Küllü Kahve Saç Rengi Hakkında Detaylar

01.02.2021
3.033
Küllü Kahve Saç Rengi Hakkında Detaylar

Küllü kahve saç rengi hakkında; Küllü kahve son dönemlerde genç saç renkleri ve orta yaş saç renkleri olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Daha genç gösteren saç renkleri denilince akla gelen küllü kahve, ünlülerin saç renkleri arasında da yer almaktadır.

Saç stili ve saç rengi ile fark yaratmak isteyenler ve yeni renklere kapı aralamak isteyenler küllü kahve saç boyası arasından koyu küllü kahve saç rengi, açık küllü kahve tonlarından birini seçmektedir.

Küllü Kahve Saç Rengi Hakkında Detaylar

Küllü koyu kahve açık küllü kahve arasında kararsız kalanlar küllü kahve saç rengi kimlere yakışır? Küllü kahve saç rengi nasıl elde edilir gibi sorulara cevap bularak işe başlamaktadır.

Küllü koyu kahve

Küllü koyu kahve

Özellikle küllü kahve saç rengi kimlere yakışır sorusunun cevabı ile sizin cilt alt tonunu örtüşüyorsa hiç vakit kaybetmeden küllü kahve saç ile saçlarınızı oluşturmalısınız.

Küllü Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Koyu küllü kahve saç rengi ve açık küllü kahve saç rengi soğuk yansımaların bulunduğu kahverengi boyalı saç renklerine denilmektedir. Soğuk tonlardaki ışıltılar kahverengi saç boyasına inanılmaz derecede hoş yansımalar katmaktadır.

Oldukça naturel ve doğal ışıltılar modern saç renklerine dönüşmektedir. Küllü kahve saç boyayanlar küllü kahve saç boyasının numarası için fikir vermek adına loreal paris excellence cool creme serisinden 5.11  küllü kahve açık tonunu ve garnier color naturals 5.15 koyu küllü kahve önermektedir.

Küllü kahve

Küllü kahve

Gri yansımalı küllü kahve, palette küllü kahve, nevacolor külü kahve ve koleston açık küllü kahve kullananlar da kendi seçeneklerini önermektedir. Bu kadar geniş öneri seçeneği de kuaförünüzle seçim yapma seçeneğini güçlendirmektedir. .

Size küllü kahve için bu markaları kullanabileceğiniz gibi diğer ünlü saç boyası markalarının söyleyici saç rengi olan küllü kahve saç rengini tercih edebilirsiniz. Küllü kahve nin birçok renk tonu bulunmaktadır. Bunun için en doğru tercihi ve seçimi kuaförünüz ile birlikte yapmanızı öneririz.

Küllü Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bu sorunun cevabı hemen hemen herkese yakışır olsa da biraz detay vermek istiyoruz. Esmer ten rengini yakışan saç renkleri arasında ve buğday tene yakışan saç renkleri arasında küllü kahve saç rengi ilk sıralardadır. Özellikle enerjik görünmek isteyen buğday tenli ve esmerler mutlaka küllü kahve saç denemelidir.

Sevgili esmer tenli ve buğday tenliler, küllü kahve boya içine sıcak yansımalar ile çok daha enerji ve dinamik görüneceksiniz.

Saçlarınızın tamamına küllü kahve saç renkleri ile kaplamak istemiyorsanız saç uçlarına açık küllü kahve veya küllü kahve ombre yaparak saçınızın farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Küllü kahve saç boyası

Küllü kahve saç boyası

“ben açık tenliyim, bana küllü kahve saç yakışır mı” diyorsanız işte cevabı;

Açık ten rengine sahip bayanlar küllü açık kahve ile çok daha alımlı, çok daha dikkat çekici ve güzel göreceklerdir.

Açık Küllü Kahve Koyu Küllü Kahve Saç Bakımı

Diğer boyalı saçlarda olduğu gibi küllü kahve saç rengi ve tonları da uzun süre kullanım için etkili ve dikkati bakım gerektirmektedir. Doğru saç bakımı ile uzun süre ışıl ışıl enerjik küllü kahve saç sizinle demektir.

Küllü kahve saç boyası bakımı için saçlar ılık su ile yıkanmalı, aşırı sıcak uygulanmamalı saç şekillendirici olarak yüksek ısı yerine, saç kremi veya saç köpüğü kullanılmalıdır.

Haftada bir 15 defa saç maskesi yaparak küllü kahve saçlardaki sağ ol yansımaları bozmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde küllü kahve hakkında merak edilen soruların cevapları niteliğinde görseller paylaşıyoruz. Daha fazla ayrıntı için  galerimizi inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Küllü Kahve Boya İle Boyanan Saçlar

Bir önceki makalemiz olan Doğal Saç Modelleri 2024 | Nasıl Yapılır? Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda doğal saç ve Doğal Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu