Karamel Kumral Saç Rengi- Tüm Detaylarıyla

10.07.2024
2.800
Karamel Kumral Saç Rengi- Tüm Detaylarıyla

Karamel kumral saç rengi, açık kumral karamel ve koyu kumral karamel saç şeklindedir. Karamel kumral, özellikle son birkaç sezonun kadın saç renkleri olarak öne çıkmaktadır. Bu senenin trend saç boyası renkleri arasında kumral karamel ilk sıralardadır. Karamel kumral boyayanlar saçlardaki canlı ve sıcak görünüm ile birlikte havalı bir tarz yakaladıklarını belirtmektedirler.

“Saçımı ne renk boyasam” diye düşünenlere bu senenin saç modası renkleri arasında yer alan karamel kumral saç renklerini öneriyoruz. Peki, kumral karamel saç nasıl? Kumral karamel saç renkleri nasıl elde edilir? Açık ve koyu kumral karamel saç kimlere yakışır gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Kumral Karamel Saç Rengi Kataloğu

Karamel kumral saç rengi kadınların en çok beğendiği saç rengi olmasının dışında erkeklerin kadınlara en çok yakıştırdığı saç renkleri arasındadır.

Kumral karamel saç rengi

Kumral karamel saç

Karamel kumral saç renginin bünyesinde barındırdığı yumuşak ve soft geçişler vardır. Bu da göze daha hoş ve güzel görünen saç rengi olmasına neden olmaktadır.

Kumral Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Karamel kumral boyayanlar, koleston karamel kumral ile istenilen saç rengini tutturma konusunda daha başarılı olduğunu belirtmektedir. Koleston dışında karamel kumralın diğer saç boyası markaları tarafından da sunulduğu bilinmektedir.

Size önerimiz, marka ve renk tonuna kuaförünüz ile birlikte karar veriniz.  Çünkü doğrusu cilt alt tonuna bakılmasıdır. Ek olarak bu saç boyası bana yakışır mı testi yaptıktan sonra kullanacağınız markaya daha doğru karar verirsiniz.

Kumral Karamel Saç Rengi Nasıl Bir Renktir?

Aslında kumral karamel denilince sıcak yansımalı saç renkleri gelmektedir.

Kumral karamel saç rengi nasıl

Kumral karamel saç renkleri nasıl

Özellikle kestane yansımaların çok fazla karşımıza çıktığı karamel tonları arasında olan karamel kumral saçlar için soğuk alt tonlu saç rengi diyebiliriz. Küllü saç renkleri arasında yer alan kumral karamel saç boyası kullanabilirsiniz. Böylece saçlarınızdaki sıcak yansımalarla büyüleyici görünebilirsiniz.

Karamel Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kumral karamel, içerisindeki sıcak ve soğuk yansımalar ile hemen hemen tüm ten renkleri ile uyum sağlamaktadır.

Kumral karamel saç rengini seven tüm ten rnekleri düşünebilir. Çünkü hemen hemen tüm ten renklerine uygun bir tonu mutlaka vardır. Özellikle buğday tenliler, esmerler ve beyaz tenliler hiç düşünmeden karamel kumral saç renkleri kullanabilirler.

Okurlarımız buna da baktı: Karamel Saç Rengi: Karamel Tonları Nelerdir, Kimlere Yakışır

Esmere yakışan saç renkleri ile bronz tenlilere yakışan saç renkleri denilince ilk akla gelen renkler vardır. İşte kumral karamel saç boyası bu renklerden en mükemmelini sunan tondur. Esmer ve buğday tenliler, kumral karamel arasından seçim yaparken dikkat etmeleri gereken detay vardır. Özellikle karamel tonu fazla kumral tonlarını daha az kullanılmalıdır.

Beyaz ten ve sarışınlar için ise karamel ton daha az kumral ton daha yoğun olarak kullanılmalıdır.

Karamel kumral kimlere yakışır konusunu özetleyelim. Cilt alt tonu sıcak olanlar yoğun karamel, cilt alt tonu soğuk olanlar ise yoğun kumral tonlarını seçmelidir.

kumral karamel

kumral karamel

Karamel kumral boyayanlar rengin tam olarak tutmasını mı istiyorsunuz? O halde evde karamel kumral saç boyası yerine kuaförde yaptırmalılar. Özellikle de karamel kumral saç boyası ile ilk deneyim yaşayacak olanlara kuaförde yaptırmalarını öneriyoruz.

Okurlarımız buna da baktı: Çikolata Karamel Saç Rengi- Nasıl Yapılır- Kimlere Yakışır?

Aşağıdaki resim galerisinde kumral karamel saç boyası kullananlar arasından seçilen görselleri derledik. Galeriyi inceleyerek daha fazla detaya ve ayrıntıya sahip olabilirsiniz. Açık kumral ve karamel karışımı da mutlaka denenmesi greken tonlar arasındadır. Üstelik tüm ten renkleri ile de uyum yakalamaktadır.

Resim Galerisi: Karamel Kumral

Bir önceki makalemiz olan Düğün İçin Saç Modelleri- Trend Modeller başlıklı yazımızda Düğün için saç modelleri ve düğün saçı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu