İkili Takım Tesettür Kombinleri

05.02.2023
1.244
İkili Takım Tesettür Kombinleri

İkili takım tesettür kombinleri, tesettür takım modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen tesettür giyim parçasıdır. İkili tesettür takım kombini yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Pantolon tunik kombinleri tesettür stillerinde renk seçeneği ve seçimi nasıl olmalıdır? Tesettür giyimde öne çıkan günlük hayatın ve özel günlerin olmazsa olmazı ikili takım üstüne ne renk şal olur? İkili tesettür takım altına nasıl ayakkabı gider sorularının cevaplarını birlikte görelim.

İkili Takım Tesettür Kombinleri

Yaz aylarında, kış aylarında, günlük kombinlerde ve özel günlerde pratik ve şık olmanın yolu ikili takım tesettür kombinleri çerçevesindedir. Her yaştan ve farklı tarzlarda kullanıcıya hitap eden ikili takım kombinini nasıl yapabiliriz. Tesettür ikili takım şık olmanın en pratik yollarından biridir.  Detaylara birlikte bakıyoruz.

ikili-takim-bayan-tesettur

ikili takım bayan tesettür

Tesettürlü kadınların kıyafetleri geçmiş dönemlerde daha kısıtlı tasarımlara sahipti.  Oysaki günümüzde pratik kombinlerle üst düzeyde şıklık yakalanmaktadır. Tesettür tunik pantolon kombinleri bu çerçevede öne çıkan en nadide parçalardır.

Bu çerçevede tesettür kot pantolon tunik kombinleri, tesettür abiye tunik pantolon kombinleri, tesettür spor giyim tunik pantolon kombinleri şekliyle sunulmaktadır. İkili takımlarda kombin yaparken dikkat edilecek en önemli detay şal, eşarp, aksesuar ve ayakkabı seçimidir.

İkili Tesettür Takım Üstüne Ne Renk Şal Gider?

Öncelikle pantolon tunik kombinleri tesettür stilleri seçimi yapılmalıdır.  Yani özel günlerde kullanılacak ikili takım ayakkabı şal kombini ile günlük ikili takım kombini farklıdır.

Günlük ikili takım kombininde düz renk takımlarda desenli şal veya eşarp kullanabilirsiniz. Ancak tercih edeceğiniz şal ve eşarp renkleri mutlaka pantolon tunik rengi ile uyumlu olmalıdır. Ek olarak düz renk ikili takım üstüne yine düz renk şal veya eşarp kullanabilirsiniz.

ikili-takim-tesettur

ikili takım tesettür

Örneğin, bordo ikili takım üstüne bordo ile uyumlu renkler çerçevesinde ekru renk, krem rengi  ve diğer bordoya uyan renkleri kullanabilirsiniz.

İkili takım kombinlerinde dikkat edilecek en önemli detay, renk seçiminin hem mevsime, hem de ten rengine uyumlu olmasıdır. Vücut tipi doğrultusunda model seçimi yapılması sizi daha üst düzey şıklığa götürecektir.

Yaz aylarında açık renk, desenli, düz renk, çizgili ikili takım kullanabilirsiniz. Kış aylarında ise daha çok koyu renkler öne çıkmaktadır. Her iki mevsimde kullanılabilecek olan joker renkler arasında yer alan bordo, gri, mavi, yeşil gibi renkleri de düşünebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Tesettür Kış Kombinleri

Tesettür İkili Takım Altına Nasıl Ayakkabı Gider?

Tesettür abiye tunik pantolon kombinlerinde ayakkabı seçimi stiletto, blok topuk veya ince topuk şeklinde olmalıdır. Tercih edilen ayakkabı rengi şal ve pantolon tunik rengi ile uyumlu olmalıdır. İkili takım rengi ile zıt renklerde ayakkabı ve şal kullanımının daha çok dikkat çekeceğini ve etkili görünüm sunacağını unutmayın! Örneğin mor ikili takım altına pudra ayakkabı pudra şal gibi.

Tesettur-Ikili-Takim-Altina-Nasil-Ayakkabi-Gider

Tesettür İkili Takım Altına Nasıl Ayakkabı Gider

Tesettür takımlar, birbirinden şık model ve renklerde sunulmaktadır. Bu da ikili takım modelleri ile ofis kombinlerinden düğün kombinlerine kadar pek çok seçenek demektir.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin ikili takım bayan tesettür kombinleri görsellerine yer verdik. Görselleri inceleyerek tarzınıza uygun modeli ve rengi belirleyebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Genç Kapalılar İçin Kombinler

Resim Galerisi: Tesettür Tunik Pantolon Kombinleri

Bir önceki makalemiz olan Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri Kombinleri başlıklı yazımızda Boyu uzun gösteren pantolon modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu