Tarz Kadın

Pileli Etek Kombinleri

22.05.2023
271
Pileli Etek Kombinleri

Pileli etek kombinleri ilkbahar yaz döneminin en çok sevilen kombin parçaları arasında gibi görünmektedir. Oysa ki günümüzde pileli deri etek ve pileli yün etek ile kış kombinlerinde de kullanılmaktadır. Kısa pileli etek kombinleri, pileli deri etek kombinleri, tesettür pileli etek kombinleri ve uzun pileli etek kombinleri vardır.

Şık pileli etek modelleri ile stil sahibi kombin yapmak için birkaç detayı bilmek gerekmektedir. İçeriğin detaylarında pileli eteğin üstüne ne giyilir ve pileli eteğin altına nasıl ayakkabı gider sorularının cevaplarını göreceğiz.

Pileli Etek Kombinleri Nasıl Yapılmalıdır?

Hemen hemen her türlü ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz pileli etekler doğru üst kombin parçasıyla eşleştirilmelidir. Böylece çok daha tarz ve stil sahibi kombinler ortaya çıkmaktadır.  Pileli etek, geçmişte sadece genç etek modelleri olarak kullanılmaktaydı.

pileli etek gömlek kombinleri

pileli etek gömlek kombin

Oysaki günümüzde hemen hemen her yaş grubuna hitap eden pileli etek modelleri vardır. Bu da her yaşta kullanıcının şık kombinler yapmasına sağlamaktadır.

Pileli etek takım seçenekleri dışında mini pileli etek, midi pileli etek ve uzun pileli etek modelleri vardır. Bu da pileli eteğin üstüne ne giyilir sorusunu önemli hale getirmektedir.

Pileli Eteğin Üstüne Ne Gider?

Aslında pileli etek kombinlerine içinde bulunacağınız ortama göre şekillendirmelisiniz. Pileli eteğin üstüne tişört, kazak, crop top, gömlek, bluz kullanabilirsiniz. Bu parçaları pileli mini etek ve pileli uzun etek ile eşleştirebilirsiniz.

Özellikle gençler kareli pileli etek modelleri kullanmaktadır. Ancak siyah pileli etek kombinleri ve beyaz pileli etek kombinleri her yaşa hitap etmektedir. Son dönemlerde pileli şort etek modelleri de genç ve orta yaş kadınlarının en çok tercih ettiği parçalar arasındadır.

Pileli etek üstüne ne giyilmelidir

Pileli etek üstüne ne giyilmelidir

Siyah Pileli Etek

Hemen hemen her türlü ortamda rahatlıkla kullanacağınız siyah pileli etek modelleri ile tarz kombinler yapabilirsiniz. Aslında siyah pileli etek 7’den 70’e herkesin kullanabileceği seçenektir. Çünkü kısa siyah pileli etek yanında uzun pileli etek modelleri de bulunmaktadır. Bu da her yaştan ve her kesimden kullanıcıya hitap edecek etkili kombin imkanı demektir.

Siyah pileli etek üstüne en çok tercih edilen renkler beyaz, kırmızı ve gridir. Ancak siyaha uyumlu renkler ten renginize uyumlu renkler ile eşleştirilerek kullanılmalıdır. Böylece daha etkileyen ve şık kombinler yapabilirsiniz.

Kısa Pileli Etek Kombinleri

Özellikle gençler kısa pileli etek modelleri tercih etmektedir. Kısa pileli etek modelleri özellikle kısa boyluların tercihidir. Çünkü dikine pileler kişiye olduğundan daha uzun göstermektedir. Gömlek, crop top, bluz, kazak ve tişört kullanabilirsiniz.

Pileli mini etek

Pileli mini etek

Enerjik kombinler yapmak için sneaker ayakkabı ve tişört kullanabilirsiniz. Crop top üstlerde enerjik görünümünün farklı bir seçeneğidir. Pileli etekler doğru aksesuarlarla eşleştirilmelidir.  Spor pileli etek kombinlerinde sırt çantaları, spor ayakkabıları, bileklik, yüzük ve kolyeler kullanılmaktadır.

Pileli Deri Etek

Özellikle kış kombinlerinin olmazsa olmazı deri etekler arasında pileli etek modelleri de vardır. Deri pileli etek üstüne kazak, triko ve sweat kullanabilirsiniz.

Deri pileli etek altına ise etek boyuna göre uzun bot, bilek boy bot, bootie bot kullanabilirsiniz.

Pileli Eteğin Altına Nasıl Ayakkabı Gider?

Tüm kombinler doğru kombin parçaları ile eşleştirildiği zaman daha etkili görünüm sunmaktadır. Pileli etek modelleri de doğru ayakkabı modelleri ile eşleştirilmelidir.

Pileli eteğin altına nasıl ayakkabı olur başlıklı yazımızda konunun tüm detayları ayrıntılı bir şekilde paylaşılmıştır. İçeriği inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin pileli etek modelleri arasından derlenen Pileli etek kombin görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla ayrıntıyı fark edebilirsiniz.

Resim Galerisi: Pileli Etek

 

Bir önceki makalemiz olan Gece Kıyafetleri: Vücut Tipine Göre Gece Kıyafetleri başlıklı yazımızda gece elbiseleri, Gece Kıyafeti Modelleri ve gece kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu