Gelin Annesi Saç Modelleri: Bu Senenin En Trend Modelleri

09.11.2023
2.859
Gelin Annesi Saç Modelleri: Bu Senenin En Trend Modelleri

Gelin annesi saç modelleri başlıklı yazımızda düğünde kaynana saç modelleri bünyesinde anne topuzu paylaşacağız. Ayrıca kaynana topuzu saç modelleri ve kısa saç kaynana modelleri seçenekleri sunacağız. Gelin annesi için anne saç modelleri ve kaynana saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.  Gelin anneleri veya damat anneleri düğünde birbiriyle şıklık yarışına girerler.

En güzel gelin annesi saç modeli ve kaynana saç modeli bulmaya çalışırlar. Bizler sizler için bu senenin saç modası arasından gelin annesi saçı ve damat annesi saçı için en güzel görseller ve detayları araştırdık.

Gelin Annesi Saç Modelleri ( Topuz Saç Modeli)

Gelin annesi saç modelleri, seçilmeden önce yüz tipi ve trend saç modelleri eşleştirilmelidir. Bu sene düğün için modern ve şık bir hava sunan yüksek topuz saç modelleridir. Klasik veya dağınık yüksek topuz ile birlikte gösterişli küpeler kullanabilirsiniz. Böylece davetlilerin tüm dikkatlerini üzerinize toplarsınız.

Gelin annesi saçı

Gelin annesi saçı

Anne topuzu olarak bilinen kaynana topuz modelleri nasıl olur? Özel gün ve gecelerde topuz saç modelleri en çok kullanılan saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer iri dalgalı saçlarınız var ise dağınık topuz ile oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özellikle ense topuzu, hemen hemen tüm abiyelerle kullanılmaktadır.

Kısa saç kaynana modellerinde de topuz modelleri vardır. Kısa saç için topuz modeli, omuz hizasında saç için topuz modeli veya küt saç kesimi için topuz modeli aynı sayılır. Bu saç kesimlerinde ense topuzu veya dağınık topuz kullanılmaktadır.

Gelin Annesi Kıyafetleri (Damat Annesi de Var) başlıklı yazımız da size göre…

Gelin annesi saç modeli olarak önerebileceğimiz bir değer topuz modeli ise alttan topuz modelidir. Özellikle doğal saç renkleri ile ense topuzunu kullanarak hoş bir görünüm sunabilirsiniz.

Gelin annesi kaynana saçı olarak sizlere ince maşalı saç topuz modeli öneriyoruz. Ek olarak Fransız topuz modelleri de önermekteyiz.

Gelin Annesi İçin Maşalı Saç Modelleri

Gelin annesi veya damat annesi saç modeli olarak maşalı saçlar kısa ve uzun saçlarda güzel sonuçlar vermektedir. Yüz şeklinize göre saç modeli belirledikten sonra bu saçları kalın maşa veya ince maşa ile şekillendirebilirsiniz.

Gösterişli gelin annesi saçı

Gösterişli gelin annesi saçı

Ayrıca maşalı açık saçlarınızı salaş bir şekilde toplayarak veya yarım topuz yaparak minik gösterişli saç aksesuarları kullanabilirsiniz.

Eğer gelin annesi veya damat annesi olarak saçlarınız ince telli veya seyrek ise ince telli saçlar için abiye saç modelleri kullanabilirsiniz. Özellikle katlı saç kesimi kullanabilirsiniz. Ayrıca orta boy bob saç kesimi yaptıktan sonra sade aksesuarlarla saçlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Saçlarınız kısa ise saç uçlarına maşa uyguladıktan sonra arkadan toplanmış gelin annesi saç stili uygulayabilirsiniz.

Anne Saç Modelleri- Kaynana Saç Modeli

Genç bir gelin ve damat annesi iseniz açık maşalı saçları aksesuarlarla güzelleştirebilirsiniz. Ek olarak toplu saç modelleri arasında da abiyeye uygun saç modeli seçebilirsiniz.

Kaynana saç modeli

Kaynana saç modeli

Özellikle anne topuzu olarak kullanacağınız topuz modelleri arasında dağınık topuz, salaş topuz ilk sıradadır. Ardından maşalı topuz, klasik topuz, Fransız topuzu, örgülü topuz, ense topuzu gelmektedir. Tüm bu topuz modelleri arasından yüz şekline uygun modeli seçebilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin gelin annesi için saç modeli, kaynana saç modeli görsellerini sizlere sunuyoruz. Daha fazla detay ve ayrıntı için görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Gelin Anneleri İçin Kısa ve Uzun Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları başlıklı yazımızda Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu