Tarz Kadın

Gelin Annesi Saç Modelleri

06.02.2021
1.860
Gelin Annesi Saç Modelleri

Gelin annesi saç modelleri başlıklı yazımızda düğün telaşında annelerimizin birbirinden güzel saç modellerine sahip olması için anne saç modelleri ve kaynana saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.  Gelin anneleri veya damat anneleri düğünde birbiriyle şıklık yarışına girerler.

Misafirleri karşısında güzel görünmek ve övgüler almak için saç modelleri araştırması yaparak en güzel gelin annesi saç modeli ve kaynana saç modeli bulmaya çalışırlar. Bizler sizler için bu senenin saç modası arasından gelin annesi saçı ve damat annesi saçı için en güzel görseller ve detayları araştırdık.

Gelin Annesi Saç Modelleri ( Topuz Saç Modeli)

Kullanıcısına modern ve şık bir hava sunan yüksek topuz gelin annelerinin en favori saç modelleri arasında yer almaktadır. Klasik veya dağınık yüksek topuz ile birlikte gösterişli küpelerde kullanırsanız, davetlilerin tüm dikkatlerini üzerinize toplarsınız.

Gelin annesi saçı

Gelin annesi saçı

Özel gün ve gecelerde topuz saç modelleri en çok kullanılan saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer iri dalgalı saçlarınız var ise dağınık topuz ile oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kısa saç için topuz modeli, omuz hizasında saç için topuz modeli veya küt saç kesimi için topuz modeli olarak iri dalgalı dağınık topuz öneriyoruz. Eğer ten renginiz ile uyumlu ise sarı saç topuz ile tüm gözler  üzerinizde olacaktır.

Gelin Annesi Kıyafetleri (Damat Annesi de Var) başlıklı yazımız da size göre…

Gelin annesi saç modeli olarak önerebileceğimiz bir değer topuz modeli ise ense topuzu olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle küllü saç renkleri ile neyse topuzunu kullanarak hoş bir görünüm sunabilirsiniz.

Gelin annesi kaynana saçı olarak sizlere maşalı saç topuz modeli ve fransız topuz modelleri de önermekteyiz.

Gelin Annesi İçin Saç Modeli (Maşalı Saç)

Gelin annesi veya damat annesi saç modeli olarak maşalı saçlar kısa ve uzun saçlarda dikkat çekici bir görünüm sunmaktadır. Yüz şeklinize göre saç modeli belirledikten sonra bu saçları kalın maşa veya ince maşa ile şekillendirebilirsiniz.

Gösterişli gelin annesi saçı

Gösterişli gelin annesi saçı

Ayrıca maşalı açık saçlarınızı salaş bir şekilde toplayarak veya yarım topuz yaparak minik gösterişli saç aksesuarları kullanabilirsiniz.

Eğer gelin annesi veya damat annesi olarak saçlarınız ince telli veya seyrek ise ince telli saçlar için abiye saç modelleri arasında yer alan katlı saç kesimi kullanabilirsiniz. Ayrıca orta boy bob saç kesimi yaparak minik aksesuarlarla saçlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Saçlarınız kısa ise saç uçlarına maşa uyguladıktan sonra arkadan toplanmış gelin annesi saç stili uygulayabilirsiniz.

Anne Saç Modelleri- Kaynana Saç Modeli

Genç bir damat annesi iseniz işyerinize açık maşalı saç şeklinde aksesuarlarla güzelleştirerek kullanabileceğiniz gibi toplu saç modelleri arasında da kullanacağınız abiyeye uygun saç modeli edebilirsiniz.

Kaynana saç modeli

Kaynana saç modeli

Özellikle topuz modelleri, dağınık topuz, salaş topuz, maşalı topuz, klasik topuz, fransız topuzu, örgülü topuz, ense topuzu gibi topuz modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin saç modelleri gider dediğimiz gelin annesi için saç modeli kaynana saç modeli görsellerini sizlere sunuyoruz. Daha fazla detay ve ayrıntı için görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Gelin Anneleri İçin Saç Modelleri

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu