Tarz Kadın

Haki Yeşil Elbise Kombinleri Tesettür 2019 Modası

27.02.2019
246
Haki Yeşil Elbise Kombinleri Tesettür 2019 Modası

Haki yeşil elbise kombinleri tesettür tarzını benimsemiş bayanların en çok tercih ettiği renk kombinlerindendir. Haki renk kıyafet kombin yaparken göz alıcı olmak için haki yeşil renk ile uyumlu renkler konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Haki yeşili ile uyumlu renkler tesettür kombini yapılırken dikkat edilmezse boğucu bir kombin ortaya çıkar. Haki yeşil renk tonları konusunda detaylı bilgi sahibi olmalı ve uyumlu renkleri belirlemeli, gardırobunuzdaki kıyafetlere bu yönde yer vermelisiniz.

Gelin şimdi birlikte

 • Haki yeşil elbise kombinleri tesettür
 • Haki yeşilin üstüne hangi renk eşarp
 • Haki yeşil elbiseye hangi renk şal gider, 
 • Haki yeşil renk ile uyumlu renkler tesettür,
 • Haki yeşil elbise altına ne renk ayakkabı giyilir,
 • Haki elbiseye uygun makyaj ve haki yeşil elbiseye uygun çanta konularını inceleyelim…

Haki Yeşil Elbise Kombinleri Tesettür

Haki yeşil elbise tesettür kombinleri uzun boylu va zayıf bayanlarda çok dah aşık duracaktır. Kısa boylu ve fazla kilolu bayanlar haki yeşil elbise ile daha kısa ve kilolu görüneceklerdir. Sezonun haki yeşil elbise tesettür modelleri oldukça şık ve modern tasarımlardan oluşmaktadır.

Haki yeşil elbise kombinleri tesettür, sıcak alt tonlu cilt rengine sahip olanlarda çok daha şık duracaktır. Cilt renginiz ile mükemmel uyum sağlayacak hâki yeşilin her tonunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Peki şık olmanızda bu kadar etkili olan ve hemen hemen her bayanın dolabında bulunan haki yeşil elbise altına ne renk ayakkabı giyilir, gelin birlikte görelim.

Yazımızı Ziyaret İçin :   Kilolu Erkek Gömlek Modelleri

 

Haki Yeşil Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Haki yeşil tesettür kombin sonrasında tercih edeceğiniz ayakkabı da bütünlük açısından son derece önemlidir. Haki yeşil kıyafet kombini ile siyah, kahverengi ve gri tonlarında ayakkabı kullanabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi için Yeşil Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? başlıklı yazımızı inceleyerek daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haki Yeşil Elbiseye Uygun Eşarp-Şal

Haki yeşil elbise kombinler tesettür kombini yaparken eşarp veya şal uyumuna da dikkat etmelisiniz. Eğer elbiseniz haki yeşilin koyu tonlarıdna ise daha açık haki tonlarında bir eşarp veya şal kullanabilirisniz. Elbise kombinini ceket ile tamamladıysanız, ceketin renginde bir ayakkabı ve şal kullanabilirsiniz.

[related_article id=”10036″]

Haki renk kombinleri tesettür uygulaması için diyeceğimiz ise şu;

Eğer iki farklı parçadan oluşan haki yeşil kombininiz varsa ve haki yeşili üst kıyafetinizde kullanıyorsanız alt kıyafetleriniz ile uyumlu renk tonlarında eşarp veya şal kullanabilirsiniz.

Mesela; haki yeşil tunik ile, siyah alt kombini yaptınız

Ve haki yeşil tuniğin üstüne ne renk şal gider diyorsunuz.

Bu kombine turuncu veya hardal sarısı şal, siyah çanta ve ayakkabı ve kullandığınız eşarp veya şal tonlarında aksesuar kullanabilirsiniz.

Haki yeşil elbise ile hakinin farklı tonlarında, hardal sarısı, siyah, turuncu, pudra veya kırık beyaz eşarp ve şal kullanabilirsiniz.

haki yeşil tuniğin üstüne hangi renk şal giderHaki Yeşil Elbise Kombinlerine uygun çanta olarak yine toprak renklerini kullanabilirsiniz. Haki yeşil elbise ile çanta kullanırken, ayakkabı çanta veya eşarp çanta uyumu yakalayarak hayranlık uyandıran bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Yazımızı Ziyaret İçin :   Yeni Sezon Balo Elbiseleri

Haki elbiseye uygun makyaj konusu da oldukça önemlidir. Tesettürlü bayanlar haki yeşil elbise kombini ile çok ağır ve göz yorucu makyajdan uzak durmalılar, çünkü ağır ve vakar bir kombin olan haki yeşil kombini sade ve doğal makyaj ile daha da şık hale gelecektir. Bu nedenle haki yeşil elbiseye uygun makyaj olarak doğal ve sade tonlarda makyaj öneriyoruz.

Haki Yeşili Hangi Renkle Kombinlenir Resim Galerisi:

Haki yeşil ile iki parçadan oluşan kombin yapacaksanız?

Haki yeşil elbise kombini yaparken alt tesettür kıyafetleri ile açık üst kıyafetleri kombin edebilirsiniz.

Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler Tesettür

Tercihe binaen

 • Haki yeşil krem
 • Bej
 • Pudra
 • Hardal sarısı
 • Turuncu
 • Kahve veya tarçın tonları
 • Siyah
 • Beyaz ile oldukça şık duracaktır.

⇒ Tesettürlü bayanların vazgeçilmesi olan kloş eteklerde haki yeşili tercih ederseniz üzerine siyah, gömlek veya bluz kullanabilir, bu kombini yeşil çanta, siyah ayakkabı, kahve veya turuncu tonlarında şal ve geniş bileklik tarzı aksesuar ile kombin yaparsanız oldukça asil bir kombin yapmış olursunuz.

⇒ Haki yeşil ile siyah rengin uyumu tartışılmaz bir uyumdur tabi ki, ancak haki etek üzerine farklı renk tonları da kullanabilirsiniz. Daha canlı bir kombin yapmak için haki ile açık soft renkler kullanabilirsiniz.

Haki yeşil tunik, gömlek veya bluz ile kırık beyaz, kahverengi, gri veya siyah renk tonlarında pantolon kombini yapabilirsiniz.

Haki yeşil erkekler tarafından da çok tercih edilen bir renk. Bu nedenle bizlerde haki yeşil pantolon kombinleri erkek modasını araştırarak sizlere sunduk. Eşi ile uyum içinde olmak isteyen beyler, buyurun yazımızı incelemeye:))

[related_article id=”10030″]

Yeşil Elbise Kombinleri Tesettür Resim Galerisi:

 

Bir önceki makalemiz olan Ceket Nasıl Kombinlenir? Ceket Kombinleri başlıklı yazımızda ceket, ceket kombini ve ceket nasıl kombinlenir hakkında bilgiler vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu