Yeni Akım Örgü Kaş Nasıl Yapılmaktadır?

24.10.2022
587
Yeni Akım Örgü Kaş Nasıl Yapılmaktadır?

Örgü kaş nasıl yapılmaktadır? Yeni trend örgü kaş modası ile farklı kaşlara sahip olabilirsiniz. “yay gibi kaş“ sözü bu gidişle tarih olacak. Çünkü her geçen gün farklı kaş seçenekleri karşımıza çıkıyor. Zig zag kaşlardan sora şimdi de örgü kaşlar moda. Örgü kaş nasıl yapılır

Örgü kaş kimlere yakışır, örgü kaş kimlere gider gibi soruların detaylarını birlikte görelim.  En güzel ve tarz örgü kaşlar için detayları birlikte görelim.

Örgü Kaş Nasıl Yapılmaktadır?

Farklılık arayan sanatçılar farklı kaş modeli arayışında olanlar için örgü kaşları tasarladı. Özellikle uzun kaşlarda kullanılan örgü kaş yapımını paylaşacağız.

orgu-kas

örgü kaş

Örgülü Kaş Modası

Her geçen gün değişen moda akımlarına bir yenisi daha eklendi. Uygulaması biraz zor olan örgü kaş kolay yapımı için kaş kalemi veya kaş boyası kullanılmaktadır.

Özellikle genç kızlar tarafından kullanılan örgü kaş kimlere yakışır?

Örgü Kaş Kimlere Yakışmaktadır?

Uzun ve gür kaş yapısına sahip olanlar kolay örgü kaş yapabilirler. İlk başlangıcında photoshop uygulaması ile kolaylıkla yapılan örgü kaş modelleri, şimdi kolaylıkla uygulanmaktadır.

Saç rengi ile uyumlu tonlarda kaş boyasını kaşlara uygulayarak da örgü kaş yapabilirsiniz. Hemen hemen herkese yakışan örgülü kaşları beğenen herkes yapabilir.

Orgu-kas-akimi

Örgü kaş akımı

Örgülü Kaş Nasıl Yapılmaktadır?

Kaş kalemi veya kaş boyası dışında photoshop ile da yapılan örgü kaş yapımı da son derece kolay. Son dönemin moda trendi arasında sadece görsellerde kullanılan instagramdaki moda akımı örgü kaşlardır.

Yani sadece görsel için kullanılan örgülü kaş için photoshop uygulaması kullanabilirsiniz. Özelikle kolaylık arayanlar sadece photoshop uygulamasında örgülü kaş yapmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri  (bu senenin)

Uzun kaş yapısına sahip olanlar kaş fırçası kullanımı ile örgü kaş yapmatadır. Ancak biz şimdiden bu işin kolay olmayacağını belirtelim. “ bana örgü kaş yakışır mı diyenler için öncelikle photoshop uygulaması ile örgü kaş öneriyoruz. Böylece size yakışıp yakışmayacağını test edebilirsiniz.

Tam istediğim kaş modeli diyenler ise sonrasında dilerse dövme ile dilerse kaşları şekillendirerek örgülü kaş kullanabilir.

Aşağıdaki resim galerisinde yeni akım örgü kaş modelleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek beğendiğiniz modeli uygulayabilirsiniz. Bizce klasik kaş modelleri daha güzel ve kusursuz görünmektedir. Ancak farklılık arayanlar kaş örgü de deneyebilirler.

Resim Galerisi: Örgü Kaş

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Gece Makyajı Nasıl Yapılmalıdır? başlıklı yazımızda Gece makyajı nasıl yapılmalıdır hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu