Perçemli Kısa Saç Modelleri Yeni Sezon

01.09.2022
2.252
Perçemli Kısa Saç Modelleri Yeni Sezon

Perçemli kısa saç modelleri yeni sezonda perçemli bob kesim, yanları uzun arkası kısa saç modelleri gibi farklı tasarımlara sahiptir. Kısa saç perçem modelleri doğru saç şekilleri ile esleştirilerek daha dikkat çekici saçlara sahip olabilirsiniz. Sizden gelen sorular doğrultusunda bugün perçemli kısa saç modelleri yeni sezon tasarımları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Kısa saç modelleri kime yakışır? Kısa saç perçem modelleri nasıl yapılı, kimlere yakışır; Kısa saç modelleri birçok yüz şekli ile uyum sağlamaktadır. Özellikle perçemli kısa saç kesim modelleri her yüz şekline uygun halde kullanılabilir.

Perçemli Kısa Saç Modelleri Yeni Sezon

Bu sezon çok kullanılan ve önümüzdeki sezonda da kullanılacağı şimdiden belli olan perçemli saç modellerini sizler için derledik.

kısa perçemli saç modelleri

Perçemli Kısa Bob Saç Kesimi

Kısa saç modelleri ister dağınık, isterseniz de şekillendirilerek kullanılsın şık ve rahat saç modelleri arasında yer almaktadır.

Kısa bob saç kesimi perçemli modelleri için kısa bob saç ile birlikte perçem kullanılabilir. Ayırca orta uzunlukta ve uzun bob saç kesimi için de katlı perçem kullanılabilir.

Bob saç kesimi kısa saç modelleri arasında en çok kullanılan saç modelleri arasındadır. Hemen hemen her yüz şekline uyum sağlayan saç modelleri arasında bulunan perçemli bob saç kesimi küçük yüzlü kişiler tarafından çok fazla tercih edilmemelidir.

perçemli bob kesim

Perçemli Pixie Kısa Saç Modeli

Pixie saç kesimi,  saçların ön kısmı arkaya nazaran uzun bırakılan saçlar arkada ise oldukça kısa bırakılan saç modellerine denilmektedir. Pixie saç kesimi ile asilik, hırçınlık bazen de zıpır bir ifade gibi farklılıklar mı arıyorsunuz? O halde arıyorsanız  perçemli pixie saç kesim modeli kullanabilirsiniz.

Perçemli pixie saç modeli

Tomboy Kısa Saç Kesimi

Kısa saç kesimi denilince akla saçların yan kısımları ve arka kısımları kısa olan tomboy saçlar da gelmektedir.

Okurlarımız buna da baktı En Trend Kısa Saç Modelleri 2023

Tomboy kısa saç kesiminin tepe noktasından başlayan uzun perçemleri bulunmaktadır.

 

Tomboy saç modeliPerçemli kısa saç kesim modelleri mi arıyorsunuz? O halde minik bir şekillendirme ile daha güzel görene bileceğiniz tomboy saç modellerini deneyin.

Yanları Tıraşlı Perçemli Kısa Saç Kesimi

Yanları tıraşlı perçemli kısa saç modelleri günümüzde modern saç modelleri arasında yer almaktadır. Enerjik ve orijinal  saç modelleri arıyorsanız yanları tıraşlı kısa saç kesimleri için kendinize bir şans vermeli ve bu saç modelini mutlaka denemelisiniz.

Yanları Tıraşlı Perçemli Kısa Saç Kesimi

Özellikle oval yüz şekline ve geniş alınlı kişilere yakışmaktadır. Çünkü saç modelleri arasında yanları tıraşlı perçemli kısa saç modellerinin de olduğunu görüyoruz.

Choppy  Kısa Saç Kesimi

Perçemli saç modelleri kısa tasarımları arasında choppy saç modelleri de bulunmaktadır. En güzel choppy saç modeli nasıl olur? Aslında choppy saç modelinde saçların ön kısımda uzun perçemler bulunmaktadır.

Choppy Kısa Saç Kesimi

Katlı saç kesimi modeli ile de dağınık saç modeli görünümü verilmektedir. Böylece şekillendirmeye gerek kalmadan hacimli doğal ve canlı saçlara kavuşmuş oluyorsunuz. Choppy saç modelinde saç şekillendiriciye gerek kalmadan saçlarınızı özgürce kullanabilirsiniz. Choppy saçlar için katlı perçem de düşünülmektedir.

Aşağıda perçemli kısa saç modelleri 2023 tasarımları görselleri sunulmaktadır. Öyleyse görselleri inceleyerek daha fazla detayı gözlemleyin.

Resim Galerisi Perçemli Kısa Saç Kesimi Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Okul İçin Saç Modelleri- 80+Fikir başlıklı yazımızda En Güzel Ve Kolay Okul Saç Modelleri Yapımı ve okul saç modelleri kızlar için hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu