Yeşil Gömlek Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir?

04.10.2021
4.345
Yeşil Gömlek Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir?

Yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir; yeşil gömlek kombini her yaştan ve her kesimden bayanın ve erkeğin kullandığı kombinler arasında yer almaktadır. Yeşil renk kombinler denilince ilk akla gelen kombin parçalarından olan gömlek modelleri kullanıcılarına günlük kombinden özel gün ve gece kombinine kadar geniş seçenek sunmaktadır. Bugün sizlerle yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir sorusunun cevabını göreceğiz.

Yeşil Gömlek Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir?

Yeşilin birçok renk tonu vardır. Yeşil gömlek denilince akla koyu yeşil gömlek, açık yeşili gömlek, yağ yeşili gömlek, ördek yeşili gömlek, mint yeşili gömlek, zümrüt yeşili gömlek, haki yeşili gömlek, su yeşili gömlek, asker yeşili gömlek gibi renk tonları gelmektedir.

Yeşil gömlek altına yeşil pantolon olur mu

Takdir edersiniz ki bu renklerin hepsinin uyumlu olduğu renkler farklıdır.

Biz bugün sizlere ilk olarak yeşilin hemen hemen tüm renk tonları ile uyumlu renkleri verdikten sonra yeşil gömlek pantolon kombinleri konusundan bahsedeceğiz.

Su Yeşili Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir?

Su yeşili gömlek kombinleri, yaz kombinlerinin en önemli rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Su yeşili pantolon ile uyumlu renkler doğrultusunda su yeşili gömlek altına pantolon kullanarak cool kadın ve erkek kombinleri yapabilirsiniz.

Su yeşili gömlek altına ne renk pantolon olur

Su yeşili gömlek altına ne renk pantolon olur

Su yeşili gömlek altına, su yeşiline uyan renkler doğrultusunda kot pantolon, keten pantolon, kumaş pantolon kullanarak tarz kadın gömlek pantolon kombinleri yapabilirsiniz.

Açık yeşil gömlek altına hangi renk pantolon olur sorusunun cevabında beyaz, pudra ve krem rengi gibi açık renklerin yanında siyah, koyu yeşil, lacivert gibi koyu renklerde pantolon da kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda da merak ettikleriniz cevap bulabilir⇒ Su Yeşili Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Koyu Yeşil Gömlek Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir?

Koyu yeşil gömlek altına siyah pantolon, kot pantolon en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Koyu yeşil gömlek, kadın kombinleri içinde, gömlek siyah pantolon, gömlek beyaz pantolon kombininin en çok yapıldığı renkler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Koyu yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir

Koyu yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir

Koyu yeşil gömlek siyah pantolon üstüne gri ceket, kahve ceket, beyaz ceket kullanarak tarz kadın kombinleri yapabilirsiniz.

Haki Yeşil Gömlek Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir?

Yeşil gömleğin altına ne renk pantolon sorusu çerçevesinde haki yeşil gömlek, hemen hemen tüm ortamlarda kullanılan gömlek renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeşil gömlek pantolon kombinlerinde ayakkabı kemer, ayakkabı aksesuar, ayakkabı şal uyumuna dikkat edildiği zaman çok daha etkili kombinler yapılmaktadır.

Haki yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir

Haki yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir

Bu yazımızda da merak ettikleriniz cevap bulabilir⇒Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Bayan

Haki yeşili gömlek-kahverengi pantolon, taba rengi kemer-taba rengi ayakkabı kombini veya haki yeşili gömlek-beyaz pantolon, siyah kemer-siyah spor ayakkabı ile spor tarz kombin yapabilirsiniz.

Yeşil gömlek kombin kadın stillerinde gömleğin renk tonu, ten renginiz ile uyum doğrultusunda seçilmelidir.

Yeşil İle Uyumlu Renkler

 • Siyah
 • Beyaz
 • Krem
 • Bordo
 • Bej
 • Ekru
 • Somon
 • Vizon rengi
 • Nude renk
 • Sarı
 • Pudra
 • Mavi
 • Gri renk ve tonları yeşile yakışan renkler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu renkleri yeşilin tüm tonları ile kullanabilirsiniz. Yeşil gömlek altına ne renk pantolon sorusunun cevabı olarak bu renkleri öneriyoruz.  Bahsettiğimiz renklerde kot pantolon, kumaş pantolon, keten pantolon, kanvas pantolon kullanabilirsiniz.
yeşil ile uyumlu renkler

yeşil ile uyumlu renkler

Yeşil Gömlek Pantolon Kombinleri

Yeşil gömlek kombini bayan modellerinde yeşil gömlek pantolon kombini olarak en sık tercih edilen renk yeşil gömlek beyaz pantolon ve yeşil gömlek siyah pantolon olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yeşilin açık ve koyu tonlarında da böyledir. Çabasız ve göz alıcı şıklık için yeşil gömlek altına beyaz veya siyah pantolon kullanabilirsiniz.

Gömlek pantolon kombininde ne renk ayakkabı olur diyorsanız, bu konuya da göz atalım.

Yeşil gömlek beyaz pantolon kombini için ayakkabı önerisi olarak beyaz spor öneriyoruz. Tabi bu spor kombinler için, modern kombinlerde de stiletto, sandalet, blok topuk ayakkabı, bootie ayakkabı gibi pek çok seçenek kullanılabilir.

Yeşil gömlek yeşil pantolon

Yeşil gömlek siyah pantolon kombininde ise siyah ayakkabı kullanabileceğiniz gibi, yeşil ayakkabı da tercihe binaen kullanılabilir.

Yeşil pantolon gömlek kombinlerinde renk tonuna göre seçimler yapmalısınız. Mesela koyu yeşil gömlek altına bej, krem, ekru, somon, vizon rengi ve beyaz gibi açık renklerde pantolon her zaman şık duracaktır.

Açık yeşil pantolon altına gömlek olarak ise siyah, lacivert, taba, bordo, lacivert ve gri gibi renkler hoş duracaktır.

Aşağıda yeşil gömlek pantolon kombin detayları için derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Yeşil Gömlek Pantolon Kombinleri Bayan

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Nişan Elbisesi: Bu Senenin Modası başlıklı yazımızda Evde Nişan Kıyafetleri Ve Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu