Tarz Kadın

Düğün Elbiseleri Genç 2023-2024 Stilleri

23.04.2023
444
Düğün Elbiseleri Genç 2023-2024 Stilleri

Düğün elbiseleri genç stilleri farklı düğün abiyeleri ile öne çıkmaktadır. Düğünlük elbiseler genç tasarımları denilince akla elbise modelleri genç düğün 14 yaş aralığından başlayarak yukarılara çıkmaktadır. Bu nedenle genç düğün elbiseleri çok fazla renk ve model seçeneğine sahiptir.

Özellikle yaz düğünleri arka arkaya olduğu için farklı farklı elbise seçmek oldukça zordur. Bu nedenle şık düğün elbiseleri için düğünde giyilecek kıyafetler listesi oldukça kabarıktır. Hal böyle olunca genç ruhlara hitap eden seçeneklerde artmaktadır. Aslında her farklı düğün konseptine farklı elbise modelleri hitap etmektedir. Ancak bugünkü içeriğimizde tüm düğün konseptlerine uygun genç elbise modelleri düğün tasarımları paylaşacağız.

Düğün Elbiseleri Genç

Düğün elbise modelleri genç stilleri seçmeden önce renk seçiminizi karar vermelisiniz. Aslında düğün temasına göre nötr, sıcak veya soğuk renkler arasından seçim yapmalısınız. Aslında yaz renkleri düğünün enerjisini öne çıkaracak renkler olarak bilinmektedir. Ancak soft renklerden yana da tercihlerde bulunabilirsiniz.

dugun-elbise-modelleri-genc

düğün elbise modelleri genç

Şık düğün elbiseleri için aksesuar seçimlerinize de özen göstermelisiniz. Düğün temasına veya düğün elbiselerine göre aksesuar seçmelisiniz. Straplez elbise üstüne topuz saç modelleri kullanacaksanız sarkan küpeler tercih etmelisiniz. Tarkan küpeler benim tarzım değildir diyorsanız bileklik veya kolye kullanabilirsiniz. Ancak hepsini bir arada kullanmanız göz yoran bir kombin ortaya çıkaracaktır.

Uzun Elbise Düğün

Genç elbise modelleri düğün tülleri arasında kısa elbiseler yanında uzun elbiseler de kullanılmaktadır. Çünkü uzun elbise modelleri genç stilleri modası geçmeyen seçenekler arasındadır. Uzun düğün elbiseleri ile hem daha ince, hem daha uzun hem de daha tarz görünebilirsiniz. Bunun için vücut tipinize uygun uzun elbise düğün tasarımı seçmeniz yeterli olacaktır.

Uzun elbise aksesuarı olarak sade veya ışıltılı tasarımlar kullanabilirsiniz. Örneğin sade uzun düğün elbisesi ile ışıltılı çanta ve ayakkabı kullanabilirsiniz. Işıltılı genç uzun düğün abiyesi ile ise sade çanta ve aksesuar tercih etmelisiniz. Düğün elbiseleri genç uzun tasarımları derin yırtmaçlı seçenekler yanında yırtmaçsız seçeneklerde sunmaktadır.

Düğünlük Elbiseler Genç

Bayan düğün elbiseleri  genelde gösterişli seçeneklerden oluşmaktadır. Aşırı işlemeli, başarı taşlı ve aşırı dar düğün abiyeleri hareketlerinizi kısıtlayacaktır.

Özellikle eğlence konseptli düğünlerde daha rahat düğün kıyafetleri tercih etmelisiniz. Çünkü yoğun müzik eşliğinde yapacağımız hareketlerdeki kısıtlılık huzursuz zaman geçirmenize neden olacaktır. Bu nedenle düğün konseptine göre hareketlerinizi kısıtlamayacak düğün kıyafetleri kullanmanız daha doğru olacaktır.

Sik-dugun-elbiseleri

Şık düğün elbiseleri

Kısa Düğün Abiyeleri Genç

Düğün elbise modelleri genç stilleri arasında kısa abiyelerde yer almaktadır. Özellikle 14- 15 yaş düğün abiyeleri daha kısa tasarımlardan oluşmaktadır. Tüllü abiye, volanlı etekli abiye, kabarık etekli abiye ve kalem etekli abiyeler kısa düğün abiyeleri arasındadır. Kısa düğün abiyesi altına ayakkabı seçerken diğer aksesuar renkleri ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece daha etkili ve cool görünüm sunabilirsiniz.

Tesettür Düğün Elbise Modelleri Genç

Düğünlük tesettür elbise modelleri arasında tül detaylı elbiseler daha çok kullanılmaktadır. Uzun tül elbise modelleri, şifon elbise modelleri ve saten elbise modelleri tesettür elbise genç düğün seçenekleri arasındadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Tesettür Gelinlik Modelleri ve 2023 Fiyatları

Tesettür genç düğün elbise kombinleri sırasında şal-çanta uyumuna veya şal-aksesuar uyumuna dikkat etmelisiniz. Ayrıca elbise rengi de aksesuarlarla mutlaka eşleştirilmelidir.

tesettur-elbise-modelleri-genc-dugun

tesettür elbise modelleri genç düğün

Düğün Abiyeleri Genç Tulum

Tulum modelleri genç düğün abiyeleri olarak düğünlerde tercih edilmektedir. Çünkü gençlerin enerjisini ve hareketlerini kısıtlamayacak seçenekler arasındadır. Bu nedenle özellikle nikah ve salon düğünü konseptli düğünlerde nikah sonrasında abiye olarak tulum  kullanılmaktadır. Böylece gece boyunca hareket kısıtılığı olmadan eğlenceli anlar geçirilmektedir.

Aşağıdaki resim galerisinde 2023-2024 düğün elbise modelleri genç tasarımları görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha şık ve tarz düğün kıyafet kombinleri yapabilirsiniz.

Resim Galerisi: Düğünlük Elbiseler Genç

Bir önceki makalemiz olan Kısa Bot Pantolon Kombinleri 2024 başlıklı yazımızda bot pantolon kombinleri ve Kısa bot pantolon kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu