Taş Rengi Pantolon Kombinleri Bayan

06.08.2021
1.396
Taş Rengi Pantolon Kombinleri Bayan

Taş rengi pantolon kombinleri bayan başlıklı yazımızda taş rengi pantolon üstüne ne renk giyilir, taş rengi pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir? Taş rengi ile uyumlu renkler nelerdir gibi taş rengi pantolon hakkında detaylar vereceğiz. Son dönemlerin dört mevsim kullanılan yeni rengi taş rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Taş rengi, elbise kombinlerinden pantolon kombinlerine kadar, bazen tek başına bazen de taş rengine uyan renklerle kullanılan moda kombin rengidir.

Taş Rengi Pantolon Kombinleri Bayan

Taş rengi hangi renk? Taş rengi hangi renklerin karışımından meydana gelir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Taş rengi birçok rengi bünyesinde barındırmaktadır. Siyah ile beyazın karışımıyla meydana geliyor gibi görünse de birçok renkle aynı renk tonunda kombinler yapılırken inanılmaz uyum sağlamaktadır.

taş rengi pantolon üstüne ne giyilir

taş rengi pantolon üstüne ne giyilir

Siyah ile beyazın birleşmesi ile gri renk ortaya çıkar demi? Oysaki taş rengi nude renk tonlarını, vizon renk tonlarını, pembe tonlarını, çağla yeşili renk tonlarını, pudra renk tonlarını ve daha pek çok renk tonlarını da anımsatmaktadır.

Taş rengi pantolon kombini yaparken şanslısınız, zira kolay ve çabasız şıklık için en doğru rengi seçmişsiniz demektir.

Taş rengi ile uyumlu renkler her ten rengi için farklıdır. Bu bağlamda  kombin yaparken taş rengi renk uyumu ve cilt alt tonu renk uyumu ile kombin yapılmalıdır.

Taş Rengi Pantolonun Üstüne Ne Renk Giyilir?

Taş rengi kombin yapılırken en önemli detay birbirine yakın renkler kullanılarak yapılan kombinlerin daha şık ve etkileyici olduğu gerçeğidir.

Taş rengi ile uyumlu renkler doğrultusunda taş rengi pantolonun üstüne füme rengi, beyaz, açık lila, ekru renk, kırık beyaz, taba rengi, sütlü kahve rengi, saman rengi, vizon rengi, tarçın rengi, kemik rengi gibi renkler kullanılmaktadır. Bu renkler taş rengi pantolonun üstüne kullanıldığı zaman ton sür ton kombin şıklığını yakalamış olursunuz.

Taş rengi ile uyumlu renkler

Taş rengi ile uyumlu renkler

Taş rengi pantolon ile kombin yapılırken taş rengi pantolonun üzerine siyah, mavi, çağla yeşili, nar çiçeği rengi, gül kurusu rengi gibi taş rengine uyan diğer renkleri de kullanabilirsiniz. Taş rengine uyan renkler hakkında daha fazla detay için taş rengi ile uyumlu renkler başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Taş Rengi Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Taş rengi pantolon günlük kombinler den özel gün ve gece kombinlerine kadar 7’den 70’e herkesin kullandığı şık pantolon kombin renkleri arasında yer almaktadır.

Taş rengi pantolon üzerine gömlek, yelek, ceket, sweatshirt, tişört, bluz, kazak ve crop top üst kullanarak tarz kadın pantolon kombinleri yapabilirsiniz. Taş rengi pantolonun üzerine kombin parçası seçerken gideceğiniz ortam, mevsim, yaş ve giyim tarzı kriterini dikkat etmelisiniz.

Taş Rengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Taş rengi pantolon altına stiletto, convers ayakkabı, makosen ayakkabı, sandalet, bot, babet türü ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Pantolon ayakkabı kombinlerinde dikkat edilecek en önemli detay pantolon modeli ile ayakkabı modelinin ve üst kombin parçası model ve tarzının uyumlu olmasıdır. Yumuşak geçişli soft kombinler yapmak istiyorsanız, taş rengi ile beyaz veya krem rengi kullanabilirsiniz.

taş rengi pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir

taş rengi pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir

Ayakkabı kemer uyumu doğrultusunda keskin renklerle kombin yapmak istiyorsanız, siyah ayakkabı siyah kemer, taba rengi ayakkabı- taba rengi kemer gibi zıt renklerle de kombin yapabilirsiniz.

Taş rengi pantolon ile en çok kullanılan renklerden biri de çağla yeşili ve haki yeşil olarak karşımıza çıkmaktadır.

Örneğin taş rengi pantolon üstüne haki yeşili gömlek krem rengi ayakkabı kullanarak cool görünebilirsiniz.

Taş rengi ile kombin yaparken renk uyumu konusunda kararsız kalırsanız doğayı incelemeniz yeterli olacaktır. Doğa renklerinin en güzellerinden biri olan taş rengi ile doğanın uyumunu fark ettiğiniz zaman örnek olarak sunulacak taş rengi kombinler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde 2021-2022 moda kombin renkleri arasında yer alan taş rengi ile taş rengi pantolon kombinleri bayan dilleri görselleri paylaşılmıştır. Daha fazla detay için inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Taş Rengi Pantolon

 

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Düğün Elbiseleri 2024 başlıklı yazımızda Abiye Düğün Elbisesi ve düğünde ne giyilir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu