Kışlık Etek Kombinleri | 14 Farklı Stil

18.12.2023
1.902
Kışlık Etek Kombinleri | 14 Farklı Stil

Kışlık etek kombinleri başlıklı yazımızda kışlık kalem etek, uzun etek, kısa etek ve tesettür etek kombinini inceleyeceğiz. Kışlık etek kombini nasıl yapılır, etek kazak kombinlerine birlikte bakacağız.

Birçok kişiyi etek kombinleri ile sadece yaz şıklığı yaşanacağını zanneder. Oysaki kışlık etek kombin ile de oldukça tarz ve cool görünebilirsiniz. Peki, kışlık etek modelleri ve kombinleri için kışlık etek üzerine ne giyilir, kışlık etek altına nasıl ayakkabı giyilir sorularının cevaplarını bilmek gerekmektedir.

Kışlık Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kışlık etek kombinleri birçok kombin seçeneğine sahiptir. Etek ile kışlık kombinler yapılırken kazak, badi, hırka ve bot kullanabilirsiniz.

Kışlık kısa etek modelleri ile uzun bot ve çizmeleri de eşleştirebilirsiniz. Uzun kışlık etek modelleri ile ise  kısa bot ve ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Etek ile yapılan kışlık kombinler nasıl olur? Kışlık eteğin üzerine ne gider? Aslında tüm kombinlerde olduğu gibi kışlık etek modelleri ile de uyumlu üst kombin parçası seçmelisiniz.

kış etek kombinleri

kış için etek kombinleri

Örneğin, desenli kışlık etek üzerine sade ve düz renklerde kazak, badi veya gömlek kullanmalısınız. Böylece daha şık görünebilirsiniz. Sade kışlık etek modelleri ile ise ekose desenli, geometrik desenli gibi desenli üst kombin parçaları kullanabilirsiniz.

Kışlık Uzun Etek Kombin

Uzun etek ile kışlık kombinler için uzun eteğin üzerine ince triko kazak, triko bluz  kullanabilirsiniz. Bu kombinde bilek boy veya kısa bot modelleri kullanabilirsiniz.

kışlık uzun etek

kışlık uzun etek

Ayrıca kışlık uzun etek üzerine gömlek ve hırka kombini yaparak da tarz kışlık etek kombinasyonları yapabilirsiniz.

Kışlık Kalem Etek Kombin

Kalem etek ile kombin dört mevsim kullanılan kombinler arasında yer almaktadır. Kalın dokulu kumaşlar ile kışlık kalem etek kombini yapabileceğiniz gibi mevsimlik kumaşlarla da kışlık kalem etek kombini yapabilirsiniz.

Kalem etek kombin kış

Kalem etek kombin kış

Kışlık kalem etek üstüne salaş gömlek, bluz, sweatshirt, triko crop top ve kazak kullanarak tarz kombinler yapabilirsiniz. Kışlık kalem etek altına ayakkabı kombini için ise bilek boy bot kullanımı daha doğru olacaktır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Bu Senenin Kışlık Uzun Etek Kombin

Kışlık Tesettür Etek Kombinleri

Tesettür kışlık etek kombinleri için çan etek, mevlana etek, kloş etek ve kalem etek kullanabilirsiniz.

kışın etek kombinleri

kışın etek kombinleri

Kışlık tesettür etek üstüne gömlek, kazak, sweat, hırka ve bluz kullanarak fark edilen kombinler yapabilirsiniz.

⇒⇒⇒ Tesettür Etek Kombin-Tesettür Etek Üstüne Ne Giyilir?

Kışlık Etek Kazak Kombinleri

Kazak etek eşleştirmesi en şık kışlık kombinler arasındadır. Hemen hemen tüm etek modelleri ile kazakları eşleştirebilirsiniz. Desenli etek modelleri ile sade kazakları, sade etekler ile desenli kazakları eşleştirerek şık kombinler yapabilirsiniz. Kalem etek üstüne salaş kazak modelleri kullanabilirsiniz. Salaş, bol etek modelleri ile ise slim fit kazak kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde kışlık etek kombin hakkında derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz. Böylece daha şık ve stil sahibi etekli kombinler yapabilirsiniz.

Resim Galeri: Kışlık Etek

 

Bir önceki makalemiz olan Birbiriyle Uyumlu Renkler | Renk Uyumu Tablosu başlıklı yazımızda Birbiriyle Uyumlu Renkler Hangileridir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu