Sweatshirt Altına Nasıl Pantolon Giyilir?

04.09.2022
993
Sweatshirt Altına Nasıl Pantolon Giyilir?

Sweatshirt altına nasıl pantolon giyilir başlıklı yazımızda bayan tişört kombinleri hakkında detaylar paylaşacağız. Geçmişte sadece kalın dokulu kumaşlardan yapılan sweatshirt kombinleri günümüzde ince yazlık kumaşlar ile de tasarlanmaktadır. Ancak daha çok sonbahar-kış döneminde tercih edilen sweatshirtler, doğru pantolon modelleri ile üst düzeyde şıklık sunmaktadır.

Kadın sweatshirt pantolon kombinleri nasıl yapılmalıdır sorusunun cevabı ile birlikte sweatshirt altına hangi pantolon olur diyelim.

Sweatshirt Altına Nasıl Pantolon Giyilir?

Son zamanlarda sokak modası denilince özellikle eşofman pantolon ile kullanılan sweatshirt modelleri öne çıkmaktadır. Yani sweatshirt altına pantolon seçerken ortama göre tercihler yapılmaktadır.

mavi-kot-pantolon-swetshirt-kombini-kadin

mavi kot pantolon swetshirt kombini kadın

Kombinler daha çok zıt renk kontrastı ile yapılmaktadır. Aynı tonlarda yapılan sweatshirt pantolon kombnlerinde ise aksesuar veya ayakkabı rengi farklılığı ile kombin hareketlendirilmektedir.

Sweatshirt Altına Eşofman-Eşofman Pantolon

Eşofman pantolon üstüne sweatshirt kullanarak birçok ortamda rahat ve tarz kombin yapabilirsiniz. Özellikle jogger eşofman modelleri ile kapşonlu veya kapüşonsuz sweatshirt modelleri kullanılmaktadır.

Aslında çabasız spor şıklığı arayanlar siyah jogger eşofman pantolon beyaz sweatshirt kombini ile bunu başarmaktadır.

Sweatshirt Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolon modellerinin hemen hemen hepsi sweatshirt altına rahatlıkla kullanılmaktadır. Sportif kombinler denilince ilk akla gelen kot pantolon üstüne sweatshirt’lerdir. Yani sweatshirtün altına ispanyol paça kot pantolondan dar paça kot pantolona kadar tüm seçenekler değerlendirilmektedir.

Aslında bir kot pantolon bir sweatshirtiniz varsa her an şıksınız demektirJ Pantolon seçerken özellikle üst kombin parçası rengi ve ayakkabı rengi dikkate alınmalıdır.

Örneğin, beyaz sweatshirt altına renk kartelasındaki tüm renklerde kot pantolonu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde siyah sweatshirt modelleri ile tüm renklerdeki kot pantolonlar kullanılmaktadır.

Burada pantolon modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında vücut yapısı ve ten rengi uyumu öne çıkmaktadır.

Sweatshirtkot-pantolon-kombinleri

Sweatshirt kot pantolon kombinleri

Sonbahar kış genç kombinleri arasında yer alan sweatshirt kot pantolon kombinini bomber ceket ile daha da tarz hale getirebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Sweatshirt Üstüne Ne Giyilir?

Sweatshirt Altına Kumaş Pantolon Olur Mu?

Spor kesim kumaş pantolon modelleri arasında yer alan boyfriend, slim fit, skinny kumaş pantolon modelleri ile  sweatshirtleri eşleştirebilirizsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin en güzel sweatshirt modelleriyle yapılan sweatshirt pantolon kombinleri yer almaktadır. Resim galerisini incelerek tarzınıza uygun seçenekleri gözlemleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Sweatshirt Pantolon Kombinleri Bayan

Bir önceki makalemiz olan Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri Kombinleri başlıklı yazımızda Boyu uzun gösteren pantolon modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu