Sık Ve Sert Saç Modelleri Erkek

24.02.2022
2.140
Sık Ve Sert Saç Modelleri Erkek

Sık ve sert saç modelleri erkek stilleri başlıklı yazımızda sık kıvırcık saç modelleri erkek, sık sık ve dalgalı saç modelleri erkek, uzun sık saç modelleri erkek ve kısa sık saç modelleri erkek saç kesimleri ve modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Sık, sert kalın saç için modern ve dikkat çekici saç modelleri bulunmaktadır. Sık saçları şekillendirmek ve doğru kesimi yapmak her zaman mümkün olmayabilir.

Yüz tipinize uygun sık saçlar için saç modelleri erkek stilleri ile çok daha tarz ve karizmatik görünebilirsiniz. Sık erkek saç modelleri çerçevesinde sizin için en iyi saç modelleri nelerdir gelin birlikte görelim…

Sık Ve Sert Saç Modelleri Erkek

Sık saçlar için saç modelleri erkek stilleri çerçevesinde kısa saçlar, uzun saçlar, kıvırcık saçlar, dalgalı saçlar ve düz saçlar bulunmaktadır.

Sık erkek saç modelleri

Sık erkek saç modelleri

Birçok kişi için sık ve sert saçları şekillendirmek oldukça zorlu bir süreçtir. Kalın ve sık saçları en iyi erkek saç modelleri ile şekillendirebileceğiniz tasarımlar elbette ki mevcut.

Sık Kıvırcık Saç Modelleri Erkek

Sık kıvırcık saçlarda bukleler daha kalın olduğu için saçlar daha kabarık görünmektedir. Sık kıvırcık saçları orta uzunlukta saç kesimi veya kısa saç kesimi şeklinde kullanabilirsiniz.

Asla modası geçmeyen erkek saç kesimleri arasında yer alan 3 numara erkek saç kesimi, yanlar kısa üstler uzun saç kesimi de kullanabilirsiniz.

Sık kıvırcık saç modelleri erkek

Sık kıvırcık saç modelleri erkek

Sık ve sert kıvırcık saçlarda kısa saç olarak buklenin kıvrılması yeterli olacaktır. Daha kısa saç modeli tercih ederseniz diğer kısa saç modellerini kullanabilirsiniz.

Dalgalı Ve Sık Saç Modelleri Erkek

Gerek dalgalı saçlarda, gerekse kıvırcık saçlarda orta uzunlukta saçlar, şekil alamayan erkek saçlarında en doğru uzunluktur.

 Dalgalı Saç Modelleri Erkek Stilleri-Yeni Sezon

Sık dalgalı saç modelleri erkek stillerinde yana doğru taranmış saçları da görmekteyiz. Yanları kısa üstleri uzun saçları veya orta uzunluktaki saçları yana doğru tarayarak kullanabilirsiniz.

Yana doğru taranan saç modellerinde saça iz veya saça çizgi yapabileceğiniz gibi klasik şekilde de tercih edebilirsiniz.

Sık dalgalı saç modelleri erkek

Sık dalgalı saç modelleri erkek

Dalgalı kısa erkek saç modellerinde fransız crop top saç modeli dediğimiz saçın ön kısmının keskin çizgilerle belirlendiği, yanlar 3 numara üst kısmı 6 numaradan 12 numaraya kadar kullanılan saç modelleri yer almaktadır. Özellikle kalın telli sık saçlarda bu model saç arası makas ile saçların seyreltilerek de kullanıldığı görülmüştür.

Sık Kısa Saç Modelleri Erkek

Kısa sık erkek saç modelleri olarak ya orta uzunlukta ya da çok kısa saç modelleri kullanmanızı öneriyoruz. Zira, kısa saç modelleri sık ve sert saçlarda şekil verme bakımından daha zorlu bir süreç gerektirir.

Kısa sık ve sert erkek saç modelleri ya çok kısa olacak ya da orta uzunlukta olacaktır. Bu detay saça şekil verme konusunda en önemli detaydır.

Sık kısa saç modelleri erkek

Sık kısa saç modelleri erkek

Sert kısa saçlarda saç tarama sırasında şekil verme sor olacağı için saç kesimi ile şekillendirme yapılabilir.

Sık, sert ve kalın kısa saçları dik saç modelleri olarak bilinen kirpi saç modelleri şeklinde de erkek saç kesimi yapabilirsiniz.

Erkek pompadour saç modelleri de kalın, sık ve sert saçlara sahip olan erkeklerin tercih edebileceği modası geçmeyen saçlar arasında yer almaktadır.

Uzun Sık Saç Modelleri Erkek

Sırt ve kalın telli saç modelleri orta uzunlukta ve uzun saç modelleri olarak da şekil almada kolaylık sağlayacaktır. Uzun sık saçları saç şekillendirici ile geriye doğru tarayarak kullanabilirsiniz.

Özellikle yanları kısa üstleri uzun saç modellerinde saçlara geriye doğru taramak sizi oldukça tarz bir havalı gösterecektir.

Uzun sık saç modelleri erkek

Uzun sık saç modelleri erkek

Orta uzunlukta sert saç modelleri için otantik bir görünüm istiyorsanız saçların yan tarafına 0 numara ile kestikten sonra uzun tepe kısmına dikerek veya uzun pompadour saç tarzında kullanabilirsiniz.

Sık Erkek Saç Modelleri

Sık erkek saç modelleri arasında mohawk saç, 3 numara saç, 4 numara saç, 0 numara saç, 1 numara saç, 5 numara saç, 6 numara saç kesimlerinden 12 numara saç kesimine kadar kullanabilirsiniz.

Erkek sık saç modelleri bu kadarla sınırlı değil tabii ki yana taranmış saçlar, diken saç modelleri, kısa ve uzun pompadour saç modeli, geriye taranan jöleli saçlar, izli 3 numara saç modeli yer almaktadır.

Sık saç modelleri erkek

Sık saç modelleri erkek

Ayrıca kısa subay traşı, buzz saç, yanları kısa üstleri uzun saç modeli de en çok tercih edilen sık ve kalın erkek saç kesimleri arasında yer almaktadır.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin erkek saç kesim modası çerçevesinde sık ve sert erkek saç stilleri görsellerine yer verdik. Daha fazla detay ve ayrıntı için görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Sık Saç Modelleri Erkek

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu