Tarz Kadın

Kumral Karamel Saç Rengi Kataloğu

26.04.2021
2.133
Kumral Karamel Saç Rengi Kataloğu

Kumral Karamel Saç Rengi Kataloğu; Karamel kumral son birkaç sezonun kadınlar tarafından en çok beğenilen trend saç boyası renkleri arasında yer almaktadır. karamel kumral boyayanlar saçlardaki canlı ve sıcak görünüm ile birlikte havalı bir tarz yakaladıklarını belirtmektedirler.

Saçımı ne renk boyasam diye düşünenlere bu senenin saç modası renkleri arasında yer alan karamel kumral saç rengi öneriyoruz. Peki, kumral karamel saç rengi nasıl? Kumral karamel saç rengi nasıl elde edilir? Kumral karamel saç rengi kimlere yakışır gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Kumral Karamel Saç Rengi Kataloğu

Karamel kumral saç rengi kadınların en çok beğendiği saç rengi olmasının dışında erkeklerin kadınlara en çok yakıştırdığı saç renkleri arasında da yer almaktadır.

Kumral karamel saç rengi

Kumral karamel saç rengi

Karamel kumral saç rengi bünyesinde barındırdığı yumuşak ve soft geçişler ile göze daha hoş ne güzel görünen saç rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kumral Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Karamel kumral boyayanlar koleston karamel kumral ile istenilen saç rengini tutturma konusunda daha başarılı olduğunu belirtmektedir. Koleston dışında karamel kumralın diğer saç boyası markaları tarafından da son olduğu bilinmektedir.

Size önerimiz kuaförünüz ile birlikte saç yapınız, cilt alt tonu renginiz ve bu saç boyası bana yakışır mı testi yaptıktan sonra kullanacağınız markaya karar vermeniz olacaktır.

Kumral Karamel Saç Rengi Nasıl?

Kumral karamel denilince sıcak yansımalı saç renkleri gelmektedir.

Kumral karamel saç rengi nasıl

Kumral karamel saç rengi nasıl

Özellikle kestane yansımaların çok fazla karşımıza çıktığı karamel tonları arasında olan karamel kumral saç için soğuk alt tonlu saç rengi diyebiliriz. Küllü saç renkleri arasında yer alan kumral karamel saç boyası ile saçlarınızdaki sıcak yansımalarla büyüleyici görünebilirsiniz.

Karamel Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

İçerisindeki sıcak ve soğuk yansımalar bulunduran karamel kumral saç rengi  hemen hemen tüm ten renkleri ile uyum sağlamaktadır.

Kumral karamel saç rengi seven buğday tenliler, esmerler ve beyaz tenliler hiç düşünmeden karamel kumral saç renkleri ile saçlarını buluşturabilirler.

Esmere yakışan saç renkleri ile bronz tenlilere yakışan saç renkleri denilince ilk akla gelen saç renklerinden olan kumral karamel saç boyası mükemmeli sunmaktadır. Esmer ve buğday tenliler kumral karamel saç rengi  kataloğu arasından seçim yaparken karamel tonunu fazla kullanarak kumral tonlarını daha az kullanmalıdır.

Beyaz ten ve sarışınlar için ise karamel ton daha az kumral ton daha yoğun olarak kullanılmalıdır.

Karamel kumral kimlere yakışır konusunu özetleyecek olursak cilt alt tonu sıcak olanlar yoğun karamel cilt alt tonu soğuk olanlar ise yoğun kumral tonlarını seçmelidir diye vurgulamak istiyoruz.

kumral karamel

kumral karamel

Karamel kumral boyayanlar rengin tam olarak tutmasını isteyenler için evde karamel kumral saç boyası yerine özellikle karamel kumral saç için ilk deneyim yaşayacak olanlara kuaförde yaptırmalarını öneriyorlar.

Kumral karamel saç rengi kataloğu incelemesini kuaförünüz ile birlikte yaptıktan sonra rengin tam tutması için uzman görüşü şart. İlk karamel kumral saç rengi uygulamasına kuaförde yaptırdıktan sonra ilerleyen dönemlerde evde kendiniz karamel kumral saç boyası uygulayabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde kumral karamel saç boyası kullananlar arasından seçilen görselleri derledik. Galeriyi inceleyerek daha fazla detaya ve ayrıntıya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Karamel Kumral

 

Bir önceki makalemiz olan Okul İçin Saç Modelleri-En Güzel ve En Kolay Modeller 2024 başlıklı yazımızda En Güzel Ve Kolay Okul Saç Modelleri Yapımı ve okul saç modelleri kızlar için hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu