Genç Gösteren Giyim Tarzı

18.02.2021
2.170
Genç Gösteren Giyim Tarzı

Genç gösteren giyim tarzı başlıklı yazımızda kendi stilinizi oluşturarak çok daha şık ve genç gösteren giyim şeklinizi belirlemek için detaylar vereceğiz. İyi bayan nasıl giyinmeli sorusunun cevapları arasında ilk olarak yaşına göre giyinmeli cevabı bildirmektedir.

Yaşına göre giyinmeliyiz detayı ileri yaşlar için geçerli değildir. Giyinme tarzları kadın tasarımları arasında genç gösteren kombinler de öne çıkmaktadır. Genç gösteren kombin derken 50 yaşında bir kadının 16 yaşındaki bir genç kız gibi giyinmesi demek değildir elbette. Sadece bulunduğunuz yaştan 10 yaş genç görünmenin ve bunu kombinlerle başarmanın detaylarından bahsediyoruz.

Genç Gösteren Giyim Tarzı

Birçok insan kombinleri ile kendisini olduğundan daha yaşlı göstermektedir. Kombin ilizyonları arasında zayıf gösteren kombinler, boyunuzu daha uzun gösteren kombinler ve genç gösteren kombinler bulunmaktadır. Şık giyinen bayanlar her yaşta güzeldir. Peki, giyinme tarzları kadın tasarımları arasında genç gösteren kombin nasıl yapılır.

Bir bayan nasıl giyinmeli-genç görünmek için nasıl giyinmeli

Bir bayan nasıl giyinmeli-genç görünmek için nasıl giyinmeli

Genç gösteren giyim şeklini belirlemeden önce bir amacınız olmalı. Mesela yaşın ilerlemesiyle kilo mu aldınız? Veya aşırı zayıf mısınız? Bölgesel kilo artışlarnız mı var? Tüm bunları belirledikten sonra bu yönde kıyafet seçimi yapmalısınız.

Genç gösteren kombinler arasında boy oranını belirlemek ve daha şık giyinmek adına desenli parçalar yerine desensiz ve tek renk kombin parçaları kullanabilirsiniz.

Özellikle geniş omuzlu biri iseniz yaşla birlikte geniş omuzlarınızın ortaya çıkmasını istemeyebilirsiniz.  Kombinlerinizde omuzları kapatan şapkalar tercih ederseniz üst bölgeniz daha şekilli ve daha zarif görüneceği için daha şık görünürsünüz.

Genç gösteren tesettür giyim kombin yapıyorsanız eşarbınızı omuzları kapatacak şekilde kullanabilirsiniz.

Kemer kullanacağınız bir kombin yapıyorsanız ince kemerler yerine kalın kemer kullanarak yaş ile birlikte kalınlaşan belinizi daha ince gösterebilirsiniz.

Bantlı ve aşırı yüksek topuklu ayakkabılar yerine şık orta boy topuklu ayakkabılar tercih edin. Renk tercihini ten rengi ile uyumlu olarak kullanın.

Bir bayan nasıl giyinmeli

Bir bayan nasıl giyinmeli

Genç Gösteren Kombinler

Pırıltılı jean pantolonlar, karakterli tişörtler, düşük bel ve yırtık pantolonlar 16 yaş kombinleri arasında yer almaktadır. Yaşla birlikte değişen stilinizi belirlerken bunları yaparak genç görünemezsiniz. Tam aksine komik bir görünüme sahip olursunuz.

Bunun yerine  genç gösteren kombinler arasında sade jean pantolonlar, düz renk gömlekler veya tişörtler kullanabilirsiniz.

Genç denizdeki moda da trend olan parçaları yıllarca kullanmayın. Bu şekilde geçmiş yıllar arasına tıkılıp kalırsınız. Beden tipiniz güncellendiği için her sezon kombininizi vücut şeklinize göre değiştirmelisiniz. Bu şekilde daha genç görünen kombin yapmış olursunuz.

İçinde bulunduğunuz yani bu senenin kombin parçalarını kullanarak olduğunuzdan daha genç görünebilirsiniz. Geçmiş yıllara dönük kombinler yapmak sizi daha yaşlı gösterecektir.

Genç gösteren kombin örnekleri arasında doğru ölçüde kıyafet kullanımının önemi oldukça büyüktür. Örneğin; bol paça pantolonlar ile  dar kesim üstleri ya da skinny pantolonlar ile salaş üstleri kullanabilirsiniz. Aşırı bol pantolonlar ile salaş üst kombinler veya slim fit pantolonlarla slim fit üst kullanımı sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterecektir. Aşırı salaş kombinler kullanacaksınız kemer kullanarak kombininizi bir nebze dengeleyebilirsiniz.

Genç Gösteren Giyim Tarzı

Genç Gösteren Giyim Tarzı

Genç gösteren kombinler yaparken diğer detaylar arasında yer alan genç gösteren saç renkleri, genç gösteren makyaj, genç gösteren aksesuar kullanmayı da unutmayın.

Aşağıdaki resim galerisinde genç gösteren kıyafet kombinleri arasında bu senenin genç gösteren kombin görsellerini derledik, daha fazla detay ve ayrıntı için inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi Genç Gösteren Giyim

 

Bir önceki makalemiz olan Yeşil Elbise Kombinleri En Şık Haliyle başlıklı yazımızda Yeşil Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu