Erkek Bebek Saç Modelleri 2024 Seçenekleri

30.12.2023
999
Erkek Bebek Saç Modelleri 2024 Seçenekleri

Erkek bebek saç modelleri 2024, erkek bebek saç kesim modelleri hakkından merak ettiklerinizi araştırdık. Bebek bakımı denilince en eğlenceli konulardan biri de saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Anne babalar bebeklerin saçlarını şekillendirirken ne kullanacaklarını veya nasıl bebek saç kesimi yapılacağını merak etmektedir. Ayrıca bebeklerde saç kesimi ne zaman yapılmalıdır konusu da merak edilmektedir.

Ebeveynler bebek saç kesim modelleri yaparken 1 yaş bebek saçı, 2 yaş bebek saçı konusunda daha hassas davranırlar. Biz de bugün sizlere erkek bebek saç kesim modelleri ve saç modelleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Erkek Bebek Saç Modelleri Nelerdir?

Bebek saçlarını şekillendirmek için fotoğraf galerimizden ilham alabilirsiniz. En çok kullanılan bebek saç modelleri arasında doğal saç modelleri yer almaktadır. Özellikle 0-6 ay veya 0-1 yaş bebek saç modelleri doğal haliyle kullanılmaktadır.

Erkek-bebek-sac-kesim-modelleri

Erkek bebek saç kesim modelleri

0-1 yaş erkek bebek saç modelleri arasında bebek tarağı ile yana taranan saç modelleri, ortadan ikiye ayrılmış saç modelleri şeklindedir. Bu saç modelleri, erkek bebek kıvırcık saç modelleri, dalgalı saç modelleri ve düz saç modelleri için aynıdır. Saçlar uzadıkça dilerseniz uçlarından çok az alarak daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz.

Bebek saçlarının hangi gün kesilirse hızlı uzayacağını merak ediyorsanız  Ay Takvimine Göre Saç Kesimi-2024 Ay Takvimi başlıklı yazımız inceleyebilirsiniz.

2 Yaş Erkek Bebek Saç Modelleri Erkek

1 yaş erkek saç modelleri daha doğal haliyle kullanılırken 2 yaş erkek bebek saç modellerinde saç kesimi yapılmaktadır. Özellikle terleme sorunu olan bebeklerde kısa saçlar tercih edilmektedir. 2 yaş bebek saç modelleri erkek stilleri arasında üstleri uzun yanları kısa saç modelleri öne çıkmaktadır. 3 yaş erkek saç modelleri olarak ise anneler artık farklı saç modelleri arayışına girmektedir. Çünkü berberde saç kestirme bu yaşlarda başlamaktadır.

1-yas-erkek-bebek-sac-modelleri

1 yaş erkek bebek saç modelleri

Dalgalı bebek saçı, düz ve kıvırcık bebek saçı için uygulanabilen kolay ve şık bir modeldir.

2 yaş erkek bebek saç modelleri arasında 7 numara saç, 3 numara saç kesimi, subay traşı ve amerikan traşı da kullanılmaktadır.

Erkek Bebek Saç Kesim Modelleri

Erkek bebek saç kesimi yapılırken yüzüne gelmeyecek şekilde saç kesimleri yaptığı daha doğrudur. Canını yakarım korkusuyla bebeğinizin saçlarını sürekli taramak istemiyorsanız 3 numara saç kesimi yaptırabilirsiniz.

Erkek bebeği saç kesim modelleri arasında orta boy saçlar ve kısa saçlar daha çok tercih edilmektedir. Bebek büyüdükçe uzun saç modelleri de kullanılmaktadır.

Kisa-sacli-bebekler-icin-sac-modelleri

Kısa saçlı bebekler için saç modelleri

Kısa Saçlı Bebekler İçin Saç Modelleri Erkek

Aslında Kısa saçlı erkek bebek saç modelleri için çok bir şey yapmanıza gerek yok. Bebeğinizin saçlarını taradıktan sonra bebek yağı veya zeytinyağı ile şekil verebilirsiniz. Bebeklerdeki kimyasal saç şekillendirici kesinlikle önerilmemektedir. Bunun yerine su ile inceltilmiş zeytinyağı veya bebek yağı kullanabilirsiniz.

Kısa erkek bebek saç modelleri olarak genelde dağınık saçlar veya tepesi dikilen saç modelleri kullanılmaktadır.

Erkek Bebek Uzun Saç Modelleri

Bebeklerin saçları yumuşak olduğu için kolay şekil almaktadır. Uzun erkek bebek saç modelleri arasında yana taranan saçlar, ortadan taranan saçlar öne çıkmaktadır.

Erkek-bebek-sac-modelleri

Erkek bebek saç modelleri

Saç önlerinin bebeği rahatsız etmemesini mi istiyorsunuz? O halde bebekler için palmiye saç modeli de denilen saçların tepe noktasından bağlayabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Erkek Çoçuk Saç Kesim Modelleri-55 Stil

Aşağıdaki galeride erkek bebek uzun saç modelleri ve erkek bebek kısa saç modelleri görselleri paylaşılmıştır. Daha fazla detay ve ayrıntı için görselleri inceleyebilirsiniz. Resim galeri kaynağı: Pinterest

Resim Galerisi: Bebekler İçin Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Gri Saç Modelleri Erkek İle Tarz Olun başlıklı yazımızda erkek gri saç, gri saç ve gri saç erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu