Beyaz Abiye Elbise Kombinleri

10.06.2022
5.353
Beyaz Abiye Elbise Kombinleri

Beyaz Abiye Elbise kombinleri hiçbir zaman modası geçmeyen kombinlerdir. Özellikle beyaz abiye elbise uzun modelleri, gelinlik tarzı beyaz elbiseler öne çıkmaktadır. Ayrıca beyaz dantel abiye ve kısa ve uzun beyaz taşlı abiye, beyaz nikah elbisesi ve beyaz düğün elbisesi modelleri seçenekleri ile büyülemektedir.

Beyaz abiye kıyafetler her ortamda tercih edilebilecek kombinlere imza atmaktadır. Bu şekilde en güzel abiye modelleri arasından seçim yaparak bulunduğunuz ortamda üst düzey şıklık yakalayabilirsiniz.

Beyaz Abiye Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda beyaz elbise abiye seçenekleri ile nasıl daha şık olunur bilgileri vereceğiz. Ayrıca bu senenin tarz kadin beyaz abiyeleri hakkında da görseller sunacağız.

Her zaman şıklığın ve zarafetin simgesi olan renk beyaz renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyaz abiyeler özellikle yaz aylarında dikkat çekmek isteyen bayanların tercihleri arasındadır. Öyleyse şıklık ve fresh bir görünüm için beyaz abiye düşünebilirsiniz.

Beyaz abiye kombinleri, özellikle nikah elbisesi, düğün elbisesi, mezuniyet elbisesi, doğum günü kombini ve özel gece kombinlerinde kullanılmaktadır. Özellikle farklı beyaz abiye modelleri ile her yerde tarz ve cool görünebilirsiniz.

Son dönemlerde gelinlikten abiye modellerine kadar her alanda sade tasarım kıyafetler öne çıkmaktadır. Böylece beyaz abiye her gelinlik dışında diğer ortamlarda da kullanılır hale gelmiştir.

2022-2023 güzel abiye elbise seçeneklerinde abiye beyaz elbise modelleri dikkat çeken tasarımları ile büyülemektedir. Yani bu senenin en güzel abiye elbiseler olan beyaz abiyeleri incelemenizde yarar var.

Beyaz Abiye Elbiseler modelleri

Tarz Kadin Abiye Beyaz

Bu sezon özellikle mini dantelli beyaz elbiseler, uzun beyaz abiye modelleri, beyaz balık abiye, uçuş uçuş beyaz şifon abiye elbise modelleri öne çıkmaktadır. Ayrıca beyaz saten abiye bu sezonda da geçtiğimiz yıl olduğu gibi her ortamda şıklık sunmaktadır.

Mini elbiseler ve uzun elbiseler özen ile işlenen dantel detaylarıyla kombinlerinizin daha şık görünmesini sağlayacaktır. Böylece beyaz dantel abiye sevenler her ortamda cool görünecektir.

Özellikle mezuniyet balosunda kullanabileceğiniz kısa ve uzun beyaz abiye modelleri dantel seçeneği ile daha da kusursuz görünecektir.  Yani beyaz mezuniyet elbiseleri ile de  sade modeller yanında dantelli zarif modelleri tercih edebileceksiniz.

beyaz abiye-beyaz balık elbise

beyaz abiye-beyaz balık elbise

Beyaz Balık Elbise Modelleri

En güzel beyaz elbiseler arasında beyaz balık model abiye modelleri ilk sıralarda yer almaktadır. Çünkü balık elbiseler beyaz renkle bütünleştiğinde daha coll bir görünüm sunmaktadır. Balık abiyeleri özellikle beyaz düğün elbisesi olarak kullanabilirsiniz.

Aslında birbirinden şık tasarımlar ile sunulan beyaz balık elbiseler, bu sezonda beyaz renkle ön plana çıkarılmıştır. Çünkü beyaz balık model abiyeler doğru saç modeli ile daha kusursuz görünmekte ve herkese yakışmaktadır. Böylece sizde kolay şıklık için balık model abiye düşünebilirisniz.

Geçmişte beyaz renk sadece kişinin kendi düğününde giyebileceği bir elbise idi. Oysa ki günümüzde beyaz renk elbiseler, birçok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Çünkü artık her ortamda kullanabileceğiniz kusursuz tasarımlar hazırlanmaktadır.

balık beyaz abiyeler

balık beyaz abiyeler-beyaz uzun abiye elbise modellerinden güzel bir örnek

Beyaz Abiye Modelleri

Simetrik desenleri seven bayanlar için hazırlanan abiye beyaz elbiseler, özellikle yaz aylarında beyaz ile bütünleştiğinde harika görünmektedir.

Beyaz abiye elbise kombinleri özellikle fazla kilolu bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü uçuş uçuş abiye elbiseler, hem fazla kiloları saklamakta, hem de şıklığı yakalamak konusunda bayanlara yardımcı olmaktadır.

uçuş uçuş beyaz abiyeler

uçuş uçuş beyaz abiyeler

Straplez Beyaz Abiyeler

En güzel abiye elbiseler arasında sptraplez modeller de kendisine yer bulmaktadır. Straplez beyaz abiye kısa seçenekleri, özellikle mezuniyet balolarında öğrencilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Aslında mini boy straplez elbiseler ile Barbie bebeği görünümü yakalamak oldukça kolay olmaktadır. Ayrıca mini boy straplez elbiseler, gençler için simetrik kesimlerle de sunulmaktadır.

Beyaz straplez seçenekleri dışında tüm beyaz abiyeler kısa modelleri ile  özellikle genç kesimin gözde abiye elbiseleridir.

"<yoastmark

Aslında straplez abiye denilince akla ilk olarak straplez kalem abiye, ikinci olarak straplez balık abiye gelmektedir. Ayrıca straplez tülü etekli abiye, uzun abiye ve sade abiye de seçenekler arasındadır.

Taşlı Abiye Elbise Beyaz

Bu sezon özellikle sade beyaz elbise abiye modelleri minik taşlarla olağan üstü bir görünüm kazanmaktadır. Çünkü beyaz abiye elbiselerinde kullanılan taş işlemeleri elbisenin şıklığına ve zarafetine, farklı görünümler katmaktadır.

Öyleyse içinde bulunduğunuz ortamda tüm gözleri üzerine çekmek istiyorsanız beyaz abiye taşlı modeller arasından seçim yapmalısınız.

taşlı beyaz abiyeler

taşlı beyaz abiyeler

Kabarık Beyaz Abiye

Üstü korseli taş işlemeli kısa kabarık elbise modeli, özellikle sonbahar kış aylarında tercih edilmektedir. Çünkü göğüs bölgesindeki sıkılık yaz döneminde aşırı terlemelere neden olacaktır. Bu nedenle yazlık beyaz elbiseler daha rahat tasarımlardan oluşmaktadır.

Ayrıca fiziğine güvenen bayanların tercihleri arasında yer kısa etekli alan modeller, oldukça şık görünmektedir. Özellikle özel davetlerde ve organizasyonlarda tercihler arasında kısa beyaz tüllü kabarık elbiseler yer almaktadır.

Beyaz Abiye Elbise kısa

Beyaz Abiyeler

Beyaz Nikah Abiye Modeli

Güzel abiye elbiseler bünyesinde yer alan beyaz abiyelerin en çok tercih edildiği yerlerden biri de nikah salonlarıdır. Aslında beyaz abiyeler nerelerde kullanılır sorusunda verilen ilk cevap nikah elbisesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylece beyaz elbiseleri ilk tercih edeceğiniz yer bilgisi de vermiş olduk:)

En güzel nikah elbiseleri, beyaz abiye modelleri arasından seçilmektedir. Öyleyse siz de sade nikah elbisesi, modern nikah elbisesi, tarz nikah elbisesi gibi pek çok seçenekte nikah elbisesini beyaz abiye elbiseler arasından seçebilirsiniz. Böylece ortamın en büyüleyici bayanı olursunuz.

Beyaz Abiye Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Beyaz abiye kombinlerinde ayakkabı tercihi şıklığı üst seviyelere taşıyan en önemli detaydır. Aslında beyaz elbise altına ayakkabı seçimi için detayları Beyaz Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı Olur başlıklı yazımızda görebilirsiniz. Çünkü bu yazımızda beyaz abiye ayakkabı kombini konusunu sizin için daha detaylı inceledik.

Sonuç olarak, büyüleyici beyaz abiye elbise kombileri için vücut tipi doğrultusunda içinde bulunulacak ortama göre seçimler yapılmalıdır. Çünkü, üst düzeyde şıklık ancak bu şekilde yakalanır.

En güzel ve tarz kadin beyaz abiyeleri için daha fazla detaya ve görsele mi ihtiyacınız var. Öyleyse aşağıdaki galeriyi inceleyebilirsiniz. Böylece bu senenin en güzel beyaz abiye modelleri hakkında fikir sahibi olursunuz.

Resim Galerisi: Beyaz Abiye Kıyafetler

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Tuğba dedi ki:

  Beyaz abiye elbiseler her türlü ortamda şıklığı ve duruluğu garantiler bence. Ancak Vücudu saran tasarımları kilolu kişiler kullanıyor ya bazen. Çok çirkin duruyor. Kilolar her taraflarından sarkıyor resmen…

  1. Emine dedi ki:

   Merhaba Tuğba Hanım
   İçeriğimize kattığınız görüşlerden ve değerden dolayı teşekkür ederiz:)

Tarz Kadın Blogu