Tesettür Abiye Modelleri

0
2459

Abiye kıyafetlerde dekolteli modellerin yanı sıra tesettür abiye modelleri de bulunmaktadır. Özellikle kapalı bayanların tercih ettiği tesettür abiyeler şıklığı ve zarafeti ile dikkat çekmektedir.  Tesettür abiye modelleri daha çok düğünlerde tercih edilirken, özel günlerde ve gecelerde de tercih edilmektedir. Tesettür giyim sektöründe liderlik yapan tesettür abiye elbiseler günümüzde normal abiye elbiselerden daha fazla seçenek ile sunulmaktadır.

k tesettür abiye modelleriTesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye seçerken öncelikle gecenin anlamına ve mekâna uygun model seçilmelidir. Tesettür abiye modelleri mekâna ve zamana göre değişiklik göstermektedir.

yeni sezon abiye modelleriBu nedenle elbise seçerken bu ayrıntılara dikkat edilmelidir. Bu sezonda siyah abiye modelleri her zamanki gibi trend olmaya devam edecektir.

modern abiye modelleriBunun nedeni zarif, asil ve kapalı bayanların zarafetine daha uygun görülmesidir. Bu nedenle tasarımcılar siyah abiye elbiselere daha çok ağırlık vermektedir. Bunun yanı sıra birbirinden şık elbiseler güzel renkler ile kombin edilmiştir. Bu sezonda tesettür abiye modelleri arasında rengârenk tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

zümrüt rengi abiye modelleriPudradan kırmızıya, mordan demirbaş siyaha, fuşyadan ekruya ve laciverte bürünen elbiseler, mürdüm ve zümrüt gibi renklerle de oldukça göze çarpmaktadır.

sade tesettür abiye modelleriGipür işlemelerin payet işlemeleri ile yarıştığı, dantelin neredeyse hiçbir modelden eksik olmadığı, şifonların havada uçuştuğu elbiseler bu sezonda oldukça trend olmaktadır.

Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Kombin Edilir?

Tesettür abiye modelleri kombinlerken özellikle kapalı giyinileceği için daha şık duran, zarif ve sizi çok kilolu göstermeyecek modeller seçmelisiniz. Açık abiye modellerine nazaran daha fazla tesettür abiye modeli olduğu için daha titiz davranmalısınız. Bu nedenle takı seçerken kıyafetinize aykırı ve abartılı takıları bir kenara bırakmalısınız.

k kapalı abiye modelleriNe kadar sade ve gösterişten uzak durursanız bir o kadar şık ve zarif görünürsünüz. Uzun bir elbise, şık, sade bir çanta ve kemer uyumu ile çok zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

uzun tesettür abiye modelleri

Tesettür Abiye Seçerken Vücut Ölçünüze Dikkat!

Tesettür abiye seçerken öncelikle vücut ölçünüzü göz önünde tutmanız gerekir. Fazla kilolu bir fiziğe sahipseniz daha salaş ve bol eteklerden oluşan abiyeler tercih etmelisiniz. Bu sizin daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra daha koyu renkler sizi daha zayıf ve zarif gösterecektir.

tarz kapalı abiye modelleri

Bir önceki makalemiz olan Uzun Kollu Abiye Modelleri başlıklı yazımızda 2017 uzun kollu abiyeler ve uzun kollu abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER