Kadife Elbise Üzerine Saç Modelleri

06.12.2021
1.565
Kadife Elbise Üzerine Saç Modelleri

Kadife elbise üzerine saç modelleri,  kadife elbise,  çanta ve makyaj bile bir bütün olduğun zaman kusursuz görünürsünüz. Kadife elbiseleri çok daha güzel taşımak için kadife elbiseye saç modelleri doğru bilinmelidir.

Hangi kadife elbiseye hangi saç modeli yakışır? Kullandığınız kadife elbise saç modelleri yüz şeklinize  ve gideceğiniz ortama da uygun olmalıdır.

Kadife elbiseye uygun saç modelleri arasında sıkı topuz, kalın bukleli saç modelleri, balıksırtı örgüler, salaş salık saçlar, maşalı saç modelleri, at kuyruğu saç modellerini görüyoruz.

Kadife elbise kombinasyonlarında bütünlüğü sağlamak için kadife elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir, kadife elbisenin üzerine hangi saç modeli olur gibi soruların cevabını bilmek gerekir.

Kadife Elbise Üzerine Saç Modelleri

Kadife elbise nerelerde giyilir? Kadife elbiseleri doğum gününde, ofis kombinlerinde, kadife abiye modelleri ile düğünlerde ve günlük kombinlerde kullanabilirsiniz.

hangi kadife elbiseye hangi saç

hangi kadife elbiseye hangi saç

Gideceğiniz mekana göre doğru kadife elbise modelini, doğru saç modeli doğru aksesuarlarla kombinleyerek kusursuz görünüm yakalayabilirsiniz. 2022- 2023 kadife elbise modelleri arasında çok fazla model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Gelin şimdi hangi kadife elbise üzerine hangi saç modeli kullanabiliriz, birlikte görelim..

Dekolteli Kadife Elbise Saç Modelleri

Dekolte kadife elbise denilince aklımıza sırt, omuz göğüs dekolteli elbise modelleri gelmektedir.

Dekolteli kadife elbiseye saç modelleri olarak yandan örgülü saç modelleri, balerin topuzu, ensede topuz gibi saç modelleri daha ön plandadır.  Toplu saç modelleri ile elbiseniz de odak noktası olarak tasarlandı lan dekolteleri ikinci plana atmadan daha dikkat çekici bir görünüm sunabilirsiniz.

Balık Kadife Elbisenin Üstüne Saç Modelleri

Balık kadife elbise modelleri daha çok abiye tarzında kullanılmaktadır.  Balık model kadife abiye üzerine dalgalı salık saçlar,  dağınık örgülü ense topuzu, denizkızı saç örgüsü ve at kuyruğu saç modelleri kullanabilirsiniz.

en güzel kadife elbise saç stilleri

en güzel kadife elbise saç stilleri

Uzun Kadife Elbise Saç Modelleri

Uzun elbise modelleri denilince aklımıza birçok seçenek gelmektedir. Etek boyunun uzunluğu ile birlikte  etek kısmındaki detaylar yaka kısmındaki detaylar saç modellerinde değişiklik ne denilir.

Balıkçı yaka kadife elbise, hakim yaka veya bisiklet yaka kadife elbise gibi yaka kısmı kapalı kadife elbisenin üzerine saç modeli olarak topuz veya at kuyruğu saç modeli öneriyoruz. Kısa saç kadın modelleri arasından ise seçim yapmanıza gerek yok. Zira kısa saçlar kadife elbisenin yaka kısmında kapatmamı yağacağı için tüm kısa saç modellerini kullanabilirsiniz.

Kısa Kadife Elbise Saç Modelleri

Kadife elbise kombinlerinde mini kadife elbiseler uzun çizmelerle çok sık tercih edilmektedir. Mini kadife elbise modelleri kapalı yakaya sahip olduğu gibi dekolteli modelleri de sahiptir. Yakası kapalı ya da yakasında işleme veya model detayı olan kısa kadife elbiseler ile toplu saç modelleri veya kısa saç modelleri öneriyoruz.

Siyah kadife elbise üzerine saç modelleri

Siyah kadife elbise üzerine saç modelleri

Tulum Kadife Elbisenin Üzerine Saç Modelleri

Tulum kadife elbiseye uygun saç modelleri arasında örgülü saçlar, dağınık topuz modelleri, yarım topuz modelleri, helen örgülü saç modelleri veya açık saç modelleri kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde kadife elbisenin üstüne hangi saç modeli sorusunun cevabı niteliğinde görseller sunuyoruz. Daha fazla dede için görselleri inceleyerek düşüncelerinizi ve beğendiğiniz saç modellerini yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kadife Elbise Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu