Uzun Abiye Saç Modelleri Nelerdir?

01.07.2022
1.397
Uzun Abiye Saç Modelleri Nelerdir?

Uzun abiye saç modelleri nelerdir? Abiye üstüne saç modeli ile katıldığınız etkinlikte kusursuz olabilirsiniz. Abiyeye uygun saç modelleri şimdi bulunacağını tüm ortamları şıklık vaat etmektedir. Dört mevsim kullanılan uzun abiye modelleri kullanılırken yüz tipine uygun saç modeli tercih edilmelidir. Ayrıca elbise ve modeli ile uyumlu saç tasarımları seçilmelidir.

Uzun Abiye Saç Modelleri Nelerdir 2023

Abiye modelleri denilince akla straplez model abiyeden balık model abiye kadar sayısız seçenek çıkmaktadır. Abiye modeli doğrultusunda saç modelleri kullanıldığı zaman daha etkili görünüm yakalanır. Böylece uzun abiye elbiseye saç modelleri ile daha ince ve tarz görünürsünüz.

En güzel uzun abiye elbiseye saç modeli

En güzel uzun abiye elbiseye saç modeli

Kısa saç uzun abiye üstüne oda seçenekleri olduğu gibi uzun saçlar ile de uzun abiyenin üstüne saç modeli yapabilirsiniz.

Hollanda Örgüsü

Uzun abiye üstüne örgülü saç modelleri son derece şık durmaktadır. Özellikle ters fransız örgüsü denilen Hollanda örgüsü saçın yan tarafında ya üst bölümünde uygulanabilir. Hollanda örgüsü topuz modelleri ile de birleştirilerek kullanılmaktadır. Böylece çok daha etkileyici uzun abiye saç modelleri ortaya çıkmaktadır.

Taç Örgü

Kıvırcık uzun abiye saç modelleri, dalgalı uzun abiye saç modelleri olarak taç örgü kullanabilirsiniz. Özellikle uzun saçlarda kusursuz görünüm sunan taç örgü ile abiye elbiseye uygun saç modeli yapmış olursunuz. Ayrıca düz uzun abiyeye saç modeli olarak da taç örgü modelleri rahatlıkla kullanılmaktadır.

At kuyruğu saç uzun abiye saç modeli

At kuyruğu saç uzun abiye saç modeli

At Kuyruğu Saç Modelleri

Uzun abiye modelleri ile her yaştan kadının kullandığı saç modelleri arasında at kuyruğu saç modelleri de yer almaktadır. Özellikle örgülü at kuyruğu veya maşalı at kuyruğu incelenmelidir. Çünkü bu iki modelde de klasik at kuyruğunun dışında özenli saç modeline kavuşmuş olursunuz.

Örgülü at kuyruğu saç modelini veya düşük at kuyruğu saç modelini tüm uzun abiye modelleri ile kullanabilirsiniz.

Profesyonel saç modeli ile uzun abiye kombini yapmak istiyorsanız düşük at kuyruğu saç modelini denemelisiniz. Özellikle düz uzun saçlarda kusursuz görünen düşük at kuyruğu saç modelleri straplez abiyeler de kusursuz sunmaktadır.

Uzun Abiye Üstüne Denizkızı Örgüsü

Örgülü saç modelleri her zaman özen ve itina demektir. Düğünlük saç modellerinden mezuniyet saçları ne kadar denizkızı örgüsü kullanabilirsiniz.

Uzun abiye saç modelleri

Uzun abiye saç modelleri

Topuz Modelleri

Uzun abiyeler ile kullanılan en güzel saç modelleri arasında topuz modelleri ve yer almaktadır. Abiyelerle kullanılan topuz modelleri arasında balerin topuzundan dağınık topuz a kadar birçok seçenek vardır. Yüz şekline uygun topuz modeli seçerek tüm abiye modelleri ile üst düzey şıklık sunabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde uzun abiye elbiseye saç modelleri görselleri sunuyoruz. Özellikle daha fazla detay arayanlar görselleri mutlaka incelemelidir. Çünkü bu senenin en güzel uzun abiye saçlarını galeride bulabilirler.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ İnce Askılı Abiye Ve Saç Modelleri

Resim Galerisi: Uzun Abiye Üstüne Hangi Saç Modeli Gider?

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu