Tarz Kadın

Keten Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

11.07.2020
2.615
Keten Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Keten elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir; özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen keten elbise terletmemesi ve rahat olması nedeni çok tercih edilir. Elbise kombinlerinde en önemli detay da elbiseye uygun ayakkabı seçmektir. Gelin hep birlikte keten elbise altına ayakkabı olarak ne kullanabilirmişiz görelim.

Keten Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Yazlık keten elbise altına ayakkabı olarak yarım topuklu, küçük topuklu veya merdiven topuklu espadril  ayakkabı seçebilirsiniz.

Keten Elbise Altına Ayakkabı-bej keten elbise

Kısa keten elbise altına ayakkabı olarak da topuklu açık ayakkabı, sandalet .(düz olacak) ve spor ayakkabı kullanabilirsiniz.

Gömlek keten elbise ayakkabı olarak spor ayakkabısı, sandalet ve stiletto kullanabilirsiniz.

Uzun keten elbise altına ayakkabı olarak ise gladyatör sandalet, sneakers, topuklu açık ayakkabı ve düz sandalet kullanabilirsiniz.

Spor keten elbise altına ayakkabı olarak platform sandalet modeli, spor ayakkabı,sneakers, makosen, blok topuk ve babet kullanabilirsiniz.

keten elbise altian nasil ayakkabi giyilir-keten altına ayakkabı

Günlük keten elbise altına ayakkabı olarak ise terlik, makosen, topuklu ayakkabı ve topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz.

Keten ofis elbise altına ayakkabı tercihinizi ise kapalı burun topuklu ayakkabı modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Bol ve kısa keten elbise altına ayakkabı ise kemerli topuklu ayakkabı, yarım topuklu ayakkabı, babet,ve platformlu sandalet kullanabilirsiniz.

yazlık keten elbise modelleri ve elbise ayakkabı kombinleri

Elbiselerin altına nasıl ayakkabı giyilir sorusuna minik bilgiler verelim.

Uzun elbise altına ayakkabı olarak stiletto, blok topuk, sandalet, bilek boy çizme kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Kısa elbise altına nasıl ayakkabı giyilmeli diyenlere, ayakkabınız göz önünde olduğu için mutlaka elbise tarzı ve rengi ile uyumlu olmalı diyoruz.

Özel gün ve gecelerde kullanacağınız kısa elbise altına stiletto, bilekten bağlamalı sandalet, ince topuk ayakkabı modelleri kullanabilirsiniz. Spor kısa elbise altına spor ayakkabı, sneakers, sandalet ve makosen ayakkabı kullanabilirsiniz.

günlük elbise altına ayakkabı

Aşağıda yeni sezon keten elbise modellerinden derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Siz de bu yaz rahatlık ve kolay şıklık için elbise modeli arıyorsanız keten elbise modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Keten elbise ile yaptığınız kombinleri ve elbise altına nasıl ayakkabı olur sorusu bünyesinde yaptığınız elbise ayakkabı kombinlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Keten Elbise Altına Nasıl Ayakkabı

Bir önceki makalemiz olan Tarz Giyim başlıklı yazımızda tarz giyim ve Tarz Giyinmenin Yolları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu