Taba Rengi Elbise Kombinleri

24.11.2021
2.337
Taba Rengi Elbise Kombinleri

Taba rengi elbise kombinleri her kesimden ve her tarzdan bayanın kullandığı kombinler arasında yer almaktadır. Hemen hemen her mevsim kullanılan renk olma özelliği ile de trend giyim parçaları arasında yer almaktadır. Taba rengi ile uyumlu renkler, taba rengi elbise altına ne renk ayakkabı, taba rengi elbisenin üstüne ne renk şal gibi başlıkları birlikte görelim.

Taba Rengi Elbise Kombinleri

Taba rengi denilince akla, taba  rengi sırt çantasından taba rengi topuklu ayakkabıya, taba rengi çizme modellerinden taba rengi pantolona kadar pek çok kombin gelmektedir.

Taba rengi elbise modelleri

Taba renk elbise modelleri arasında taba deri elbise modellerinden taba rengi süet elbiseye kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Taba tesettür elbise modelleri çerçevesinde taba uzun elbise ve taba midi elbise modellerini de bulmak mümkün. Taba elbiseler düğün için abiye olarak kullanılabileceği gibi günlük elbise olarak da kullanılabilir.

Biz bugün sizlerle taba elbise kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz. Taba rengi ile kusursuz elbise kombinler için ilk olarak taba ne renk sorusunun cevabını görelim.

Taba Ne Renk?

Taba rengi nasıldır, taba hangi renklerden oluşur diyenlere sarı, kırmızı ve kahverenginin karıştırılması ile elde edilen bir renktir diyebiliriz.

Taba rengi nasıl bir renk diyenlere ise kahverenginin açık tonu veya hafif kızıla çalan açık tonu diyebiliriz. Tarçın rengi ile hemen hemen aynıdır.

taba elbise

taba elbise

Taba Rengine Hangi Renk Gider?

Taba rengine yakışan renkler ile kombin yapıldığı zaman mükemmel sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

 • Bordo
 • Yeşil (özellikle haki yeşil)
 • Siyah
 • Beyaz
 • Pudra
 • Gri
 • Somon rengi
 • Vizon rengi
 • Krem
 • Beyaz
 • Ekru renk
 • Nude renk
 • Pudra ve tonları taba rengi elbise kombinlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Peki bu renkler taba elbise kombinlerinde nasıl kullanılacak? Örneğin taba elbise altına ne renk ayakkabı veya taba rengi elbiseye ne renk şal gibi sorularda bu renkleri nasıl ve hangi ölçüde kullanacağız.

Taba Rengi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı

Taba rengi elbise ayakkabı kombinler için kombinin yapıldığı mevsim, elbisenin kullanılacağı ortam, ve katılacağınız etkinlik de son derece önemlidir.

Taba rengi elbiseye ne renk ayakkabı

Taba elbiseye hangi renk ayakkabı olur sorusunu bu yazımızda ⇒ Taba Rengi Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Giyilir? detaylı bir şekilde ele aldık.

Taba Rengi Elbise Üstüne Hangi Renk Şal Olur?

Taba rengi tesettür kombinlerinde de sıklıkla kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Taba rengi elbise tesettür kombin çerçevesinde dört mevsim kullanılmaktadır. Taba rengi elbiseye hangi renk şal gider sorusunda en çok tercih edilen renkler nude renk, ekru renk, vizon renk, krem rengi, siya, haki yeşil…

Taba rengi elbise şal kombinleri sırasında dikkat etmeniz gereken detaylar ve şıklığınızı artıracak etkenler, ten rengi uyumu ve birçok sorular Taba Rengi Kombinleri Tesettür-Taba Rengine Uygun Eşarp başlıklı yazımızda ele alınmıştır.

Kombin önerisi: Açık taba rengi elbise , vizon rengi şal, koyu taba rengi sırt çantası ile pastel tonlarda kombin yapabileceğiniz gibi taba elbise siyah ayakkabı ve siyah çanta kombinleri de yapabilirsiniz.

Taba rengi elbise kombini hakkındaki görselleri aşağıdaki galerimizde inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Taba Rengi Elbise

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan 70 li Yılların Kıyafetleri | 70 ler Modası başlıklı yazımızda 70'li Yılların Kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu