Tarz Kadın

Taba Rengi Elbise Kombinleri

08.02.2020
107
Taba Rengi Elbise Kombinleri

Taba rengi elbise kombinleri her kesimden ve her tarzdan bayanın kullandığı kombinler arasında yer almaktadır. Hemen hemen her mevsim kullanılan renk olma özelliği ile de trend giyim parçaları arasında yer almaktadır. Taba rengi ile uyumlu renkler, taba rengi elbise altına ne renk ayakkabı, taba rengi elbisenin üstüne ne renk şal gibi başlıkları birlikte görelim.

Taba Rengi Elbise Kombinleri

Taba rengi ile kusursuz elbise kombinler için ilk olarak taba ne renk sorusunun cevabını görmemiz gerekmektedir.

Taba Ne Renk?

Taba rengi nasıldır diyenlere sarı, kırmızı ve kahverenginin karıştırılması ile elde edilen bir renktir. Kısacası taba rengi nasıl bir renk diyenlere kahverenginin açık tonu veya hafif kızıla çalan açık tonu diyebiliriz. Tarçın rengi ile hemen hemen aynıdır. Özellikle sonbahar kış döneminde inanılmaz derecede sık kullanılır.

Taba rengi elbise modelleri

Taba Rengine Hangi Renk Gider?

Taba rengine yakışan renkler ile kombin yapıldığı zaman mükemmel sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

  • Bordo
  • Yeşil (özellikle haki yeşil)
  • Siyah
  • Beyaz
  • Pudra
  • Gri
  • Somon rengi
  • Vizon rengi
  • Krem
  • Beyaz renk ve tonları taba rengi elbise kombinlerinde rahatlıkla kullanılabilir.
Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Saks Mavisi Tesettür Kombinleri İncelemesi

Peki bu renkler taba elbise kombinlerinde nasıl kullanılacak? Örneğin taba elbise altına ne renk ayakkabı veya taba rengi elbiseye ne renk şal gibi sorularda bu renkleri nasıl ve hangi ölçüde kullanacağız.

Taba Rengi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı

Taba rengi elbise ayakkabı kombinler için kombinin yapıldığı mevsim, elbisenin kullanılacağı ortam, ve katılacağınız etkinlik de son derece önemlidir. Taba rengi elbiseye hangi renk ayakkabı olur sorusunu bu yazımızda ⇒ Taba Rengi Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir? detaylı bir şekilde ele aldık.

Taba rengi elbiseye ne renk ayakkabı

Taba Rengi Elbise Üstüne Hangi Renk Şal Olur?

Taba rengi tesettür kombinlerinde de sıklıkla kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Taba rengi elbise şal kombinlerinde en çok kullanılan şal renkleri haki yeşil, vizon rengi, bordo…

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Taba Rengi İle Uyumlu Renkler

Taba rengi elbise şal kombinleri sırasında dikkat etmeniz gereken detaylar ve şıklığınızı artıracak etkenler, ten rengi uyumu ve birçok sorular Taba Rengi Kombinleri Tesettür-Taba Rengine Uygun Eşarp başlıklı yazımızda ele alınmıştır.

Taba rengi elbise kombini hakkındaki görselleri aşağıdaki galerimizde inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Taba Rengi Elbise

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Gri Renk Kıyafet Kombinasyonları-Gri İle Uyumlu Renkler Giyim başlıklı yazımızda gri kombin, gri renk kıyafet kombinleri ve gri renk kıyafetler hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu