Tarz Kadın

En Güzel Beyaz Abiye Elbise 2020 Modelleri

22.06.2020
2.624
En Güzel Beyaz Abiye Elbise 2020 Modelleri

Beyaz Abiye Elbise 2020; Beyaz renk, her zaman şıklığın ve zarafetin simgesi olmuştur. Beyaz renk, her elbiseyi modern gösterebilen, her ortamda, her yaşta ve her tarzda tercih edilebilen ve 2020 yılında en çok tercih edilen abiye modelleri arasında yer almaktadır.  Beyaz abiyeler özellikle yaz aylarında dikkat çekmek isteyen bayanların tercihleri arasında yer alabilir. Farklı beyaz abiye modelleri hakkında aşağıdaki şekilde bahsedilebilir;

Beyaz Abiye Elbise 2020

Her bayan düğünlerde ve özel davetlerde en şık kişi olmak ister. Bu mantık da bayanlarda, farklı yöntemler ve farklı tarzlar denemelerine neden olur. Özellikle son dönemlerin modası haline gelen sadelik için beyaz abiyeler, oldukça ilgi çekici bir hale gelmiştir.

Beyaz Abiye Elbiseler modelleri

Mini dantelli beyaz elbiseler, bu sezonda da vitrinlerin camlarını süslemektedir.  Mini elbiseler ve uzun elbiseler özen ile işlenen dantel detayları, kombinlerinizin daha şık görünmesini sağlayacaktır.

Mezuniyet balosu, özel davet ve düğünlerde tercih edilebilecek beyaz mezuniyet elbiseleri ve dantel detayları, sadeliğin ve şıklığın üzerinizden eksik olmamasını sağlayacaktır.

beyaz abiye-beyaz balık elbise

beyaz abiye-beyaz balık elbise

Beyaz Balık Elbise Modelleri

Bayanların üzerinde şıklığı ve zarafeti ile harika görünümler yaratan balık elbiseler beyaz renkle bütünleştiğinde, sadeliği ve saflığı yakalamalarını sağlamaktadır.

Birbirinden şık tasarımlar ile sunulan beyaz balık elbiseler, bu sezon da beyaz renklerle ön plana çıkarılmıştır.

Geçmişten günümüze kadar beyaz renk, zarafeti ve saflığı simgelemiştir. Bu nedenle gelinlikler bayanlar için özel anlam içermiştir.

Geçmişte beyaz renk sadece kişinin kendi düğününde giyebileceği bir elbise iken, bugün beyaz renk elbiseler, birçok alanda bayanların tercihlerine sunulmuştur.

balık beyaz abiyeler

balık beyaz abiyeler

Beyaz Abiye Modelleri

Simetrik desenleri seven bayanlar için hazırlanan abiye beyaz elbiseler özellikle yaz aylarında beyaz ile bütünleştiğinde ve yanık tende harika görünmektedir.

Beyaz abiye elbiseleri özellikle fazla kilolu bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Uçuş uçuş abiye elbiseler hem fazla kiloları saklamakta hem de şıklığı yakalamak konusunda bayanlara yardımcı olmaktadır.

uçuş uçuş beyaz abiyeler

uçuş uçuş beyaz abiyeler

Straplez Beyaz Abiyeler – Beyaz Abiye Elbise 2020

Straplez beyaz abiye özellikle mezuniyet balolarında öğrencilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Mini boy straplez elbiseler ile Barbie bebeği görünümü yakalamak oldukça kolay olmaktadır. Mini boy straplez elbiseler, simetrik kesimlerle de sunulmaktadır.

Beyaz abiye elbise kısa modelleri özellikle genç kesimin gözde abiye elbiseleri arasında yer almaktadır.

straplez beyaz abiyeler

straplez beyaz abiyeler

Taşlı Beyaz Abiyeler

Beyaz abiye elbiselerinde kullanılan taş işlemeleri elbisenin şıklığına ve zarafetine, farklı görünümler katmaktadır. Özellikle bu elbiselerin üzerinde altın sarısı ve gümüş rengi taşlar kullanılmıştır. Kullanılan taşlarsa, ince bir el emeği ile beyaz abiyelere işlenmiştir. İçinde bulunduğunuz ortamda tüm gözleri üzerine çekmek istiyorsanız beyaz abiye taşlı modeller arasından seçim yapmalısınız.

taşlı beyaz abiyeler

taşlı beyaz abiyeler

Kabarık Beyaz Abiye – Beyaz Abiye Elbise 2020

Üstü korse modelinde olan ve taş işlemeler ile süslenen bu kısa kabarık elbise modeli, özellikle yaz aylarında tercih edilmektedir.

Fiziğine güvenen bayanların tercihleri arasında yer alan model, oldukça şık görünmektedir. Özel davetlerde ve organizasyonlarda tercih edilen kısa beyaz tüllü kabarık elbiseler, doğru kombin edildiği zaman harikalar yaratmaktadır.

 

 

Beyaz Nikah Abiye Modeli

Beyaz abiyeler nerelerde kullanılır sorusunda verilen ilk cevap nikah elbisesi olarak karşımıza çıkmaktadır. En güzel nikah elbiseleri beyaz abiye modelleri arasından seçilmektedir. Sizde sade nikah elbisesi, modern nikah elbisesi, tarz nikah elbisesi… gibi pek çok seçenekte nikah elbisesini beyaz abiye elbiseler arasından seçebilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar buna da baktı⇒ Nikah Elbisesi Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Resim Galerisi: Beyaz Abiye Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı

Bir önceki makalemiz olan Düğün için Elbise Modelleri Nasıl Olmalı? başlıklı yazımızda Düğün için Elbise Modelleri Nasıl Olmalı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Tuğba dedi ki:

  Beyaz abiye elbiseler her türlü ortamda şıklığı ve duruluğu garantiler bence. Ancak Vücudu saran tasarımları kilolu kişiler kullanıyor ya bazen. Çok çirkin duruyor. Kilolar her taraflarından sarkıyor resmen…

  1. Emine dedi ki:

   Merhaba Tuğba Hanım
   İçeriğimize kattığınız görüşlerden ve değerden dolayı teşekkür ederiz:)

Tarz Kadın Blogu