Straplez Abiye Elbise 2024 Seçenekleri | Kısa ve Uzun Abiye

16.01.2024
2.994
Straplez Abiye Elbise 2024 Seçenekleri | Kısa ve Uzun Abiye

Straplez abiye elbise 2024 Modelleri ile kombinler birçok kişinin abiye elbise modelleri arasında yer almaktadır. Aslında straplez kıyafetler zor kombin edilir. Çünkü birçok vücut tipi bu kıyafetleri taşıyamaz. Ancak fit vücut ölçülerine sahip olanlarda kusursuzu sunmaktadır.

Aslında straplez kıyafetler çok seçeneklidir. Straplez abiye dışında straplez atlet, straplez crop, straplez gelinlik ve straplez elbise… Straplez abiye içinde bulunduğumuz yılın göz alıcı tasarımları arasında, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Trendler arasınndadır.

En güzel straplez gece elbisesi arasında straplez balık abiye tercihler arasında ilk sırada yer almaktadır. 

Straplez Abiye Elbise 2024 Modelleri

Straplez uzun abiye modelleri ise vitrinlerde en çok yer alanlardır. Özellikle elbise, nişanlık ve gelinlik modellerinde…
Çünkü straplez abiye elbise modelleri arasında nişanlık ve gelinlik modelleri en güzelini sunmaktadır. Ayrıca alt üst ayrı abiye, straplez seçeneklerde de sunulmaktadır.

Beyaz straplez abiye

Straplez Elbise (Taşlı)

Yeni tasarım straplez taşlı abiyeler içerisinde göğüs bölümünde ve askılarda işlemeleri görüyoruz.

Uzun abiye elbise modelleri, uçuşan modeller de üst beden bölümünde taş işlemesi dikkat çekmektedir.

Yine balık abiye modellerinde sadelik dışında komple taş işlemelerine sıkça rastlanmaktadır.

İki renkli ve alt üst ayrı giyilen şık ve bu yılın moda abiye modelleri de unutulmamalıdır.

Straplez abiye uzun modelleri, sırt ve göğüs dekolte bölgelerine boncuk ve taşlar ile hareket getirilmektedir.

Mavi straplez Abiye Modelleri

Straplez Abiye Kombinleri & Renkleri

Bu yıl straplez abiye kombinleri tercih edenler siyah straplez abiye, beyaz straplez abiye ilk sıradadır. Ayrıca mavi straplez abiye, gri straplez abiye, kırmızı straplez abiye modelleri de trendler arasındadır.

Açık renk abiye modelleri tercih edenler için, ekru renk, pudra ve pembe renkleri ve pastel tonları öneriyoruz.

Yine göz alıcı renklerden vazgeçmeyenler iddialı ve canlı renk sevenler buz mavisi straplez abiyeyi düşünmelidir. Ayrıca mürdüm rengi ve pembenin parlak tonlarını uçuşan uzun şifon straplez abiye elbise modellerinde kullanabilirler.

Simli straplez abiye altına nasıl ayakkabı olur

İki parçalı alt üst ayrı abiye modellerinde farklılık olarak siyah-beyaz, kırmızı-siyah kullanılmaktadır.Ek olarak gri-siyah, mor -gri uyumu de seçenekler arasındadır. Özel tasarım alt üst ayrı abiye de taşlı modeller de tarz abiye olarak bilinmektedir.

Bu sezon herkese hitap edebilecek en güzel straplez abiye elbiseler  bayanların kararsızlığına sebep olacak kadar çeşitli ve bol seçeneklidir.

Resim Galerisi: Straplez Abiyeler

Bir önceki makalemiz olan 70 li Yılların Kıyafetleri | 70 ler Modası başlıklı yazımızda 70'li Yılların Kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu