Tarz Kadın

Kahverengi İle Uyumlu Renkler Giyim Erkek

19.09.2020
1.914
Kahverengi İle Uyumlu Renkler Giyim Erkek

Kahverengi ile uyumlu renkler giyim erkek; kıyafet kombin erkek denilince akla ilk gelen renkler arasında kahverengi gelmektedir. Kahverengi erkek kombinlerinde en çok kullanılan renk olması nedeniyle kahverengi ile uyumlu renkler de merak edilmektedir.

Birçok kişi kahverengi ile kombin yapımının zor olduğunu etkisinin ise zayıf olduğunu düşünür. Oysaki doğru renklerle yapılan kahverengi kıyafet kombinleri erkek bulunduğunuz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Tarz erkek kombin kahverengi ile uyumlu renk kartelasını birlikte inceleyelim.

Kahverengi İle Uyumlu Renkler Giyim Erkek

Erkek kombinlerinde kahverengiye en çok yakıştırılan renkler arasında siyah, mavi, lacivert, bordo, taba rengi, sarı, gri, haki yeşili, krem rengi, bej rengi, ekru renk, vizon rengi ve kemik rengi bulunmaktadır.

Kahverengi ile uyumlu olan renkler

Kahverengi ile aynı tonda kombinler yapılabileceği gibi kontrast renk uyumu ile de çok şık kombinler yapılabilmektedir.

Kahverengi kombin erkek tasarımları kışlık olarak kullanılabileceği gibi yazlık kombinlerde de etkili sonuçlar vermektedir. Kışlık kombinler için pastel renkler kullanılırken, yazlık kombinlerde ise canlı renk tonlarına hafif dokunmanız gerekmektedir.

Açık Kahverengi Pantolon Kombinleri

Açık kahverengi pantolon kombinleri erkek için bordo, siyah, lacivert, koyu yeşil, haki yeşili, gri, turuncu, taba rengi  gibi koyu renk üstleri kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Koyu Kahverengi Pantolon Kombinleri

Koyu kahve rengi kombin erkek için ise bej rengi, ekru renk, vizon rengi, kemik rengi, beyaz, saman sarısı, pudra renklerini kullanarak dikkat çekici ve etkili kombinler yapabilirsiniz.

Kahverengi ile uyumlu renk

Açık Kahverengi İle Mavi Uyumu

Kahverengi erkek kombin için kahverengi genelde alt kombin parçalarında kullanılmaktadır. Kahverengi pantolon kombin bu bağlamda en çok tercih edilen pantolon renkleri arasında yer almaktadır. Kahverengi pantolon üzerine ne giyelim sorusunda ilk akla gelen cevaplar arasında mavi gömlek bulunmaktadır.

Açık kahverengi pantolon üstüne kullanacağınız mavi gömlek ile kombini hemen hemen her türlü ortamda kullanılabilir hale getireceksiniz.

Mavi renk tonlarını kullanırken, açık mavi pantolonlar için mavinin koyu tonlarını, koyu mavi pantolonlar için mavinin açık tonlarını kullanmanız daha etkili sonuçlar doğuracaktır.

kahverengi ile uyumlu renkler

Kahverengi mavi uyumu ile yapılan kombinler arasında yer alan kahverengi pantolon mavi gömlek kombini hemen hemen her erkeğe yakışacaktır.

Esmer erkeğe yakışan gömlek rengi, beyaz ve sarışın erkeğe yakışan gömlek rengi diye sorulduğunda aklına gelen renkler arasında bebe mavisi gömlek gelmektedir. Siz de bebe mavisi kahverengi uyumu ile yapacağınız pantolon gömlek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kahverengi Siyah Uyumu-Kahverengi İle Uyumlu Renkler Giyim Erkek

Kahverengi pantolon siyah gömlek erkek için en vazgeçilmez kombinler arasında yer almaktadır. Özellikle açık kahverengi pantolon üstüne siyah gömlek kullanarak tarz erkek giyim stiline örnek olabilirsiniz.

Özel gün kombinlerinde veya günlük kombinlerde ya da ofis kombinlerinde açık kahverengi pantolon üstüne siyah gömlek giyerek kombini tamamlayabilirsiniz. Bu kombin de açık kahverengi pantolon altına siyah ayakkabı siyah kemer kullanarak kombinize  hem hareketli bir hava katmış olursunuz hem de tüm dikkatleri üzerinize çeken bir kombin yapmış olursunuz.

Kahve siyah uyumu

Kahverengi Pantolon İle Uyumlu Renkler Erkek

Kahverengi renk uyumları, kahverengi pantolon kombin konusunda son derece önemlidir kahverengi pantolon ile kombin yapılabilecek kahverengi ile en uyumlu renkler değil de açık kahverengi ile uyumlu renkler ve koyu kahverengi ile uyumlu renkler olarak dikkate alınmalıdır.

Açık kahverengi ile kullanabileceğiniz renklere ve koyu kahverengi ile kullanabileceğiniz renklere yazınızın üst kısmında değinmiştik. Bu detaylara uyarak kahverengi pantolon kombin erkek tasarımları yapabilirsiniz.

Kahverengi erkek kombin için, kahverengi hangi kombin parçasında kullanılmalıdır? Ten renginize uyum sağlamayan bir kahverengi tonu ile kombin yapacaksanız, kahverengiyi alt kombin parçasında tercih etmelisiniz.

Kahverengi şort, kahverengi pantolon, kahverengi kapri kullanacağınız üst kombin parçaları kahverengi ile uyumlu olduğu kadar ten renginiz ile uyumlu olduğu zaman çok daha karizmatik ve yakışıklı görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Kahverengi ile hangi renk uyumlu sorusunun cevabını kombinlerle daha detaylı görmek için derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Kahverengi İle Uyumlu Renkler Ve Kahverengi Erkek Kombinleri

 

Bir önceki makalemiz olan Ense Traşı Modelleri Erkek Stilleri başlıklı yazımızda ense traşi ve Ense Traşı Modelleri Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu