İşe Giderken Yapılacak Saç Modelleri

30.04.2024
819
İşe Giderken Yapılacak Saç Modelleri

İşe giderken yapılacak saç modelleri başlıklı yazımızda kadınlara sabah işe giderken saç modelleri paylaşacağız. Çünkü iş kadını saç modelleri, işe giderken saç nasıl yapılır sorusunun cevabında modern ve tarz saç modelleri vardır. Ancak iş kadını saç modeli seçerken yüz şekli eşleştirmesini unutmamalısınız.

Birçok bayan sabah erken kalkmanın zorluğu sonucunda işe giderken yapılan çok kolay saç modelleri aramaktadır. Bugün sizlere günlük işe giderken yapılabilecek modern saç modelleri sunacağız.

Saç modelleri kolay ve pratik olduğu zaman hem daha kullanışlıdır. Üstelik daha estetik görünüm sunmaktadır.

İşe Giderken Yapılacak Saç Modelleri – Fönlü Saç Modelleri

İşe giderken yapılacak pratik saç modelleri arasında düz ve fönlü saçlar her zaman ilk sıradadır. Uzun uğraşlar sonucunda farklı saç modelleri yapmak için vaktiniz yoksa düz fönlü saçlar kullanabilirsiniz.

Guzel-sac-modelleri-ve-yapilislari-is-icin

Güzel saç modelleri ve yapılışları iş için

Saçlarınızı saç düzleştirici ile düzelterek uygun saç serumu ile daha parlak hale getirebilirsiniz.

Düz saçları sade bir şekilde kullanabileceğiniz gibi bölgesel örgü veya açık şekilde kullanabilirsiniz.

İşe Giderken Saçlar Nasıl Olmalı? Topuz

Abiye saç modellerinden günlük saç modelleri ne kadar birçok ortamda topuz kullanılmaktadır. Özel gün ve gecelerde yaptığınız özel topuzlar yanında işe giderken yapılan topuz modeli daha sadedir.

Özellikle ensede topuz modelleri veya balerin topuz modelleri daha sık tercih edilmektedir. Çünkü iş ortamlarına en uygun topuz modeli balerin topuzu ense topuzudur. Özellikle ense topuzu modellerini burgulu, sade veya örgülü kullanabilirsiniz.

İşe Giderken Saç Modelleri-Örgülü Saçlar

Ofis kombinlerindeki şıklığı trend saç modelleri ile birleştirdiğimiz zaman kusursuz bir görünüm yakalarsınız. İşe giderken saç modelleri seçenekleri arasında kolay saç toplama modelleri de denilen örgülü saçlar da yer almaktadır.

Is-gorusmesine-giderken-saclar-nasil-olmali

İş görüşmesine giderken saçlar nasıl olmalı

Bölgesel veya genel balıksırtı örgü modeli, gevşek örgü, klasik örgü, ters örgü ve kılçık örgülü saçlar yapabilirsiniz. Ayrıca Hollanda örgüsü şelale örgüsü ile de işe giderken saç modelleri yapabilirsiniz.

Atkuyruğu Saç Modelleri

Günlük ev saç modellerinden düğün saçlarına kadar at kuyruğu saç modeli seçenekleri vardır. İş için, düğünde yapılan abartılı at kuyruğu yerine şık ve sade at kuyruğu kullanabilirsiniz.

İş için at kuyruğu saç modeli yapacaksınız öncesinde saçlarınızla fön çekmenizi öneriyoruz.  Ayrıca at kuyruğu sonrası her iki taraftan birer tutam perçem çıkarmanız daha doğrudur. Böylece dikkat çekici ve oldukça hoş görünen ofis saçları sizinle olacaktır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Ofis Saç Modelleri Çok Kolay

Yarım Topuz

İşe giderken toplu saç modelleri arasında yarım toplu saç modelleri de size göre diyebiliriz. Yarım topuz saç modellerini klasik görünümden uzaklaştırmak için bölgesel örgüler veya burgu kullanmalısınız. Böylece çok daha estetik ve modern yarım topuz saç modelleri sizinle olacaktır.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin en güzel iş kadını saçları görselleri sunulmuştur. Görselleri inceleyerek tarzınızda bir çalışma ortamınıza  uygun saç modelini bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: İşe Giderken Yapılan En Güzel Saç Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Saçı Yumuşatmak İçin Ne Yapılır? başlıklı yazımızda Saç nasıl yumuşatılır, saç yumuşatma ve Saç yumuşatmak için ne yapılır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu