Kot Pantolon Gömlek Kombinleri Bayan

09.12.2022
2.486
Kot Pantolon Gömlek Kombinleri Bayan

Kot pantolon gömlek kombinleri bayan stillerinde kot gömlek, kareli gömlek, tunik gömlek, salaş gömlek kombinlerini inceleyeceğiz. Aslında kot pantolon üstüne gömlek bayan kombinleri için en çok tercih edilen kombinler arasındadır. Kadin pantolon gömlek kombinleri dört mevsim kullanılan bayan kıyafet kombinler arasında yer almaktadır.

Tüm pantolon modellerinin üzerine çeşit çeşit gömlek giyerek kombinler yapabilirsiniz. Böylece gömlek kombinleri bayan tasarımları ile şık gömlek pantolon kombinleri yapabilirsiniz.

Kot Pantolon Gömlek Kombinleri Bayan

Kot pantolonla gömlek kombinleri tasarlarken kot pantolonun rengine ve modeline göre seçimler yapmalısınız. Bayan kot pantolon kombinleri boyfriend, dar paça, bol paça, havuç paça gibi farklı stillerden oluşmaktadır.

Kot gömlek kot pantolon kombinleri

Kot gömlek kot pantolon kombinleri

Aslında kot pantolon kot gömlek kombinleri ise en çok tercih edilen pantolon gömlek kombinleri arasındadır. Gerek kadın gerek erkekler tarafından yoğun ilgi gören ve beğenilen gömlek kot pantolon kombinleri her alanda kullanabileceğiniz kombinlerdir.

Kot pantolon kombini bayan tasarımları yaparken renk ve model seçimini sezonun trend pantolon renklerinden seçmelisiniz. Böylece daha tarz ve etkili kombinler ortaya çıkacaktır.

Pantolon seçimi yaparken mutlaka vücut tipine uygun pantolon modelleri seçilmelidir. Çünkü basenli kadınların giyeceği pantolon modeli ile aşırı zayıf kadınların giyeceği pantolon modeli farklıdır. Ayrıca kısa bacaklı kadınların giyeceği pantolon modeli ile uzun bacaklı kadınların pantolon modeli farklılık göstermektedir. Bu da şıklıkta en önemli ve ilk etkinin doğru pantolon modeli olduğunu karşımıza çıkarmaktadır.

Kot pantolon üstüne ne renk gömlek giyilir

Kot pantolon üstüne ne renk gömlek giyilir

Tarz kadın kombinlerinin olmazsa olmazı kot pantolon ve gömlek seçiminde şifon gömleklerden kot gömleklere kadar seçenek vardır.

Kot pantolon ve Kot pantolon üstüne gömlek seçimi yaparken klasik gömlekler kullanabilirsiniz. Ayırca çizgili, desenli, kadife gömlekler, ekose gömlekler, slim fit gömlekler, oduncu gömlekler ve kot gömlekler kullanabilirsiniz. Böylece size en çok yakışan pantolonla gömlek kombinleri bayan tasarımları yapabilirsiniz.

Kot pantolon ile gömlek kombini yaparken koyu renk kot pantolon üstüne açık renk gömlek kullanabilirsiniz. Tüm kombinlerde zıt renk kontrast daha etkili görünüm sunar.

Açık renk kot pantolon üstüne ise koyu renk gömlek kullanarak kadın tarz pantolon gömlek kombini yapabilirsiniz.

Kot Pantolon Kot Gömlek Bayan Kombinleri

Kot pantolon ile kot gömlek bayan tasarımları her yerde, her mevsimde, her yaşta ve her tarzda kullanılmaktadır.

Pantolon kombinlerinde aranan doku uyumu kot pantolon ile kot gömlek kombinlerinde kullanılmaktadır. Jean pantolon ve jean gömlek kombinleri aynı renk tonlarında tercih edilebileceği gibi farklı renk tonlarından da seçilmektedir.

Mavi kot pantolon mavi kot gömlek kombini bayan

Mavi kot pantolon mavi kot gömlek kombini bayan

Örneğin siyah kot pantolon üstüne mavi kot gömlek ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Ayrıca gri kot pantolon üstüne siyah gömlek de kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri ten renginize ve göz renginize göre çoğaltmak mümkün…

Kot gömlek bayan modelleri arasında tek cepli, iki cepli, cepsiz ve slim fit kot gömlek modelleri bulunmaktadır.

En çok kullanılan kot gömlek renkleri ise bordo, siyah, bej rengi, mavi ve lacivert olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pantolon Üstü Gömlekler

Kot pantolon üstüne şifon gömlek, altına stiletto veya spor ayakkabısı kullanabilirsiniz.

Beyaz kot pantolon üstüne siyah, kırmızı, gri veya bordo gömlek kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kombinin tam tersi olan siyah dar paça kot üstüne beyaz veya istediğiniz renkte gömlek seçebilirsiniz.

Aslında renkli kot pantolonlarla sade gömlekler, sade kot pantolonlarla desenli gömlek kullanabilirsiniz. Aynı şekilde desenli kot pantolon üstüne sade gömlek kullanarak stil sahibi kombin yapabilirsiniz.

Gömlek pantolon kombinleri bayan stillerinde sneakers, spor ayakkabı, sandalet ve stiletto ayakkabı kullanabilirsiniz. Gömlek rengi ve tarzı bu yönde belirleyici olacaktır.

Aşağıdaki resim galerisinde gömlek pantolon kombin kadın stillerini sunuyoruz. Paylaşılan kot gömlek ve kot pantolon kombini yanında diğer kot pantolon ile gömlek kombini görselleri de vardır. Daha fazla detay için görsellerimize göz atmalısınız.

Resim Galerisi: Kot Pantolon Üstüne Gömlek Kadın

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Nişan Elbisesi: Bu Senenin Modası başlıklı yazımızda Evde Nişan Kıyafetleri Ve Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu