görselleri inceleyerek daha fazla detayı gözlemleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: İnce Gösteren Pantolon Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Birbiriyle Uyumlu Renkler | Renk Uyumu Tablosu başlıklı yazımızda Birbiriyle Uyumlu Renkler Hangileridir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu