Tarz Kadın

Gül Kurusu Elbise Kombinleri

08.04.2020
106
Gül Kurusu Elbise Kombinleri

Gül kurusu elbise kombinleri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Gül kurusu rengi, son zamanlarda moda trendleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Gül kurusu kombinleri arasında gül kurusu pantolon gömlek kombinleri, gül kurusu etek bluz kombinleri, gül kurusu elbise kombinleri, gül kurusu tesettür kombinleri, gül kurusu bluz kombinleri gibi kombinler bulunmaktadır. Aslında gül kurusu rengi her türlü kombin parçasında rahatlıkla kullanılabilir. Detayları birlikte görelim.

Gül Kurusu Elbise Kombinleri

İçeriğimizin devamında gül kurusu  rengi ile uyumlu renkler, gül kurusu elbise altına ayakkabı, gül kurusu elbise üstüne şal kombninleri hakkında bilgiler vereceğiz. Gül kurusu kombinler için zamansız kombinler diyebiliriz. Zira her yaştan, her tarzdan ve her kesimden kullanıcıya hitap etmektedir.

Gül kurusu rengi elbise altına ayakkabı

Gül kurusu elbiseye ne renk gider? Duru ve mükemmel güzellik sunan gül kurusuna yakışan renkler diyelim mi?

Gül Kurusu İle Uyumlu Renkler

Gül kurusuyla uyumlu renkler kıyafet; Gül kurusu, hemen her renkle uyum sağlıyor gibi görünse de doğru renkleri doğru oranda kullanmak giyimde renk uyumu kurallarını gözeterek kombin yapmak daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Sarıyla Uyumlu Renkler

Gül kurusu mor uyumu ise ton sür ton kombin havası veren kombinler sunmaktadır. Gül kurusu ile romantik ve büyüleyici kombinler yapmak için gül kurusu mor uyumundan faydalanabilirsiniz.

Gül Kurusu Rengi İle Uyumlu Renkler

 • Dore
 • Ekru
 • Siyah
 • Vizon rengi
 • Lacivert
 • Beyaz
 • Krem
 • Mor
 • Füme
 • Pudra rengi
 • Gümüş rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu renkleri nasıl ve ne ölçüde kullanacağınıza dair bilgileri gül kurusu ile uyumlu renkler başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

  Gül kurusu rengine yakışan renkler

Gül Kurusu Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı

Gül kurusu kombinler için en çok kullanılan ayakkabı rengi olarak krem, dore ve gümüş rengi kullanılmaktadır. Bu renkler dışında gül kurusu rengi ile uyumlu renkler doğrultusunda ayakkabı seçimi yapabilirsiniz.

Gül kurusu elbise altına siyah veya gümüş rengi ayakkabı kullandığımızı düşünelim. Bu kombinde ayakkabı renkleri ile aynı tonlarda parlak aksesuarlar kombininizin ışıltısını söndürecektir. Bu nedenle bu tarz kombinlerde mat gümüş, krem ve beyaz aksesuar kullanımı daha etkili olacaktır.

Gül kurusu rengi elbise altına ayakkabı seçerken çanta, takı, kullanıyorsanız şal uyumunun da sağlamalısınız.

Gül Kurusu Elbise Şal Kombini

Gül Kurusu Elbisenin Üstüne Ne Renk Şal Gider? Daha çok mevsim geçişi kombini olarak bilinen gül kurusu rengi ile ilkbahar ve yaz kombini de yapabilirsiniz. Gülkurusu elbise üzerine şal, tesettür tarzı için en önemli detaylar arasında yer almaktadır.

Gül kurusunun üstüne hangi renk şal gider sorusunda en önemli renkler dore, siyah, beyaz, pudra olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kombin önerileri: gül kurusu elbise kombinleri tesettür için; gül kurusu elbise üstüne gül kurusu şal, dore çanta pudra ayakkabı kullanabilirsiniz.

Gül kurusu elbise üstüne ne renk şal gider

Gül kurusu elbiseye çanta olarak krem rengi kullanırsanız elbise modelini tüm güzelliği ile öne çıkarmış olursunuz. Bu bağlamda gül kurusu elbise, pudra şal, krem çanta, pudra ayakkabı ile gül kurusu elbise kombin yapabilirsiniz.

Konu hakkında daha fazla detay ve ayrıntı için Gül Kurusu Elbise Üstüne Ne Renk Şal Olur? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Gül kurusu rengi kombinleri çerçevesinde gülkurusuna yakışan renkler arasında gümüş ve gri de bulunmaktadır. Mat gri takı, gümüş rengi ayakkabı gül kurusu elbise ile mükemmel duracaktır.

Aşağıda gül kurusu renk kombinler arasından seçip derlediğimiz gül kurusu elbise nasıl kombin edilir resim galerisini inceleyerek daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gül Kurusu Elbise Kombin

 

Bir önceki makalemiz olan Vizon Rengi Pantolon Üstüne Ne Giyilir başlıklı yazımızda Vizon Rengi Pantolon Üstüne Ne Giyilir? hakkında bilgiler vermekteyiz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Renk Kombini Nasıl Yapılır?
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu