Tarz Kadın

Hardal Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

15.04.2019
99
Hardal Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Elbise kombinleri tamamlayıcı faktörleri arasında ayakkabılar gelmektedir. Bu konuda sizlerin talepleri doğrultusunda içerikler üretmeye çalışıyoruz. Bugün sizlerle Hardal rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir sorusunun cevabını inceleyeceğiz. Elbise kombinleri seçilen ayakkabı ve çanta ile mükemmele ulaşır.

İşte detaylar…

Hardal Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı

Hardal sarısı elbiseye ayakkabı seçilirken ekru ve bej gibi renkler tercih edilerek ton sür ton kombini yapılabilir. Bunu yaparken temel kurallara dikkat etmek gerekir.Hardal Sarısı Elbise Altına Ayakkabı

Nedir bu kurallar?

Hardal sarısı ile uyumlu renkler kadın kombininde kullanılırken mutlaka denge içinde olmalıdır. Hardal sarısı elbise ile en fazla iki renk kullanabilirsiniz. Normal alt, üst kombininde ise bu 3 renk olmalıdır.

Hardal sarısı elbiseye ayakkabı seçilirken rengin baskınlığını dengeleyecek renklerde ayakkabı seçilmelidir.

Hardal rengi elbise ayakkabı kombinleri için ilk önerimiz tabi ki siyahtır. Hardal sarısı elbiseye ayakkabı olarak siyahı seçmeniz hoş bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Yazımızı Ziyaret İçin :   Lacivert Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

Burada hardal sarısı elbise üzerine eşarp ararsanız da hardal sarısı ve siyah detaylı eşarp öneririz.

Hardal rengi elbiseye ayakkabı olarak ikinci önerimiz taba rengidir. Hardal sarısı ile taba rengi ayakkabı kombini ile gözlere hitap eden şık kombinler yapabilirsiniz.

Hardal sarısı elbise altına hangi ayakkabı rengi diyenlere gri seçmeniz doğru tercihlerden bir diğeridir diyebiliriz. Elbisenin modeline göre ince ve kalın topuklu gri ayakkabılar ile hayranlık uyandırabilirsiniz.

[related_article id=”11253″]

Hardal sarısı elbise altına ağaç yeşili ayakkabı kullanarak çanta ile tamamlayabilirsiniz. Yaptığınız kombinle göze batmak, öne çıkmak ve hemen fark edilmek için hardal sarısı yeşil kombini yapabilirsiniz.

Hardal sarısı ile kombin yapabileceğiniz en şık renklerden biri de laciverttir. Lacivert birçok renkle yakaladığı uyumu hardal sarısı ile de yakalayarak modanın en iddialı rengi olduğunu kanıtlıyor. O halde hardal sarısı elbise altına lacivert ayakkabı kullanarak hayranlık uyandırabilirsiniz.Hardal sarısı İle Uyumlu Renkler Kadın

Yazımızı Ziyaret İçin :   Kabarık Gelinlik Modelleri 2019 İncelemesi

Bordo ayakkabıyı da hardal sarısı elbise ile kullanabilirsiniz. Hardal sarısı ve bordo; ikisi de sıcak renk bu renklere beyaz gibi denge getirici bir renk de katabilirsiniz. Bu şekilde kombininiz daha şık olacaktır.

Örneğin; hardal sarısı elbise, beyaz ve bordo karışımı eşarp ve bordo ayakkabı ile hardal sarısı elbise tesettür kombini yapabilirsiniz.

Hardal Sarısı Hangi Renkle Kombinlenir?

Hardal sarısına uyan renkler konusuna değinmek istiyoruz.

  • Kahverengi
  • Siyah
  • Krem
  • Bej
  • Beyaz
  • Lacivert
  • Dore
  • Kına yeşili
  • Gri
  • Pudra

[related_article id=”10891″]

[related_article id=”11010″]

Bu renkleri kullanarak hardal sarısı kombinler yapabilirsiniz. Şık, alımlı, hayranlık uyandıran ve göz dolduran kombin tüyoları için bizi takipte kalın:)

Hardal Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Resim Galerisi:

 

Bir önceki makalemiz olan Ceket Nasıl Kombinlenir? Ceket Kombinleri başlıklı yazımızda ceket, ceket kombini ve ceket nasıl kombinlenir hakkında bilgiler vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu