Tarz Kadın

Kulak Arkası Saç Boyama Modelleri Ve Fiyatları

23.10.2021
85
Kulak Arkası Saç Boyama Modelleri Ve Fiyatları

Kulak arkası saç boyama modelleri ve fiyatları başlıklı yazımızda her geçen gün daha da öne çıkan ve kullanılmaya başlanılan kulak arkası saç boyama hakkında bilgiler vereceğiz. Tutam saç boyama olarak da bilinen kulak arkası saç boyama renkleri, evde kulak arkası saç boyama, kulak arkası saç boyama modelleri gibi konulara değineceğiz. Kulak arkası saç boyama da saç önünü boyama gibi saçlarda belli bir tutam saç boyama işlemidir. Saçların tamamını boyatmak istemeyen birçok kişi farklı ve enerjik bir görünüm sunan kulak arkası renkli saç kullanmaktadır.

Kulak Arkası Saç Boyama Modelleri Ve Fiyatları

Kulak arkası boya denilince akla istenilen tutamda ve tam kulak arkasına gelecek şekilde alınan saçların kontrast renklerle boyama işlemi gelmelidir. Kulak arkası saç boyama renkleri arasında kızıl, pembe, gri, mor, mavi, yeşil ve sarı gelmektedir. Bu renkleri kullanmak için saç renginizin hiçbir önemi yoktur.

kulak arkası boya

kulak arkası boya

O an aklınızdan hangi renk geçiyorsa o renkleri isterseniz evde kulak arkası saç boyama işlemi ile isterseniz de hemen en yakın kuaförde yaptırabilirsiniz.

Kulak arkası saç boyama modellerinin en büyük avantajı, boyadığınız tutamları istediğiniz zaman gösterip gizleme özelliğinin olmasıdır. Yani içinde bulunduğunuz ortamda kulak arkası boyalı saçları göstermek istemeyeceğiniz bir ortamda kulak arkasına saçlarının içine gizleyebilirsin veya tam tersi ön plana çıkarabilirsin.

Kulak Arkası Saç Boyama Sarı

Birçok kişinin ilk denediği kulak arkası saç renklendirme rengi sarıdır. Kulak arkası saç boyama sarı renkle tüm ten renklerine yakışmakta, sen dikkat çekmekte, hem de ilk etapta kolaylıkla kabul görmektedir.

Siz de kulak arkası saç boyama işlemini sarı tonları ile yaparak kendini çok daha enerjik ve çekici gösterebilirsin. Özellikle kumral saç rengine sahip olanlara oldukça dikkat çekici ve tarz durmaktadır. Ayrıca siyah, kahverengi gibi saç renklerinde de dikkat çekici ve enerjik bir görünüm sergilemektedir.

Kulak arkası saç boyama sarı

Kulak arkası saç boyama sarı

Kulak Arkası Gri Saç

Kulak arkası boya ile modern estetik bir görünüm arayanlar için gri saç öneriyoruz. Kulak arkası gri saç rengi siyah  ve kahverengi saçlar da çok daha dikkat çekici ve etkileyici görünmektedir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz⇒ Küllü Gri Saç Rengi 

Kulak Arkası Saç Boyama Kızıl

Birçok kişi saçının tamamını kızıla boyatmaktan son derece kaçınır. Bunun nedeni olarak da kendisine yakışmayacağını düşünmesi ilk sırada yer almaktadır. Kulak arkasındaki saçı boyama ile kızıl saç rengini ve tonlarını deneyimleyebilirsiniz.

Kulak arkası saç boyamada kızıl rengi, tüm saç renklerinde deneyebilirsiniz. Kulak arkası saç renkleri uygulaması ne kadar keskin ve kontrast olursa çılgınlığınız ve enerjiniz o denli öne çıkacaktır.

Kulak arkası saç boyama kızıl

Kulak arkası saç boyama kızıl

Evde Kulak Arkası Saç Boyama

Kulak arkası saç boyamasını evde yapacak kişiler için kulak arkası saçları boyama nasıl yapılır diyoruz.

Kulak arkası saç boyama işleminden önce boyanacak kısımdaki saçların açılması istediğiniz rengin daha net ve iyi tutturulmasını sağlamaktadır. Açma işlemi sonrası dilediğiniz rengi ayırdınız tutamağı uygulayarak yeni akım genç saç boyama modasını siz de uygulayabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz⇒ Evde Saç Boyama Teknikleri

Kulak Arkası Saç Boyama Fiyatları

Kulak arkası saç boyama fiyatı olarak net bir şey söylemek mümkün değildir. Zira saç uzunluğunuz ve saç boyama işlemi sırasında açıcı kullanıp kullanılmamasına ve bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir. Ortalama kulak arkasındaki saçları boyama fiyatı 50-100 arası diyebiliriz. Tabi evde yapılan işlem çok daha uygun olacaktır.

Aşağıdaki resim galerisini inceleyerek kulak arkasındaki saçları boyama renkleri fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Kulak Arkası Saç Boyaması

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Platin Sarı Saç Rengi Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızda Evde Platin Sarı Saç Rengi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu