Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

19.03.2022
14.972
Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Lacivert elbise nasıl kombinlenir? sorusunun ilk sıralarında Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı giyilir sorusu gelmektedir. Partilerin, özel gün ve gecelerin bir numaralı giyim parçası olan lacivert elbise, gösterişli giyimin merkezidir diyebiliriz.

Tüm gözlerin her an üzerinde olmasını isteyen kadınlar, lacivert elbise kombinleri yaparken lacivert elbise ayakkabı kombini dışında lacivert elbiseye göz makyajı, lacivert elbise ayakkabı çanta kombinlerine de dikkat etmelidir.

Sade bir lacivert elbise ile bile yıldız gibi parlamak ve lacivert elbise altına ayakkabı sorusunda profesyoneller kadar bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamına davet ediyoruz sizi:)

Lacivert Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı

Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Lacivert, hemen hemen her renkle uyum yakalayabilir diyebiliriz. Ancak benim ve moda tasarımcılarının laciverde en çok yakıştırdıkları renk  mavi ve tonlarıdır. Özellikle buz mavisi lacivert abiye altına ayakkabı olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Lacivert elbiseye ayakkabı kombinlerinde en çok kullanılan bir diğer ayakkabı renkleri de vizon rengi, lame ve dore renk ayakkabı modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gelin şimdi önce lacivert elbiseye ne renk ayakkabı sorusunun cevabını görelim.

Lacivert Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı

 • Kırmızı
 • Lame
 • Siyah
 • Gümüş rengi
 • Beyaz
 • Krem
 • Bej
 • Dore/lame
 • Kahverengi
 • Yeşil
 • Bordo
 • Pudra
 • Mavi renk tonlarında ayakkabı seçerek şık lacivert elbise ayakkabı kombinleri yapmanız mümkün.

Çabasız ve şık elbise ayakkabı kombini için her kıyafete uygun ayakkabı rengi olan ten rengi ayakkabı da kullanılabilir. Ayrıca nude stiletto, siyah stiletto da her kıyafete uygun ayakkabı rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lacivert elbise nasıl kombinlenir?

Vizon renk, nude renk, ten rengi ve siyah ayakkabı, lacivert abiye elbise ayakkabı kombininden günlük elbise ayakkabı kombinine kadar tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Koyu lacivert elbise kombinlerinde ise özellikle siyah ayakkabı tercihe edilmektedir. Lacivert elbise altına lacivert ayakkabı kombinleri de tarz ve stil sahibi kombinlerde kullanılmaktadır.

Lacivert Elbise Nasıl Kombinlenir? Lacivert Elbise Ayakkabı

Lacivert elbise ile sade, abartısız bir o kadar da vakar kombinler yapmak için lacivert elbise altına lacivert ayakkabı kombini yapabilirsiniz.

“Lacivert elbisemde  ayakkabımda dikkat çeksin” diyorsanız lacivert elbise altına beyaz ayakkabı giyebilirsiniz. Bu özellikle spor elbise kombinlerinde hem şık , hem de rahat olmanız sağlayacaktır.

Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı olur

Dikkat çekici ve göz kamaştırıcı elbise kombinleri için ise lacivert elbise ile kırmızı ayakkabı kullanmalısınız.

Kış kombinleri için ise lacivert elbisenin altına ayakkabı olarak kahverenginin tonlarında çizme ve bot modeli tercih edebilirsiniz.

Lacivert elbiseye ne renk ayakkabı sorusunda elbisenin ve ayakkabının modeli de önemlidir. Nude stiletto, babet, spor ayakkabısı, bilek boy bot, sneakers ve sandaletler ile hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Eğer mini bir elbise giydiyseniz ve topuklu sevmiyorsanız şık bir babet de giyebilirsiniz. Lacivert ile uyumlu renkler arasında yer alan kahverenginin açık sütlü tonları şık bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı olur; Elbise modeline göre stiletto, platform ayakkabı, babet, spor ayakkabısı giyebilirsiniz. Kır gezisinde veya günlük olarak kullandığınız bir elbise ile spor ayakkabısı tercih edebilirsiniz.

Lacivert Elbise Kombin

Lacivert elbise kombin yapımı hiç de zor değildir aslında. Her ortamda ve her tarza lacivert elbise kombinleri kurtarıcı rol oynar. Bu nedenle her bayanın dolabında mutlaka lacivert elbise olmalıdır.

Lacivert elbise kombini için en önemli detaylar elbise ayakkabı kombini yanında lacivert elbisenin üstüne hangi renk şal olur sorusu cevabı, lacivert elbise üstüne nasıl takı olur ve aksesuar olur soruları gelmektedir.

lacivert elbise altına ne renk çorap olur

Lacivert Elbise Altına Ne Renk Çorap Giyilir?

Lacivert elbise altına çorap iki kategoride belirlenmelidir. Eğer 15-35 yaş arası iseniz krem rengi çorap kullanabilirsiniz. Daha ileri yaşlarda iseniz siyah veya ten rengi çorap kullanabilirsiniz. Biz bu bilgileri versek de toplumumuz tarafından lacivert elbiseye çorap olarak en çok ten rengi tercih edilir.

Lacivert Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı giyilir

Lacivert elbise kombini bünyesinde fular kullanacaksanız fular renginde bir çorap kullanmanız da oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Lacivert elbise siyah çorap da bir alternatif olarak düşünülmelidir.

Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Elbise tarzına göre kısa elbise altına spor ayakkabı modelleri, düz sandalet ve topuklu açık ayakkabı modelleri daha uygun olacaktır.

Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Mini Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Günlük kısa elbise altına ayakkabı olarak ise babet, terlik, makosen ayakkabı ve sandalet modelleri arasından seçim yapılabilir.

Aşağıda sezonun yeni trendlerinden derlediğimiz lacivert elbise görsellerini inceleyerek daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Lacivert Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu