Tarz Kadın

Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler Tesettür-Haki Yeşili Kombin Tesettür

25.08.2019
376
Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler Tesettür-Haki Yeşili Kombin Tesettür

Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler Tesettür modasında son derece sık kullanılmaktadır. Tesettür kombinleri kullanıcılarının dolabında en az bir tane haki tesettür kombini bulunmaktadır. Haki yeşil tesettür kombinleri her yaza hitap etse de özellikle genç tesettür kombinleri içinde yer almaktadır. Bu yazımızda haki ile uyumlu renkler tesettür ve haki yeşili kombin tesettür hakkında bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler Tesettür

Haki yeşiline uyan renkler konusunu inceledikten sonra daha doğru ev daha şık tesettür haki yeşil kombinleri yapacaksınız.

İşte haki yeşiliyle uyumlu renkler

 • Bakır tonları
 • Hardal sarısı
 • Koyu gri
 • Bordo
 • Kiremit rengi
 • Mor
 • Buz mavisi
 • Füme antrasit
 • Pudra
 • Bej
 • Siyah olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu renkler haki yeşil tesettür kombinleri içinde kullanılırken en fazla 3 renkle kontrast yakalanmalıdır. Daha fazla renk kullanımı renk karmaşasına sebep olacağı için şıklığınızı gölgeleyecektir.

Haki Yeşili Kombin Tesettür

Kapalı giyim kombinleri çerçevesinde haki yeşili nasıl kullanabiliriz.

Haki Yeşili Kombin Tesettür

Haki yeşil, her yaşta geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Tesettür kombinleri bünyesinde haki elbise modelleri, haki eşarp kombin, haki yeşil kaban kombinleri, haki yelek kombinleri, haki yeşil pantolon kombinleri tesettür parçaları ile şık kombinler yapılmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kırmızı Elbise Kombin

Peki;

Bu parçaları nasıl kombin edilir?

Haki rengi son dönemlerin en favori kombin ve dekorasyon rengidir. Özellikle haki yeşil kıyafet kombinleri için haki yeşil ile uyumlu renkler konusunu bilmeniz gerektiği için haki yeşiline uyan renkler konusuna değindik.

Haki yeşil pantolon kombinleri tesettür tarzı benimseyen kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Haki yeşil pantolon üzerine ne giyilir? Haki bol paça pantolon üstüne ne giyilir gibi konuların detaylarını Haki Yeşil Pantolon Kombinleri Tesettür başlıklı yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Haki yeşil pantolon kombinleri tesettür

Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler Tesettür

Haki Yeşil Elbise Kombinleri Tesettür

Haki yeşil tesettür kombinleri çerçevesinde en çok kullanılan kombin parçalarında biri de haki yeşil elbise modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Haki Yeşil Elbise Kombinleri Tesettür 2019 Modası başlıklı yazımız inceleyerek sezonun haki elbise tesettür kombinleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haki Yeşil Elbiseye Hangi Renk Şal Uyar?

Haki yeşili elbiseye uygun şal seçerken dikkat edeceğiniz bazı detaylar vardır. Eğer desenli haki elbise modelleri arasından seçim yaptıysanız düz renk eşarp veya şal kullanmanızı öneriyoruz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Taba Rengi Hangi Renkle Kombinlenir?

Burada seçeceğiniz şal veya eşarp veya şal rengi haki yeşil elbise altına ayakkabı ile aynı renk olmalıdır.

Haki yeşil elbiseye hangi renk şal

Veya;

Aynı tonda haki elbise altına ayakkabı ve çanta kombini yaptıktan sonra seçeceğiniz şal, 3. Uyumlu renk olarak kombine dahil edilmelidir. Böylece yaptığınız haki yeşil kombinleri daha şık ve göz alıcı olacaktır.

Haki Yeşil Tunik Üzerine Hangi Renk Şal

Haki yeşil tesettür tunik modelleri de en çok beğenilen tesettür kombin parçalarından biridir. Haki gömlek tunik, haki şifon tesettür tunik, haki triko tunik modelleri üzerine şal belirlerken de haki tunik altına pantolon önemli rol almaktadır.

Haki yeşil tunik üzerine şal rengi uyumu kadar haki tunik altına pantolon rengi uyumu da yakalanmalıdır.

Mesela; Aşağıdaki resimdeki gibi haki yeşil tunik altına beyaz pantolon seçilirken haki yeşil tunik üzerine kiremit rengi şal kullanılmıştır. Böylece hakinin soğuk tonuna beyaz ve kiremit ile hareket ve ışıltı verilmiştir.

Haki yeşil tunik üzerine hangi renk şal olur sorusunun en güzel cevaplarında biri; Beyaz pantolon, haki tunik, kiremit şal, siyah ayakkabı kombini.

Aşağıda sizler için derlediğimiz haki yeşilin üstüne hangi renk gider resim galerisini inceleyerek daha detaylı fikir edinebilirsiniz.

Resim Galerisi: Haki Yeşile Hangi Renk Uyar?Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler Tesettür

Bir önceki makalemiz olan Lacivert Hangi Renkle Kombinlenir? başlıklı yazımızda Lacivert hangi renkle kombinlenir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu