Ekose Pantolon Kombinleri Tesettür

16.09.2022
809
Ekose Pantolon Kombinleri Tesettür

Ekose pantolon kombinleri tesettür stilleri için tesettür ekose pantolon üstüne ne giyilir konusu öne çıkmaktadır. Tesettür ekose pantolon kombinleri, rengarenk tasarımları ile özellikle sonbahar kış kombininin olmazsa olmazıdır.

Ekose pantolon tesettür kombinlerinde üst kombin parçası son derece önemlidir. Çünkü ekose giymek ile ekose kombin yapmak ayrıdır. Gelin şimdi hep birlikte ekose pantolon tesettür kombinleri doğrultusunda merak edilen soruların cevaplarını görelim.

Ekose Pantolon Kombinleri Tesettür

Son dönemlerin en çok sevilen tesettür pantolon modelleri arasında ekoset tasarımlar öne çıkmaktadır. Ekoseler kendinden renkli ve hareketli olduğu için doğru üst kombin parçası seçilmesi gerekir.

ekoseli-pantolon-kombinleri-tesettur

ekoseli pantolon kombinleri tesettür

Ekoseli tesettür kombinleri için düz ve sakin renkleri öneriyoruz.

Ekose Tesettür Pantolon Üstüne Ne Renk Gider?

Karmaşık kombin yapmak istemiyorsanız öncelikle üst kombin parçası olarak düz renkler seçmelisiniz. Örneğin, gri ekoseli pantolon üstüne kırmızı, beyaz, siyah veya lacivert üst kombin parçası kullanabilirsiniz.

Yine benzer şekilde kırmızılı ekose pantolon üstüne siyah veya beyaz üst kombin parçası en doğrusu olacaktır.

Bu senenin tesettür ekoseli pantolon modelleri arasında bilekte biten modeller yanı sıra beli lastikli veya kemerli modeller bulunmaktadır.

Gri-kareli-pantolon-kombinleri-tesettur

Gri kareli pantolon kombinleri tesettür

Tarzınıza uygun ekose tesettür pantolon üstüne ekosenin için yer alan  minimum renkte üst kombin parçası kullanın. Böylece çok daha etkileyici ve dikkat çekici kombinler ortaya çıkar.

Tesettür Kareli Pantolon Üstüne Ne Olur?

Ekose pantolon modelleri tesettür stilleri bu sezonda canlı renkleri ile öne çıkmaktadır. Ekoseli kombinler yapılırken seçilen renklerin ten rengi ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde ten rengini ile uyuşmayan renkler, renk karmaşasına neden olacaktır.

Tesettür ekose pantolon üstüne gömlek, tişört, badi, kazak ve sweatshirt kullanabilirsiniz.

Ekose Pantolon Üstüne Ekose Ceket Olur Mu?

Özellikle genç tesettür kombinlerinde ekose pantolon ceket tesettür kombinleri kullanılmaktadır. Bu tarz kombinler de havuç paça pantolon kullanılabileceği gibi klasik kesim veya joker pantolon kullanılmaktadır.

kareli-pantolon-ceket-kombinleri-tesettur

kareli pantolon ceket kombinleri tesettür

Ekose pantolon üstüne ekose ceket modelleri arasından blazer ceket, ara boy ceket veya mini ceket kullanılmaktadır.

İkili ekose pantolon ceket kombinlerinde en önemli detay üst kombin parçasının tek renk olmasıdır. Tüm ekoselerle uyum sağlayan renk olarak ise karşımıza beyaz ve siyah çıkmaktadır.

Tesettür Ekose Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

Ekoseli kombinlerde ayakkabı seçerken sade ve düz ayakkabı modelleri kullanılmalıdır. Sonbahar kış kombinlerinde ekose pantolon altına bilekte bot modelleri ilk seçenekler arasındadır.

Kareli-pantolon-altina-nasil-ayakkabi-giyilir-tesettur

Kareli pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir tesettür

Tesettür ekose pantolon altına spor ayakkabı, sneakers ayakkabı, stiletto, bilekte bot kullanabilirsiniz. Ayrıca oxford ayakkabı, makosen ayakkabı ve leopar ayakkabı modelleri de ekoseli kombinlerde kullanılmaktadır.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin kareli tesettür pantolon kombinleri görselleri sunuyoruz. Görselleri inceleyerek tarzınıza uygun stili belirleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Kareli Tesettür Pantolon Kombinleri

Bir önceki makalemiz olan Birbiriyle Uyumlu Renkler | Renk Uyumu Tablosu başlıklı yazımızda Birbiriyle Uyumlu Renkler Hangileridir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu