Triko Elbise Tesettür 2024

11.10.2023
266
Triko Elbise Tesettür 2024

Triko elbise tesettür kombinleri ile 2024 kışlık tesettür kombinleri yapabilirsiniz. Tesettür triko elbiseler rahat ve  cool kombinler yapmanızı sağlayacaktır. Bu senenin triko tesettür elbise modelleri günlük kombinlerden resmi kombinlere kadar kullanabilirsiniz. En yeni kışlık triko elbise tesettür kombinleri ile daha şık olmanın yollarını sizler için sıraladık.

Triko Elbise Tesettür

Tesettür triko elbise modelleri ile günlük tesettür kombinleri, okul kombinleri veya iş kombinleri yapabilirsiniz. Kapalı triko elbiseler geniş renk ve model seçeneği ile her türlü ortamda üst düzey şıklık vaat etmektedir. Triko elbiseleri, ceket, hırka veya yeleklerle eşleştirebilirsiniz. Yumuşacık tasarımları ile üst düzey şıklık sunan tesettür elbise triko mutlaka denemelisiniz.

Kışlık triko elbise tesettür

Kışlık triko elbise tesettür

En çok kullanılan kışlık triko elbise tesettür modelleri arasında siyah triko elbisesi tesettür yer almaktadır. Ayrıca gri, bordo, kahverengi ve taba rengi modelleri de geniş kullanıcı listesine sahiptir.

Uzun tesettür elbise triko modelleri yanında midi boy ve ara boy modeller de mevcuttur. Vücuda oturan dar triko elbiseler yerine daha çok fitil ne modeller kullanılmaktadır. A kesim eteğe sahip triko elbiseler tüm renklerde sunulmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Triko Elbise Üzerine Ne Giyilir?

Düz kesim triko elbiseler ile tesettür kombini yapılırken genelde hırka veya yelek ile eşleştirilmektedir. Böylece daha şık ve tesettür tarzına uygun kapalı kombinler ortaya çıkmaktadır.

Tesettür Triko Elbise Üstüne Şal Kombinleri

Kışlık triko elbise tesettür modelleri ile şal kombini yaparken en önemli detay şal ve ten rengi uyumludur. Ancak tüm renklerle uyumlu siyah, gri ve beyaz şal modellerini tüm renklerde kullanabilirsiniz. Örneğin gri triko elbise tesettür modeli üstüne siyah şal ve siyah ayakkabı eşleştirmesi yapabilirsiniz. Ayrıca tesettür triko elbisenin iki renk tonu koyu ve açığı şal modelleri kullanabilirsiniz.

Bu senenin tesettür triko kıyafetleri arasında yer alan elbiseler ile şal oyumu eşleştirilmesi doğru yapılmalıdır. Şal ayakkabı, şal çanta veya şal aksesuar uyumu sağlanmalıdır. Böylece daha şık kombinler yapabilirsiniz.

Tesettür Triko Elbise Altına Renk Ayakkabı Giyinmelidir?

En çok kullanılan tesettür elbise ayakkabı renkleri siyah, beyaz, taba rengi, ten rengi ve bordodur. Ancak tercih edeceğiniz elbise ile uyumlu ayakkabı seçmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Tüm renklerle uyum sağlayan siyah, gri ve kahverengi ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Tesettür triko elbise modelleri

Tesettür triko elbise modelleri

Triko elbise altına stiletto, bilek boy bot beyaz spor ayakkabı kullanabilirsiniz. Trikonun şıklığından yararlanmak için vücut tipine uyumlu elbise modeli seçmek unutmamalısınız! Örneğin geniş basenlere sahipseniz göğüs altından büzgülü uzun ince triko elbise kullanabilirsiniz. Böylece kusurlu bölgeleri kamufle edebilirsiniz.

Triko Elbise Hırka Takım Tesettür

En çok kullanılan ve beğenilen triko tesettür elbise modelleri arasında triko elbise hırka takım modelleri vardır. Burada triko elbisenin üzerine zıt renk kontrastında ceket kullanabilirsiniz. Ancak triko elbise ile aynı tonlarda hırka kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Gri Triko Elbise Kombinleri

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin kapalı triko elbise kombini görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi Tesettür Triko Elbise

 

Bir önceki makalemiz olan Tesettürlü Düğün Kombinleri başlıklı yazımızda Tesettürlü düğün kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu