Gömleğin Üstüne Nasıl Mont Giyilir?

10.02.2022
2.711
Gömleğin Üstüne Nasıl Mont Giyilir?

Gömleğin üstüne nasıl mont giyilir başlıklı yazımızda gerek erkek gerekse kadınlar tarafından en çok sorulan gömlek mont kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz. Gömleğin üstüne ne giyilir sorusunun cevabı çok farklı seçenekler sunmaktadır. Gömlek üstüne nasıl ceket giyilir, gömleğin üstüne kot ceket giyilir mi, gömleğin üstüne nasıl mont giyilir, gömleğin üstüne hırka giyilir mi gibi soruların cevaplarına sizler için göz attık.

Gömleğin Üstüne Nasıl Mont Giyilir?

Gömlek kombinleri erkek ve kadın için en çok kullanılan kombin parçaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle gömleğin üstüne ne giyilir sorusu önem arz etmektedir. Peki, gömleğin üstüne mont giyilir mi?  gömleğin üstüne nasıl mont giyilmeli?

Gömleğin üstüne mont, ceket, hırka ve yelek giyilir elbette. Ancak, mont gömlek kombini, mont ceket kombini, mont hırka kombini model karmaşasına sebep olmadan yapılmalıdır.

Gömleğin üstüne nasıl mont

Gömleğin üstüne nasıl mont olur

Deri Ceket Gömlek Kombinleri

Birçok kişi gömlek üzerine deri ceket giyilir mi sorusu yöneltmektedir. Oysa ki gömlek deri ceket kombinleri spor şıklığın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Doğru renk ve tarz ile bütünleştiği zaman mükemmel görünüm sunarken kullanıcısına bambaşka bir tarz ve hava katmaktadır.

Özellikle kot pantolon kombinleri bünyesinde kot pantolon üstüne gömlek, gömlek üstüne deri ceket kombini yaparsanız şıklığınız ile tüm dikkatler siz de demektir.

Slim fit kumaş pantolon üstüne, boru paça pantolon üstüne, skinny pantolon üstüne gömlek ve deri ceket kullanarak şıklığınızdan söz ettirebilirsiniz.

Kombin önerileri: kahverengi deri ceket kombini için kemik rengi slim fit kumaş pantolon, beyaz gömlek kullanabilirsiniz.

Siyah kot pantolon beyaz gömlek üstüne siyah deri ceket kombini ile de çabasız garanti şıklık sizinle demektir. Bu kombinleri ten renginiz ile uyumlu renkler ve bu senenin moda renkleri doğrultusunda çoğaltabilirsiniz.

Deri cekette bu yılın moda rengi olan renkler kahverengi, siyah, taba rengi ve füme rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ünlülerin gömlek deri ceket kombinleri

Ünlülerin gömlek deri ceket kombinleri

Gömlek Hırka Kombinleri

Gömleğin üstüne giyilen hırka modelleri de gömlek tarzı ile uyum sağlamalıdır. Gömlek hırka kombinleri sonbahar kış kombini sırasında en çok kullanılan gömlek hırka, mont kombinleri arasında yer almaktadır. Hırka gömlek kombinleri her yaştan ve her kesimden kendisine yer bulmaktadır.

Hırka gömlek kombini sırasında pantolon tarzı, rengi ve modeli ile hırka tarzı, rengi ve modeli mutlaka birbiri ile uyumlu olmalıdır. Bu senenin trend renkleri ile her daim şıklı garanti diyebiliriz.

Gömleğin Üstüne Kot Mont Ceket Giyilir Mi?

Spor gömlek üstüne kot mont veya ceket kullanabilirsiniz. Jilet gibi ütülenmiş bir gömlek üstüne de kot ceket abes duracaktır. Bu nedenle slim fit gömlek, keten gömlek, armalı gömlek ve benzeri spor gömleğin üstüne kot ceket kullanabilirsiniz.

Gömleğin Üstüne Kot Mont Ceket Giyilir Mi

Gömleğin Üstüne Kot Mont Ceket Giyilir Mi

 

Gömlek Üstüne Şişme Mont Giyilir Mi?

Şişme mont içine kazak, kapüşonlu veya kapüşonsuz sweatshirt, tişört, balıkçı yaka giyilmesi daha doğru olacaktır.

Gömlek üstüne şişme mont çok fazla önerilmese de gömlek üstüne kazak ve şişme mont kullanılabilir.

Resmi kombinler için gömlek giymek sorunda olanlara gömlek üstüne ceket ve kaban kullanımının daha doğru olacağını belirtmeliyiz.

Gömleğin üstüne nasıl mont giyilmeli sorusunun cevabı hakkında derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gömlek Üstüne Mont

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu