Yelek İçine Ne Giyilir Kadın

17.01.2022
1.855
Yelek İçine Ne Giyilir Kadın

Yelek içine ne giyilir kadın başlıklı yazımızda yelek kombinleri hakkında bilgiler verdikten sonra yelek içine ne giyilir sorusunun cevabını vereceğiz. Yelekli kombinler, dört mevsim kullanılan kombinler arasında yer almaktadır. En çok tercih edilen yelek renkleri  ve modelleri nelermiş gelin birlikte görelim.

Yelek İçine Ne Giyilir Kadın

Yelek gömlek kombinleri bayan stilleri yeleklerin en çok kullanıldığı kombinler arasındadır. Tüylü yelek kombinleri, gömlek üstüne giyilen kolsuz yelek kombinleri, kot yelek kombinleri, uzun yelek kombinleri, örgü yelek kombinleri ve deri yelek kombinleri bayan yelekli kombinler arasında yer almaktadır.

Yelekli kombinler bayan

Yelekli kombinler bayan

Gömlek üstüne giyilen kolsuz yelek, ceket yaka olarak tercih edildiği zaman basit bir gömlek pantolon kombinine bile şık ve kusursuz bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yelek Gömlek Kombinleri Bayan

Etek gömlek kombinlerinde, etek pantolon kombinlerinde gömlek üzerine yelek kullanarak çok daha tarz görünebilirsiniz.

Yeleğin altına ne giyilir sorusunun cevabını da akla gelen ilk şey gömlek olarak karşımıza çıkmaktadır. Yelekli kadın kombinleri tüm kombi parçaları ile bütünleşen tasarımlardan oluşmaktadır.

Gömlek yelek kombinleri nde gömleğin üzerine hangi yelek sorusunun cevabı olarak ise ceket yaka yelek, v yaka yelek, 0 yaka yelek, uzun yelek, kısa yelek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yelek gömlek kombinleri bayan

Yelek gömlek kombinleri bayan

Gömlek üzerine tüylü yelek, kot yelek ve deri yelek kullanımı ise gömlek modeli ile uyumlu olduğu zaman rahatlıkla kullanılabilir.

Siyah kumaş pantolon üstüne slim fit gömlek ve ceket yaka yeleği ile yarı resmi ortamlar dahil birçok ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kot pantolon üstüne yelek kullanırken spor tarzı yelekler kullanmanız kombin bütünlüğü açısından daha doğru olacaktır.

Ceket Yaka Yelek Kombinleri

Ceket yaka yelek içine ne giyilir? Ceket yaka yelek nedir?  Kolsuz ceket diye de tabir edilen ceket yaka yelekler hemen hemen tüm ortamlarda kullanılmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı⇒ Ceket Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

Blazer ceket yakası gibi veya diğer ceket yakası gibi yakaya sahip olan yeleklere ceket yaka yelek veya kolsuz ceket denilmektedir.

Ceket yelek kombinleri

Ceket yelek kombinleri

Uzun kolsuz ceket yaka yelek olduğu gibi kısa kolsuz ceket yaka yelekler de bulunmaktadır. Ceket yaka yelekleri, elbise, gömlek, pantolon, balıkçı yaka kazak, bluz, tişört üzerine kullanabilirsiniz.

Uzun kolsuz yelek kombinleri topuklu ayakkabılarla veya topuklu botlarla daha etkileyici ve tarz görünüm sunmaktadır.

Örme Yelek Kombinleri

Örgü yelek içine ne giyilir? Örgü yelek kombinleri kısa ve uzun modeller yanında spor ve klasik tasarımlardan oluşmaktadır. Kullanacağınız kombin parçasının tarzına göre örme yelek kullanarak da aylığının yakalayabilirsiniz.

Yeni çıkan örgü yelek modelleri

Yeni çıkan örgü yelek modelleri

Örgü yelekleri uzun kollu tişört üstüne, elbise üstüne, kazak üstüne ve balıkçı yaka üzerine kullanabilirsiniz. Bu senenin en güzel örgü yelek modelleri minik detaylardan oluşan spor yelek modelleridir.

Birçok ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz spor yelek modelleri ince ve parlak iplerle örülerek rahatlıkla kullanılabilir.

Tüylü Yelek Kombinleri- Şişme Yelek Kombinleri

Yelekli kadın kombinleri çerçevesinde özellikle sonbahar-kış döneminde tüylü yelek kombinleri şişme yelek kombinleri  kadın stilleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Tüylü yelek içine gömlek balıkçı yaka kazak bluz, crop top üst, elbise tişört kullanabilirsiniz.

tüylü yelek kombinleri

tüylü yelek kombinleri

Şişme yelek kombinleri çerçevesinde şişme yelek içine gömlek, sweatshirt, balıkçı yaka kazak ve bluz kullanarak etkili kombinler yapabilirsiniz.

Ekose gömlek üzerine yelek olarak ise kapitone yelek ve şişme yelek tercihinin en doğru tercihi olacağını belirtmeliyiz.

Kot Yelek Kombinleri Kadın

Uzun kot yelek kombinleri ve kısa kot yelek kombinleri  çok fazla model seçeneğiyle en çok tercih edilen yelek modelleri kadın stilleri arasında yer almaktadır.

kot yelek kombinleri

kot yelek kombinleri

Tesettür yelek kombinlerinde de kendisine geniş yer bulan kot yelekler, birçok ortamda sayısız kombin parçası ile birleştirilerek kullanılmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı⇒ Kot Yelek İçine Ne Giyilir Kadın

Aşağıdaki resim galerisinde yelek kombinleri bayan stilleri çerçevesinde bu senenin en güzel yelek kombinleri görsellerini sunuyoruz. Resimleri inceleyerek düşüncelerinizi bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Resim Galeri: Kadın Yelek Kombinleri

 

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu