Şık Uzun Elbise Modelleri

0
2528

Günlük hayatta da daha şık giyinmeyi seven bayanlar kıyafet tercihlerini elbiselerden yana yapmaktadır. Havaların sıcaklığından dolayı dar pantolonlar içinde bunalan kişilerinde tercihleri arasında yine elbiseler gelmektedir. Herkesin tarzına, vücuduna ve zevkine uygun kısa ve uzun elbise modelleri bulunmaktadır. Çoklukla daha rahat ve ince kumaşlı elbiseler tercih edilmektedir. Günlük hayatınız dışında düğünler veya özel günlerde de uzun elbise modellerini kullanabilirsiniz. Tarzınıza ve zevkinize uygun bir uzun elbise modeliyle çok şık bir bayan olabilirsiniz.

 en şık elbiselerSade Uzun Elbise Modelleri

Eğer günlük hayatta giyeceğiniz bir uzun elbise arıyorsanız daha sade ve düz modeller seçebilirsiniz.

k elbise modelleriÖrneğin dümdüz siyah veya kırmızı bir elbise modeli oldukça şık modellerdendir. Biraz hareketlilik katması için bele dolanan kurdele veya kemer elbiseyi hem sade hem şık bir hala getirecektir.

günlük elbise modelleriDiğer yandan elbisenin belinize gelen kısmına da kurdele eklenerek hareketlendirildiği modellerde çokça tercih edilmektedir.

renkil elbise modelleriYine sade ve şık modellerden birisi olan, göğüs bölümünün siyah ve beyaz şekilde çizgilendirildiği etek bölümünün ise düz siyah ve biraz daha bol olduğu kalın askılı uzun elbise modelleri bayanların tercihlerinde öne çıkıyor.

beyaz elbise modelleriYine düz renkte olan boyundan askı şeklinde tasarlanan ve en çok mavi renginin tercih edildiği uzun elbise modelleri de dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır.

Zuhair-Murad-Uzun-Şık-Elbise-SiyahÖzellikle son yılın modası olan uzun, kalın askılı, sarı renginin çoğunlukta olduğu çiçekli elbise modelleri de genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Her iki bacaktan hafif yırtmaç bulunduran uzun elbise modelleri de ince vücutlu kişilerde oldukça şık durmaktadır.

dekolteli elbise modelleriDaha Şık Uzun Elbise Modelleri

Günlük hayatınızın dışında düğünde veya herhangi bir özel günde kullanabileceğiniz bir elbise modeli arıyorsanız, öncelikle seçiminiz straplez modellerden yana olmalıdır.

straplez uzun elbise modelleri Fiziğine güvenen bir bayanda oldukça şık duran straplez model uzun elbiseler, herkesin ilgisini çekmektedir.

k uzun elbise modelleriDaha gösterişli ve daha parlak kumaştan elde edilen, kalp yaka şeklinde gelen daha çok düz renkte olan ve bel kısmına parlak, değişik modellerde taşlar eklenen elbise modelleri oldukça şık durmaktadır.

daha şık uzun elbiselerYine en çok tercih edilen modeller arasında yer alan tek kol uzun elbise modelleri, düz renk olarak üretilip elbisenin hareketlendirilmesi için etek bölümünün daha çok tüllerle uçuş uçuş bir hal aldığı elbise modelleri de hemen hemen her kişiye yakışan bir modeldir.

pembe uzun elbise modelleri Boyun kısmına kadar kollarla birlikte dantel olarak tasarlanan dümdüz siyah, etek bölümü bol şeklinde gelen elbise modelleri de şık bir akşam yemeği veya bir düğün için oldukça uygundur.

siyah elbise modelleri Bu model elbiselerin birçok rengi bulunmaktadır. Fakat siyah rengi kişide daha güzel durmakta ve elbiseyi sadelikten alıp daha şık bir elbise haline getirmektedir. Zaten bayanların çoğu da bu model elbiselerde siyah rengini tercih etmektedir.

tarz elbise modelleri

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Abiye Modelleri başlıklı yazımızda 2017 tesettürlü abiyeler, kapalı abiye modelleri ve kapalı abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER