Nişan Kıyafetleri Erkek

26.10.2022
2.972
Nişan Kıyafetleri Erkek

Nişan kıyafetleri erkek için de son derece önemlidir. Tarzınızı ortaya koyan erkek nişan elbisesi modellerini sizler için inceledik. Erkek nişan kombinleri ile hem gelin adayı ile uyumlu hem de şık kombinler yapabilirsiniz. Peki, nişanda erkek ne giyer? 

Damatlık satan mağazalar nişan töreni için şık nişan takım elbise modelleri hazırlamaktadır. Nişan elbiseleri erkek için seçilirken bazı detaylara dikkat edilmelidir. Nisan kiyafeti seçmeden önce yazımızı okuyarak daha tarz kombinler yapabilirsiniz. İşte detaylar…

Nişan Kıyafetleri Erkek (yeni sezon)

Nişan törenlerinde gelin adayı kadar damat adaylarının da şıklığı önemlidir.  Nişanda erkek giyiminde kullanılan en önemli parça takım elbise modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak nişan için takım elbise seçiminde renk ve model konusunda doğru tercihler yapılmalıdır. Aksi takdirde gelinin yanında sönük kalabilirsiniz.

Erkek nişan elbisesi

Erkek Nişan Kıyafeti Nasıl Olmalı?

Nişanda ne giyilir erkek; Erkek nişan kıyafetleri damat adaylarının rahat edecekleri tasarımlardan oluşmalıdır.Bu senenin erkek nişan kombinleri arasında üst düzeyde şıklık sunan kombinleri vardır. Özellikle erkek nişan kıyafeti takım elbise modelleri tüm tarzlarda dikkat çekici modeller içermektedir.

Erkek Nişan Takım Elbise Renkleri

Erkek nişan elbisesi renkleri arasında en çok tercih edilen renk lacivert takım elbisedir. Nişan erkek takım elbise modelleri arasında yer alan lacivert takım elbise ile doğru kravat ve gömlek belirlenmelidir.

Yani lacivert nişan takımına hangi renk kravat gider sorusunun cevabını en doğru şekilde vermek gerekir.

Ayrıca lacivert takım elbise içine ne renk gömlek giyilir sorusu da bütünlük arz edecek şekilde olmalıdır.

Lacivert takım elbiseye kırmızı, mavi, lacivert, siyah ve gri kravat kullanabilirsiniz. Ancak bu kravat renkleri kullanımında doğru gömlek rengi kullanmanız gerekir.

Mesela, lacivert takım elbise içine beyaz gömlek en sık kullanılan tercihtir. Beyaz gömlek kullanımında aksesuar rengi ile uyumlu tüm renklerde kravat seçebilirsiniz. Yani beyaz gömlek mavi kravat, beyaz gömlek kırmızı kravat, beyaz gömlek gri kravat…

Erkek nişan kıyafeti nasıl olmalıdır

Aslında siyah, lacivert, gri ve bordo erkek nişan takım elbise modelleri, sade nişan töreninden gösterişli nişan törenine kadar hepsinde kullanılır.

Nostaljik bir organizasyonda  kullanabileceğiniz takım elbise gri takım elbise olarak karşımıza çıkmaktadır.  Dikkat çekici erkek nişan kıyafeti için etkileyici renk ve tasarımlara sahip tarz kesim takım elbise modelleri kullanabilirsiniz.

Sonbahar nişan merasimi erkek kıyafeti; Taba rengi takım elbise açık hava nişan merasimleri için en uygun tercih olacaktır. Sonbahar nişan kıyafeti olarak taba rengi ceket altına siyah pantolon, siyah kravat ve beyaz gömlek kullanabilirsiniz. Böylece spor erkek nişan kıyafeti ile stil sahibi kombinler yapabilirsiniz.

Erkek nişanlık takım elbise ile tarzınızı ortaya koymak için vücuda oturan takım elbise modellerini kullanın. Dar kesim takım elbiselerde kullanılan yelek modelleri sonbahar-kış nişan merasimlerinde daha tarz durmaktadır.

Tarzınızla farkınızı ortaya çıkarmak için temaya uygun kravat seçimi yapmanız daha doğru olacaktır. Özellikle gri renk erkek nişan elbise modellerinde  kırmızı, siyah, bebek bebe mavi kravat önerilmektedir.

Erkek için nişan kıyafeti

Evde nişan için erkek nişan kıyafeti nasıl olmalıdır? Evde söz veya nişan töreni için gelin adayıyla uyum sağlayan takım elbise modelleri seçmelisiniz. Burada bayan nişanlık rengi ile uyumlu aksesuar kullanımı bile üst düzey şıklık sunar. Örneğin lacivert erkek takım ile bayan nişanlık renginde kravat, cep mendili veya saat kordonu uyumu…

Resim Galerisi:  Erkek Nişan Takım Elbise

Bu senenin erkek için nişan kıyafeti renkleri arasında vakar renkler yanında soft renklerde öne çıkmaktadır. Siyah, bordo, beyaz, gri, lacivert, camel renkler, buz mavisi  ve çakıl taş rengi bulunmaktadır. Erkek nisan kombinleri yaparken ten rengi, tema ve gelin adayı kostümü ile uyuma  dikkat edin. unutmayın.

Bir önceki makalemiz olan Hardal Sarısı İle Uyumlu Renkler Erkek başlıklı yazımızda Hardal Renk Pantolon ve Hardal Sarısı İle Uyumlu Renkler Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu