Oduncu Gömleğin Altına Ne Giyilir Kadın

12.12.2023
1.620
Oduncu Gömleğin Altına Ne Giyilir Kadın

Oduncu gömleğin altına ne giyilir? Kadın oduncu gömleğin üstüne ne giyilir? Oduncu gömleği nedir? Ormancı gömleği ile oduncu gömleği aynı mıdır gibi soruların cevaplarını birlikte görelim. Ek olarak  oduncu gömleği kombinleri kadın stilleri hakkında merak edilenleri birlikte inceleyelim.

Sokak modası denilince akla gelen ilk kombin parçalarından olan oduncu gömlek modelleri kadın kombinleridir. Oduncu gömlekleriyle tarz ve salaş kombinlere imza atabilirsiniz. 90 lı yıllarda ortaya çıkan ve o dönemin en çok tercih edilen erkek gömlek ve kadın gömlek modelleriydi. Bu senenin kışlık gömlek modelleri arasında da oduncu gömlekler yer almaktadır. Üstelik bu senenin en trend kışlık gömlek kombinleri arasında yer almaktadır.

Oduncu gömleği kombin denilince birçok kişinin aklına sadece erkek modelleri gelmektedir. Oysaki günümüzde oduncu gömleği kadın kombin önemli bir yere sahiptir. Ayrıca oduncu gömleği sevgili kombin de kusursuz tasarımlarla uyum seven çiftlerin favorisidir.

Oduncu Gömleğin Altına Ne Giyilir?

Oduncu gömleğin altına ne giyilir? Sonbahar kış döneminin en şık kadın gömlek kombinleri arasında yer alan oduncu gömleği kadın kombin  vardır. Serin ilkbahar ve yaz akşamı kombinlerinde de şort, etek ve pantolonlarla kullanılmaktadır.

Kapşonlu oduncu gömleği kadın kombinleri

Kapuşonlu oduncu gömleği kadın kombinleri

İlkbahar yaz için oduncu gömleği serin yaz akşamlarında askılı bluz üstüne ceket olarak kullanabilirsiniz.

Oduncu gömleğin altına jean pantolon,  kumaş pantolon, şort, etek kullanabilirsiniz. Ayrıca spor elbise üzerine ceket olarak da tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir ⇒ Ekose Pantolon Üstüne Ne Giyilir Kadın

Kadın oduncu gömleği deri etek üzerine salaş bırakarak spor kadın oduncu gömleği etek kombin yapabilirsiniz.Bu kombinde kalem etek veya çan etek daha doğru bir seçim olacaktır.

Askılı elbise üzerine oduncu gömlek kadın kombin yapabilirsiniz. Ayrıca kot şort üzerine de oduncu gömlek kadın kombin yapabilirsiniz.

Kısacası oduncu gömleği kombinleri kadın stillerinde oduncu gömleği pek çok kombin parçasıyla eşleştirebilirsiniz. Aslında oduncu gömlek altına kot pantolon, kargo pantolon, kot şort, etek ve elbise giyebilirsiniz. Çünkü doğru renklerle ve doğru kombin parçalarıyla eşleştirildiği zaman kusursuzu sunmaktadır.

Oduncu Gömleğin İçine Ne Giyilir?

Oduncu gömleğin içine tişört, balıkçı yaka kazak, badi, crop top, ve elbise giyerek de dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Kadın oduncu Gömleğin içine ne giyilir

Kadın oduncu Gömleğin içine ne gider

Ormancı gömleği içine giyeceğiniz kombin parçaları ince dokulu ve tek renk olmalıdır. Böylece daha şık ve tarz oduncu gömleği kadın kombin yapabilirsiniz.

Oduncu Gömleğinin Altına Nasıl Ayakkabı Gider?

Aslında oduncu gömleği altına tercih ettiğiniz kombin parçası doğrultusunda ayakkabı seçimi yapmalısınız. Oduncu gömlekli ayakkabı kombinleri için babet, spor ayakkabıları ve stiletto ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Mavi oduncu Gömleği Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Mavi oduncu Gömleği Altına Nasıl Ayakkabı Gider

Kombin tarzınız ve kombin parçaları doğrultusunda bu ayakkabılar arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece kombini daha da dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Ekose Gömlek Kombinleri Bayan

Oduncu Gömleğin Üstüne Ne Giyilmelidir?

Oduncu gömlek kadın kombinlerinde oduncu gömlek üstüne yelek, mont, kazak, ceket, hırka ve kaban kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin oduncu gömleği kombinleri kadın stilleri  arasından derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Bu Senenin Oduncu Gömleği Kadın

Bir önceki makalemiz olan Bu Senenin Tesettür Etek Kombinleri başlıklı yazımızda Tesettür Etek Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu